Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 49

  • 77 646
  • 727
  •   1
Отговори
# 555
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Не препоръчвам крема за смесена кожа на Пирин дрийм... Ужасно тежък и мазен е.Писала съм за него, но понеже споменахте промоция на марката да не се излъже някой с него.

# 556
  • Мнения: 542
Един крем за очи на Пирин дрийм май е единственият, от който ми се насълзяваха очите - мъчих го известно време и го изхвърлих.

Последна редакция: сб, 18 авг 2018, 21:56 от Flo Ann

# 557
  • Мнения: 18 562
И на мен. Отвратителен е. Изхвърилх го. Яко ми се насълзяваха. Сега съм супер доволна от синия на биотен.

# 558
  • Мнения: 2 621
Аз ползвах известно време на Пирин Дрийм дневния за нормална до смесена кожа и имам подобно впечатление, но като цяло съм доволна от поведението му върху мен - дотолкова, че да си заслужи статия. На моята нормална до смесена кожа през лятото е тежък. Иначе за основа под ФДТ е железен - ФДТ се държи цял ден, без свличане и оксидация.

# 559
  • Мнения: 10 210
От серията Пирин дрийм имам интензивния околоочен серум с ябълкови стволови клетки. Така и не разбрах кое му е интензивното - извънредно водна консистенция, дълго време отлежаваше и сега се насилвам да го изразходя в комбинация със свръхмазен крем, иначе все едно нищо не съм нанасяла на кожата. На същата фирма (Боди бюти) мисля, че луксозната серия им е по-сполучлива (Беадора), ползвах тестери, но е силно парфюмирана, а и за такава цена може да се намери изобилие от по-добри продукти.

# 560
  • Мнения: 10 379
Аз имах тестери на Пирин Дрийм от някакво изложение, опитах ги, но усетих само изключително неприятна миризма

# 561
  • Мнения: 1 008
Нещата от Лидл с марката Сien също са добри попадения.

# 562
  • Мнения: 5 062
И аз да си кажа за Revuele. Взех на сляпо почистващи и, както казах, лицето ми се изчисти и грейна. Черните точки се свиха. Ще взема и други продукти на марката.

За друго реших да пиша обаче. Връщам се от Ниш сега и там също видях марката. Продаваше се в магазин, където и продукти на China Glaze, NYX, Macadamia Professional. Имаше и доста други по-скъпи марки. Но и Revuele беше дооооста по-скъп, отколкото тук. Та, мисля си, вероятно навлизат у нас и ще вдигнат цените.

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Аз пък не знаех, че имат и почистващи, само кремовете гледах. Иначе в предишната брошура на Елитис видях мицеларна вода, много намалена, но я нямаше в момента налична.
Взех си копмлекта, за който бях питала тук - Мезодерм - дневен крем, околоочен и крем за ръце и от няколко дни ги ползвам. Много ми харесват. Кремът за лице и околоочнинят попиват бързо и хидратират добре. И кремчето за ръце е хубаво, за зимата не знам дали ще е достатъчно подхранващо, но за сега е супер.
ПП Благодаря на Джаста Праста, че отговори на питането ми за отзиви за тези продукти.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 22:12 от marzeliva

# 564
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Някой да си е купувал шампоани, балсами и душ гелове от Джъмбо, стават ли изобщо? 
Гледам са едни интересни удобни с помпа опаковки, че и големи като обем, пък евтини.

# 565
  • Мнения: 15 317
От Джъмбо съм купувала душ гелове, но многоооо отдавна. Това, което си спомням е, че бяха доста прилични и с хубав аромат.

Да споделя впечатления от шампоана на Елсев от новата серия с кокос. Ами, за мен се оказа доста подходящ. Останах доволна. Аромата е божествен и се задържа в косата. Усещането не е за премиване, а за нежно измиване, под душа косата не скърца, а е една такава гладичка и някак се усеща маслото, но няма мазно и лигаво. С една дума, мисля, че са в десятката с този шампоан. Исках да си купя и олиото, ама го нямаше.
От Дабъл серума с 6 масла пак на Елсев, още нямам стабилни впечатления, защото от мерак да го ползвам го напръсках на суха коса, която беше доволно колосана с лак за коса и ефекта не беше добър. Косата се изсуши и стана като слама. Тепърва ще давам отзиви за него, след правилното му използване.

Скрит текст:
Благодаря ви, момичета, че не всички сте така мнителни и правите разлика между споделени впечатления/лични/ и някакъв вид реклама. Нямам блог, влог или какъвто и да е сайт. Съвсем обикновен редови потребител съм. Запознах се с марката Ревюел съвсем случайно в Елитис и останах доволна. Понеже тази марка и за мен беше нова и непозната си направих да труда да потърся инфо за нея в нета и открих достатъчно такова. Излязоха ми онлайн дистрибутори на марката, продаващи я на цени между 5 и 10 пъти по високи отколкото в Елитис. Излязоха ми клипчета на блогърки и влогърки с положителни отзиви за продуктите. Дори потърсих фирмата в Търговския регистър и я открих. Един от съдружниците е Акционерно дружество, а обикновено АД са с държавно участие. И така, реших да продължа да купувам продукти на марката, защото всичко, което опитах ми допадна. Да, нова е за нашия пазар, но не и за външния. Тук тепърва явно навлиза и промотираните цени едва ли ще се задържат в този нисък диапазон. Та, за себе си реших, че си струва инвестицията "добро качество на безумно ниска цена", докато е такава. Докато и двете са такива - качество и цена. Че, нали знаете, едно нещо като започне да се харесва и купува, докато е ново е добре, ама после може и да не е, а цената му скача ли, скача. И, да, ще продължа да споделям впечатленията си, моите, личните и ако ме попитате ще ви отговоря. Засега приключвам с обясненията, че стана досадно. Извинете.

ПП Забравих да споделя и отзив за пептидния серум на Ревюел. Серума е с консистенция на кремче. Леко, не много мазно, с копринено-мека и някак плътна текстура. При апликация се разнася много лесно, попива сравнително бързо, на мен не ми мазнее, а усещането върху кожата е много приятно. При нормална кожа може спокойно да не се нанася крем върху него. Кожата ми го понася добре и се чувства добре, но съм го ползвала само два пъти. По нататък ще споделя по дългосрочни впечатления.

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 11:49 от Джаста Праста

# 566
  • Мнения: X
Балсама на елсев от същата серия е страхотен!

# 567
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Относно марката Revuele, аз научих за нея от темата и може и да съм наивна, но ми стана интересно. Все пак, понеже в момента нямам нужда от каквато и да било козметика за лице или коса, не се засилих веднага към Елитис, но ако имам път натам, ще разгледам по-подробно.

Оказа се обаче, че в близката дрогерия Лили има някои неща, включително няколко вида балсами за коса (може би и шампоани, но не съм сигурна, не ги разгледах внимателно).

И понеже тук се обсъждаше чие производство е марката, доста се учудих, когато някой спомена, че е българска, защото на продуктите за лице, които разгледах в Лили, беше указано „made in France“ (и вчера специално погледнах отново, за да се уверя). А сега де! По-напред в темата имаше снимка на продукт „made in UK“. Вероятно производството се разделя поне на 2 линии. Което означава, че може да съществуват партиди с различно качество. И т.н. да не продължавам в тоя дух.

Просто исках да споделя и моята информация.

# 568
  • София
  • Мнения: 28 595
Скрит текст:
Относно марката Revuele, аз научих за нея от темата и може и да съм наивна, но ми стана интересно. Все пак, понеже в момента нямам нужда от каквато и да било козметика за лице или коса, не се засилих веднага към Елитис, но ако имам път натам, ще разгледам по-подробно.

Оказа се обаче, че в близката дрогерия Лили има някои неща, включително няколко вида балсами за коса (може би и шампоани, но не съм сигурна, не ги разгледах внимателно).
И понеже тук се обсъждаше чие производство е марката, доста се учудих, когато някой спомена, че е българска, защото на продуктите за лице, които разгледах в Лили, беше указано „made in France“ (и вчера специално погледнах отново, за да се уверя). А сега де! По-напред в темата имаше снимка на продукт „made in UK“.
Скрит текст:
Вероятно производството се разделя поне на 2 линии. Което означава, че може да съществуват партиди с различно качество. И т.н. да не продължавам в тоя дух.

Просто исках да споделя и моята информация.
Не би трябвало да пише УК:
http://revuele.eu/za-nas/
Цитат
Ревюел ООД е европейска компания, която разполага с производствени мощности и представителства във Франция, България и Полша...

# 569
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ааа, коригирам се, то не било made in UK, то било made in EU, пък са дадени дистрибуторите в UK и в България. Малко по-напред в темата я има снимката на гърба на гела с охлюви.

Общи условия

Активация на акаунт