Епилепсия - ТЕМА 25

  • 69 863
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 376
Браво на Вики, много се радвам.

# 76
  • Мнения: 92
Здравейте. Възможно ли е след близо месец овладяни пристъпи те да се завърнат с още по- голяма сила? Дъщеря ми я приеха по спешност днес,тъй като тези пристъпи не спираха и не спираха... Disappointed RelievedHushedDisappointed Relieved

# 77
  • Мнения: 773
Браво на малката пианистка . Прекрасна е .

# 78
  • Мнения: 773
Да, за съжаление е възможно. При нас  9 год , нямахме проблем дори невроложката смяташе да започнем да ги спираме ,но уви,....Тези гадни изстръпвания се оказаха  пак някакъв вид пристъп. Идва ми да викам , да крещя, но....каква полза.

# 79
  • Мнения: 1 980
Malinita, дъщеря ти с какви пристъпи е? В болницата овладяха ли ги?

# 80
  • Мнения: 92
Извикахме бърза помощ,сложиха и свещичка диазепам и ни приеха в медицинска академия. Цял следобед само спи. Прави пристъпи с треперене на устата, извиване на главата на една страна и понякога с пяна. Издава и звуци. Не знам какво става,просто се сринах тотално. Близо месец всичко беше нормално и просто изведнъж влезе в серия,която само с диазепам се спря. Знаете ли откъде мога да си закупя такива свещички? В медицинска академия някое детенце приемали ли са го?

# 81
  • Мнения: 1 980
Malinita, в аптека Ерудита ги приготвят. Най- добре им се обади по телефона, за да ти кажат каква точно информация им трябва. Аз поставям такива свещички при гърч на сина ми.
Ние сме от Пловдив и тук издадоха зелена рецепта за Диазепам на таблетки. Изпълних я и им изпратих блистерите по куриер с информация за детето. Впоследствие те ми върханаха кутия със свещички.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 08:28 от Forest rain

# 82
  • Мнения: 92
Благодаря. От вчера пием и репитенд,т.е три лекарства на ден. А всичко започна с едни леки абсанси и грешно лекарство или погрешна доза... Сега вече не виждам края на това чудо.Поставиха нова диагноза- миоклонични абсанси,вторично генерализирани...каквото и да значи това.

# 83
  • Мнения: 2 314
Забелязвате ли зачестяване на пристъпите, когато се разболеят? При Хриса 1-2 дни преди разболяване започва да се заглежда повече и до скоро не обръщах внимание, но сега пак е болна и пак се заглежда.

# 84
  • Мнения: 5
Здравейте, имате ли информация дали наистина са спряни доставките на Репитенд в аптеките? Днес разбрах, че не е подновен договорът на производителя на сиропа и никъде няма наличност. Някой консултирал ли се е с проф. Литвинвнко за промяна на терапията с този препарат? Благодаря предварително Simple Smile

# 85
  • Мнения: 92
Преди два дни започнахме ново лечение по предпусание на проф. Литвиненко с Репитенд. Не съм чувала,че е спрян, дори утре трябва да купя една опаковка. Много се надявам да не сте права. Къде намерихте тази информация?

# 86
  • Мнения: 242
Ами факт , репитенда изчезна. днес обиколихме поне 20 аптеки+ 6 в Търново и няма никъде.

# 87
  • Мнения: 7
Аз не съм доволна от др.Румяна Йорданова работи в център Хелиус гр.Варна.Дъщеря ми 24г.забременя .Спря и едното хапче и след два месеца почина Животът ми приключи....

# 88
  • Мнения: 92
И аз днес го търсих, но в повечето аптеки дори никога не са го имали налично. Откъде в София по принцип взимате това лекарство?

# 89
  • Мнения: 242
И аз днес го търсих, но в повечето аптеки дори никога не са го имали налично. Откъде в София по принцип взимате това лекарство?
от квартала. Но сега го  няма и в склада

Общи условия

Активация на акаунт