Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 41

  • 33 997
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • USA
  • Мнения: 2 149
Мори, че тя чантичката изглежда по-хубава от оригинала даже❤
Бургаските девойки, радвам се, че сте добре

Хаха, Иринитко, и друг път ми се случва точно да ми вземеш думите от устата

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 05:03 от SkyBlue

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Иринитка, аз бях в офиса на сухо, докато фучеше.
Иначе три дни бях с летния вирус. Пд, много зле ми беше, третия ден само болки в ставитв, не можех да стана. Днес ММ е зле. Disappointed Relieved
Ще прочета напред, че тези дни не ми остана време! Hug

# 107
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мори, чудна е чантичката Hug

# 108
  • Мнения: 2 844
Писах, писах - всичко се изтри  Mr. Green
Радвам се, че Бургаските мацки са добре, много ви гушкам  Hug Hug
Мори  Heart Eyes чантата е прекрасна, златни ръце имаш  Simple Smile  Heart Eyes
Долче  Heart Eyes дано скоро влезете в по- нормален ритъм.
Скай  Heart Eyes браво на детето  Heart Eyes Heart Eyes
Другарката  Heart Eyes къде зачезна?
Жгмъц а ти как си?

# 109
  • Мнения: 2 107
Мориганче, имаш златни ръце, много е хубава!!!! Браво!!!!
Бургаски девойки, радвам се че сте добре 💋❤💋
Аз съм нощна смяна днес и утре 😰, но пък 8_ ми ден съм бИтон. Кантарът не показва кой знае какви резултати, но ще  се меря рядко и ще бъда търпелива този път 😏🙄😉 Ха, дано! Joy
Опитах кафето с кокосово масло- не ми хареса, ще си го пия с краве масло.
Долче, добре дошли 🤝
Скай, достойна за уважение професия, нека бъде успешен младежът 🤩
Ир, много готино синче имаш- живо и будно дете Heart
Поздрави и целувки от мен! 🍭

# 110
  • Мнения: 2 084
Момичета радвам се, че сте добре Hug При вас е било страшно поне от това, което видях от новините. Напомня ми това, което преживяхме в Гърция през юни.
Мори чантичката е супер, талант си Heart Eyes   
Жгмъци губиш се ????Hug
Инджи при вас валя ли много ? Ние явно сме в периферията поваля, но не много.
Готвя зеленчуковата мусака, ММ попита - "А аз какво ще ям ?", ами какво яйца по панагюрски. Не ми се готви и не ми се яде месо.
Лека и мека от мен Hug

# 111
  • Мнения: 1 617
Бандичка, добро утро! Hug
Какво е това лято...Confused
Бургазлийки, гуш! Hug
Мори, прекрасна чантичка! По-хубава от оригинала! Продължавай да правиш такива красиви неща! Сега какво предстои? Покажи ни после и шевицата като я довършиш. Hug
Долче, ще влезете в ритъм Hug
Занатке, продължавай да си бИтон...ще има резултат!:hugs: Ти вече имаш, но няма как всеки ден да виждаш минус Simple Smile
Хайде на кафенце!

Ще ви нагледам после пак!
Hug

# 112
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро!
Чета ви, но нямам време да пиша. До края на седмицата е зора, после се надявам на повече спокойствие. А и нещо музата ми я няма. Ходи ми се на море, но трябва да чакам цял месец още, пфу. Иначе съм добре, диетувам си, но вчера прегреших с торта и мохито, РД в офиса. Днес диня и мляко. Времето е ужасно, изнизва се любимото ми лято без да го е имало.
Честито на всички празнуващи и празнували!
Лек и сух ден ви пожелавам! Гуш!

# 113
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет, бандичка Simple Smile
Защо точно тази седмица ще е отврат времето Sad
Малкият младеж замина с приятели на Рибарица (батко му го проагитира и сега е на ВМ НВХ - да видим резултати ще има ли Wink), а ние уикенда ще ходим на Бадевци с приятелите ни от щатите (дано не вали такаааа).
Бургазлийки, добре че всичко е наред при вас. Това, което показаха по ТВ изглеждаше страховито Sad
Пия си кафето с кокосово масло и нищо не ми се прави ...

# 114
  • Мнения: 2 844
Добро утрооо  Heart Eyes Heart Eyes
Деска Hug Heart Eyes не прави нищо, нали си в къщи?А къде е това Бадевци - интересно ми звучи  Wink А младежа ще има резултати - мъж е, млад е  newsm10
Стреличка Hug Heart Eyes при нас не валя много вчера, спокойно беше.
Емче Hug Heart Eyes прекрасно кафенце си ни поднесла - чакам да узреят и нашите къпини  Mr. Green
Заната Hug Heart Eyes гуш за това, че си бетон - резултатите ще дойдат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Прекрасен и сух ден ви пожелавам, бандичка любима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Добро утро!
Аз бях на почивка- чудничко си изкарахме - в Сарафово. От вчера се захванах за работа ама не щааа, мъка. Четох ви от телефона ама кво запомних друга работа. Видях прекрасни жени - Мими, Иринита, Мамекс, свежи, готини. На Ирка момченцето  - много хубав, звучитиш много позитивно, хубаво да си доизкарате и да се заредите с родно.
Сиси била болничка - оздравявай, Курдов много зает и прекрасен кулинар - браво, а това с водните аз не го мага, може се затрия, не рискувам. На всички неспоменати много гушки. А Долчето си дошло - добре дошли!
Аз с храната съм ок, на морето само рибни и морски храни, салати таратор, водка - кг 60,4 60,6 - доволна. Тук обичайно - домати от мамините и краставички, тиквички, чушки - разкоошни, месца на скара, сиренце ите това.
Ааа чантичката е трепач, много хубава.
Това от мен за сега. Хубав ден на всички, аз да поработя малко.

# 116
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро
Деси, заедно сте, ще ви е хубаво , а времето ще се оправи. Hug
Море, браво  bowuu
Жгмъц,  Hug
Другарката много липсва  Heart Eyes
Деми, и ти  Heart Eyes
Мамексита, възстанови ли се след аквапарка?  Hug
Изветряла ми е акъла, друго не помня  Hug
Хубав ден да имате  bouquet

# 117
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Другарката много липсва  Heart Eyes
Blush Hug Hug

Тук съъмм,  Crazy
Много ми е уморено. Ама вече май съм ви го казвала.  Mr. Green
Това променливо време ме побърква. Снощи бях много уморена. Иначе ви чета,  Whistling  Heart Heart
Иначе с риск да получа линч, аз ми харесва в Руси да е хладно, иначе жегите тук ги знаете, не се живее.

Много се радвам, че бургазлийки са добре, че то наистина било ужас..... Shocked
Иринитка, пак в центъра на събитието, пардон, бурята била,  Twisted Evil  Heart Eyes Heart Eyes
Долче, добре си си дошла!  Hug
Танче, радвам се, че писа.  Hug

Мории, много е яка чантичката! Бравоо!  Heart Eyes Heart Eyes

Деска  Heart Eyes , дей туй Бадевци?  Thinking

Дмитричкеей, как са дечинята в ТК? Слушат ли кака си?  Flutter Laughing Heart Eyes Heart Eyes

Хайде,  Heart Eyes Heart Eyes на всички, сърбам си кафето, но май ще има и второ,  Whistling
До после,  Heart Heart




# 118
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Джулс, никакъв линч няма - и на мен така ми харесва, но ако може без да вали Grinning
Инджи, почти те послушах - до сега гладих, сега слагам един зелен боП за ММ и ще мисля аз какво да хапна.
Иначе за Бадевци -
Скрит текст:
Синабовите къщи е комплекса, в който ще ходим - https://www.badevtsi.com/index.html в Еленския балкан е. Запазила съм едната от къщите близнаци и 2 стаи в хотела - би трябвало да ни стигнат Wink Мои колеги казват, че е много хубаво, ще кажа после Grinning
Тан, хубаво е човек да почива, ама после е тягостно на работа Wink
Ничия Hug

# 119
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Деска  Heart Eyes , направи гнезденца в зеления боппп и чукни в тях по едно ице и айде у фурната за 7-8 минути. Разкошшш, хем и ти ще си Апнеш.  Whistling
А комплекса изглежда супер,  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт