Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 599
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 19 015
[bбаш си е наличие на пряк умисъл, дори не е евентуален, а точно пряк, защото Силен е искала настъпването на смъртта на зависниците . Не мога да го квалифицирам като склоняване, защото можеш да склониш нормален човек, не такъв който живее другите да са зле. Сега по-ясно ли стана.][/b]

На някаква държавна работа ли си?

# 2 146
  • Мнения: 10 993
мисля лични подробности да не давам. Фо[определено намирам каузална връзка между отношението на хората тук и това какво са споделили?!

# 2 147
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

А точно коментирани в темата въпрос, не виждам какво толкова те пали, ако не търсиш. Какво толкова има да се чудиш що ги вземали с деца, като има и без деца.
Еми чуди се и й бърка в здравето, незнайно защо. Фрустрирана е жената по тоя повод, тя си знае защо.

# 2 148
  • Мнения: 19 015

А точно коментирани в темата въпрос, не виждам какво толкова те пали, ако не търсиш. Какво толкова има да се чудиш що ги вземали с деца, като има и без деца.
Еми чуди се и й бърка в здравето, незнайно защо. Фрустрирана е жената по тоя повод, тя си знае защо.

Не, смея ви се на лицемврието. Като сте нямали деца, на които да търсите баща, а сте били моми, много добре сте осъзнавали, че майките с деца не се котират толкова добре, колкото жените без деца, обаче сега 101 тъпи причини измисляте какви били предимствата на самотните майки с деца. Започва да ми прилича на статиите от сорта "15 причини да правиш секс с дебелана".

# 2 149
  • Мнения: 15 619
Кукумицинке, въртиш, сучеш, все жените с деца ти бъркат по някои дупки и демонстрираш  неприязън. Ти си знаеш.
Да ти кажа, хората са си хора. Другото са някакви лични неудовлетворености, не чужди трески.

# 2 150
  • Мнения: 19 015
Е, темата е такава и в такива неща ме обвинявате. Иначе излиза, че съм фрустрирана и от жените на 40-50, които си въобразяват, че толкова добре се поддържат и толкова младеят, че никоя 20-годишна не може да им стъпи и на малкия пръст, и че днешните 20-годишни на нищо не приличат. Фактът, че съм по-близо до 40, отколкото до 20, не е достатъчен, за да съм лицемерна.

# 2 151
  • Мнения: 15 619
 
Е, темата е такава и в такива неща ме обвинявате. Иначе излиза, че съм фрустрирана и от жените на 40-50, които си въобразяват, че толкова добре се поддържат и толкова младеят, че никоя 20-годишна не може да им стъпи и на малкия пръст, и че днешните 20-годишни на нищо не приличат. Фактът, че съм по-близо до 40, отколкото до 20, не е достатъчен, за да съм лицемерна.

Откога темата стана жени на 40/50 срещу жени на 20 или на теб така ти харесва?? Grinning
Разсмя ме.
Я за повече контраст, напиши: жените на 50-60, "които си въобразяват, че толкова добре се поддържат и толкова младеят, че никоя 20-годишна не може да им стъпи и на малкия пръст".

# 2 152
  • Мнения: 19 015
На 50-60 още по-зле са нещата. Дадох пример, мнението ми за ред неща е принципно, а не лично. Никоя самотна майка с дете не ми е отнела мъжа, не съм информирана някой да ме е отхвърлил заради майка с дете, утробата ми е достатъчно фертилна и липсата ми на деца до момента се дължи изцяло на стриктна контрацепция. останалите намеци също едва ли отговарят на истината.

Интересно защо почти никой не обърна внимание на твърденията за пълчищата от бездетни приятелки на Злодеида, които забременявали от женени мъже, защото никой свободен не искал да ги погледне, а тия, които не можели да се уредят с женен мъж, мечтаели за инвитро.

# 2 153
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ако й беше само смешно на куку, нямаше да хаби толкова време, злоба и енергия да се самоубеждава колко са прецакани жените с деца и как никой не би могъл да ги иска. Изобщо не ми е дремело кой как се котира, като съм била мома, защото никога не съм се замисляла дали и как ще се “котирам”. Родили сме си децата, че сме ги и вече поизгледали докато ти се чудиш кой как се котира. Животът се случва на някои, докато други си правят планове за вечността.

# 2 154
  • Мнения: 15 619
Значи, Кукумицинке,  безвъзвратно си навлязла във възрастта, в която според личните ти схващания, жената е мно`У зле и ще става все по-зле. Моите съчувствия.
Считам темата за приключена отдавна, напускам и лаф-моабета.

# 2 155
  • Мнения: 11 505
На 50-60 още по-зле са нещата. Дадох пример, мнението ми за ред неща е принципно, а не лично. Никоя самотна майка с дете не ми е отнела мъжа, не съм информирана някой да ме е отхвърлил заради майка с дете, утробата ми е достатъчно фертилна и липсата ми на деца до момента се дължи изцяло на стриктна контрацепция. останалите намеци също едва ли отговарят на истината.

Дали мнението ти е принципно, а не лично? В този конкретен пост е много лично, същото е и в по-стари постове. Simple Smile

# 2 156
  • Мнения: 30 802
Не, смея ви се на лицемврието. Като сте нямали деца, на които да търсите баща, а сте били моми, много добре сте осъзнавали, че майките с деца не се котират толкова добре, колкото жените без деца, обаче сега 101 тъпи причини измисляте какви били предимствата на самотните майки с деца. Започва да ми прилича на статиите от сорта "15 причини да правиш секс с дебелана".

Като мома без деца никога не съм се чудила кой как се котира. Нито пък някога съм търсила активно мъж - той ме намери и поиска. И винаги е било така.

# 2 157
  • Мнения: 5 248
Значи, Кукумицинке,  безвъзвратно си навлязла във възрастта, в която според личните ти схващания, жената е мно`У зле и ще става все по-зле. Моите съчувствия.
Считам темата за приключена отдавна, напускам и лаф-моабета.
Взе ми думите от устата.
Въпросната приятелка другия месец чука 30така. Не е успяла да забременее още от женения. Но го лъже, че е бременна. Той е в чужбина за 5 месеца и вече е задействал развода с жена си от която има 2 деца. Приятелката ми сподели, че го е хванала в лъжа, че иска да се развежда като му прочела съобщенията с жена му. Мобилизирала се да хо разведе у в момента, в който делото започне ще му каже истината и ще му бие шута.
Още една имам с подобни преживявания - спи с 2ма и ги лъже че има спирала само и само да забременее. Не я интересува от кого ще е. Бебето се е превърнало в цел номер 1.

# 2 158
  • Мнения: 5 248
Не, смея ви се на лицемврието. Като сте нямали деца, на които да търсите баща, а сте били моми, много добре сте осъзнавали, че майките с деца не се котират толкова добре, колкото жените без деца, обаче сега 101 тъпи причини измисляте какви били предимствата на самотните майки с деца. Започва да ми прилича на статиите от сорта "15 причини да правиш секс с дебелана".

Като мома без деца никога не съм се чудила кой как се котира. Нито пък някога съм търсила активно мъж - той ме намери и поиска. И винаги е било така.

Аз и като парясница пак не търся.

# 2 159
  • Мнения: 330
ЗЛОДЕИДА, такива страховито амбицирани жени като споменатите от теб ме карат да се замисля, всъщност, кой причинява по-голяма вреда и е по-опасен - агресивният мъж, който пребива партньорката си или някоя такава лауреатка, която тихо и подмолно взривява бомбата впоследствие, но с повече косвени жертви.

Общи условия

Активация на акаунт