Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 545
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 12 473
По-ограничено изказване отдавна не бях чела.. ooooh!

# 181
  • Мнения: 18 993
Защо на мъжете, на себе си - общува, не виждам нищо лошо. ooooh!

Ако имаше нужда точно от общуване, нямаше да използва сайт за запознанства за целта. Можеше да си общува по форуми, в групи по интереси (ако има други интереси, освен "общуване" с мъже). Сайтовете за запознанства са с цел запознанства, ако не се лъжа. Ще си остави бебето, за да ходи по срещи да се запознава с мъже? Или държи да общува на място, където 99% от общуването са коментари от сорта: Здр ко пр? Много си секси, ша та скъсам...

Та какви толко шарени причини имат скорошен татко или наскоро родила мама да "общуват" в сайт за запознанства?

# 182
  • Мнения: 30 802
Не бих гледал чуждо дете. На възраст съм, на която мога да имам свое. Защо трябва да давама пари за отглеждането на чуждо дете като мога да похарча тези пари, за да спечеля сърцето на жена без дете? Какво е мястото на жените с деца? Ами никакво. Те вече са се обрекли на един мъж, решили са от него да имат дете и кой знае колко свестни мъже са отрязали, за да бъдат с този катил, с когото ще се разделят в един момент. Ами щом си се взела с неподходящ, сега ще си носиш последиците. Е, ние свестните и красиви мъже защо да не се насочиме към бездетна жена, а трябва да се занимаваме с такава с дете?

Ами то никой не ти бърка в джоба за чужди деца, какво се пениш? Само че нямаш право и да начукваш канчетата на жените. Или да търсиш жена с дете, ама да чакаш да е само за забавления.

# 183
  • Мнения: 3 542
По-ограничено изказване отдавна не бях чела.. ooooh!
Не разбрах  кое изказване имаш предвид, че и мен ме разсмя едно писание Smile

# 184
  • Варна
  • Мнения: 208
По-ограничено изказване отдавна не бях чела.. ooooh!
Това твоят подпис ли е:
"Нищо не е нито добро, нито лошо..Вие не знаете цялата история.." ?

# 185
  • Мнения: 12 473
По-ограничено изказване отдавна не бях чела.. ooooh!
Не разбрах  кое изказване имаш предвид, че и мен ме разсмя едно писание Smile
Александровото..))

# 186
  • Варна
  • Мнения: 208
По-ограничено изказване отдавна не бях чела.. ooooh!
Не разбрах  кое изказване имаш предвид, че и мен ме разсмя едно писание Smile
Александровото..))
Сега вече е ясно за какво иде реч!

# 187
  • Мнения: 4 577
Ами то никой не ти бърка в джоба за чужди деца, какво се пениш?
На Алесандро изказванията няма какво да се коментират, то на челото му така или иначе пише "Стар ерген завинаги", но ми стан интересно твоят мъж никакъв финансов ангажимент ли няма към сина ти? И ако е така, ти смяташ ли за справедливо към детето си,  то да няма право на уроци за кандидатстване след седми клас, на следване в чужбина, ако има потенциал и т.н.?

# 188
  • Мнения: 456
Иде реч за истината. Нали авторката иска мъжко мнение?
Е и мъж и мачо и едно непораснало дете има в мен, така че получава три мнения в един пост.
 
Ако един мъж влезе в подобна връзка ще си задава един въпрос: тя заради мен самия ли ме обича или защото иска мъж да гледа и нея и детето й.
Е, за да не си задавам подобни въпроси си търся жена без проблеми. Когато купувам сладолед в парка го купувам за жена, а не за нея и за чуждо дете.
Има една тенденция по градския транспорт. Когато една жена трябва да качи количката с детето в трамвая вече не всички мъже й помагат. По осъзнатите си стоят най-непукистки, защото има една древна истина: този, който те е забременил, той да ти помага. Един дядо в трамвай 5 ми го каза. Вика: „Да не би на мен да е пристанала, че да се хабим да й помагам“

# 189
  • София
  • Мнения: 5 883
Забременяла с донорска сперма или вдовица с новородено бебе на ръце да се юрне в сайт за запознанства, където ще налети на сволоч от ранга на Александро? О, каква изненада... Да не стане търкулнало се гърнето и си намерило похлупак.

# 190
  • Мнения: 18 993
Лично познавам две вдовици,чийто бащи на децата са починали преди раждането,още две чиито мъже са починали преди детето да навърши 18 месеца.
Две други който са решили да забременеят от донорска сперма.
И още пет или шест свестни жени,който са изоставени от мъжете си поради поставени условия "махаш бебето или аз се махам".
Та....защо подобни жени да не са активни в сайт за запознанства или другаде или пък да не си търсят мъж и същевременно да са с благородни мотиви.
Както казах истории шарени.Не съм съгласен с нападки от подобен род,към жени претърпели описаните и подобни на това драми.


Е, тези вдовици веднага след като ритнат камбаната мъжете им, се мятат в сайт за запознанства ли? Колко благородно. Веселите вдовици май са на почит предимно за креватни авантюри.

Тези, забременели от донорска сперма, щото не им трябва мъж, тръгват да преследват (с няколкомесечното бебе, заченато от донорска сперма) мъже в сайтовете за запознанства ли? Ако мислят, че ще срещнат някой свестен за сериозна връзка в тези сайтове, да бяха поизчакали да го срещнат и да забременеят от него.

Свестни родилки толкова бързо се съвземат от този, който ги е зарязал с нежеланото бебе, че веднага "яхат коня" в сайтове за запознанства?


Говорим за малко бебе, което има нонстоп нужда от майка си, не за по-голямо дете и минал един приемлив период, в който един нормален човек се съвзема от раздяла, смърт и пр.

Като гледах, в Сподели-то имаше кандидати за разкрепостени в секса майки, които не изискват финансов ангажимент от мъжа за гледане на чуждото дете, та предполагам, че ако майка с нейни пари му плаща разходите за живот и образование, или ги поема биологичният баща, ще има много повече хармонични връзки на ергени с майки с деца.

# 191
  • Мнения: 3 542
Иде реч за истината. Нали авторката иска мъжко мнение?
Е и мъж и мачо и едно непораснало дете има в мен, така че получава три мнения в един пост.
 
Ако един мъж влезе в подобна връзка ще си задава един въпрос: тя заради мен самия ли ме обича или защото иска мъж да гледа и нея и детето й.
Е, за да не си задавам подобни въпроси си търся жена без проблеми. Когато купувам сладолед в парка го купувам за жена, а не за нея и за чуждо дете.
Има една тенденция по градския транспорт. Когато една жена трябва да качи количката с детето в трамвая вече не всички мъже й помагат. По осъзнатите си стоят най-непукистки, защото има една древна истина: този, който те е забременил, той да ти помага. Един дядо в трамвай 5 ми го каза. Вика: „Да не би на мен да е пристанала, че да се хабим да й помагам“


Оставам безмълвна от низините ти вече, няма втори такъв. Сигурно и на бабите с бастун не помагаш, друг е въпросът WTF какъв го дири в граския транспорт такъв златен мъж като теб.

# 192
  • Мнения: 12 473
Най-любимата ми двойка (семейство) сред приятелите е от красив, по-млад, успял и доста интелигентен мъж с жена, която е малко по-голяма, с добра професия и с две деца от двама различни мъже преди това. В последвие роди на новия си мъж още 3. А той ги гледа всичките, даже осинови второто и му даде името си.
Построи им голяма къща, купи ван и всичките заедно ходят по ваканции, ски и тн. Прекрасно семейство са.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 208
Лично познавам две вдовици,чийто бащи на децата са починали преди раждането,още две чиито мъже са починали преди детето да навърши 18 месеца.
Две други който са решили да забременеят от донорска сперма.
И още пет или шест свестни жени,който са изоставени от мъжете си поради поставени условия "махаш бебето или аз се махам".
Та....защо подобни жени да не са активни в сайт за запознанства или другаде или пък да не си търсят мъж и същевременно да са с благородни мотиви.
Както казах истории шарени.Не съм съгласен с нападки от подобен род,към жени претърпели описаните и подобни на това драми.


Е, тези вдовици веднага след като ритнат камбаната мъжете им, се мятат в сайт за запознанства ли? Колко благородно. Веселите вдовици май са на почит предимно за креватни авантюри.
Тези, забременели от донорска сперма, щото не им трябва мъж, тръгват да преследват (с няколкомесечното бебе, заченато от донорска сперма) мъже в сайтовете за запознанства ли? Ако мислят, че ще срещнат някой свестен за сериозна връзка в тези сайтове, да бяха поизчакали да го срещнат и да забременеят от него.
Свестни родилки толкова бързо се съвземат от този, който ги е зарязал с нежеланото бебе, че веднага "яхат коня" в сайтове за запознанства?
Говорим за малко бебе, което има нонстоп нужда от майка си, не за по-голямо дете и минал един приемлив период, в който един нормален човек се съвзема от раздяла, смърт и пр.
Аз казах "Познавам" това предполага да си осъзнала,че е от мой личен опит.
А това което казваш ти,е в сферата на догадките и предположенията.
И разбира се,в сайтовете има различни персонажи,всякакви са там.И свестни и парясници и много други...различни.Че и доста мъже също не са стока там,е ясно.
Но така обобщено,че сама жена с няколко месечно бебе не става (така ми звучат твоите думи) е много тесногръдо и ограничено.




# 194
  • Мнения: 18 530
Имам познат на 45+ години. Голямата му любов била омъжена с дете. В един момент обаче бракът нещо се поразклатил и жената била склонна да се разведе и да бъдат заедно. Но тогава моят познат видял детето - било копие на баща си - и се отказал. Години след това говорихме и той продължаваше да се ядосва как детето приличало на баща си. Ако било на майка си, щял да се ожени за нея Simple Smile Е на мен това ми е единствено смешно Simple Smile Добре е, че не я е подлъгал жената и се е отказал навреме. Който не ще чужди деца и ги вижда като такива - да се отказва навреме! Моят познат още е сам за съжаление.

А хора, които се хващат с жени с деца, ги приемат като част от живота на жената и не си правят сметка кое на кого прилича и т.н. Толкова  е просто!

Общи условия

Активация на акаунт