Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 528
  • 2 734
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 251
Като чета, майката работи - не е легнала на любовника си да я издържа. 20-годишен едва ли се скъсва от домакинстване.

Не, имам предвид нашата съфорумка... Нали изкарвала пари и била дълго време с него, а майка му й брояла парите... Явно си е плащало момичето, за любовта Wink

# 766
  • Мнения: 18 993
Ама аз не мога да ги разбера такива - твърде малки да живеят самостоятелно и да се издържат, ама достатъчно големи да *бат в детската стая "дългогодишни" гаджета и да си играят на връзки. Да си възрастен си върви и с меда, и с жилото.

О, сега цъкнах на профила на Бюти-то. Че то на 20 - не се и съмнявам, че от дълги години изкарва пари, за да издържа гаджета.

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 11:14 от кукумицинка

# 767
  • Мнения: 73
Привет! Като много други неща страната ни е назад от другите страни. Например технологии, развитие, начин и стремеж на живот. Като цяло да си самотен родител е напълно нормално и няма нищо срамно в това. Част от хората не възприемат жена с дете без съпруг, имат особено отношение към тях. Други харесват жените, също и аз. Не мисля, че е редно да се споделя за имането на дете (лично е). При попълване на документи където има въпроси да съгласен съм, обаче на тоз и оня да споделяш, че имаш дете е много несъобразително. Когато някой иска ще приеме детето както иска теб с характера ти, визията, интересите както самата теб. Обаче да пренебрегваш Дете заради друг, съжалявам, ти на знаеш и не познаваш себе си.

# 768
  • Мнения: 2 286
Напълно споделям мнението на Сирен. Не приемам връзката за пълноценна, колкото и да ми сваля един мъж звезди, ако децата ми развалят комфорта му.

Е, това е другата крайност. Защо трябва да е или/или?
Не знам. Предстои да разбера.

# 769
  • Мнения: 603
Тъй като аз все още уча и живея сама в друг град  (един курс сме с горепосочения вече бивш) и мен ме издържат и аз си помагам със стипендии (имам успех и уча здраво), не беше проблем да ме питат какво ще работя с моята специалност, а точно КОЛКО ще изкарвам.  Това най-много ме заболя. В моето семейство никога не съм знаела колко взема баща ми или майка ми. Работят си и не разпитват такива неща. Даже голяма част от семейството ми не питат колко изкарва гаджето на еди-коя си братовчедка. Пари се обсъждат само в семейството , а не с роднини. Да, плащала съм вечери, разни кафета, подарявала съм подаръци и съм си кътала спестяванията, за да мога да му взема нещо за рожден ден, имен ден и т.н. Като съм ходила на гости съм носила сладки, с празни ръце няма да отида.. Майката си беше без възпитание, но нервите ми не издържаха, защото сина й си беше намерил златната кокошка да се грижи за него и т.н, а той нищо да не прави. Как да не си тръгне човек от такъв.

# 770
  • Мнения: 31
Напълно споделям мнението на Сирен. Не приемам връзката за пълноценна, колкото и да ми сваля един мъж звезди, ако децата ми развалят комфорта му.

Е, това е другата крайност. Защо трябва да е или/или?
Не знам. Предстои да разбера.

При мен - просто защото се влюбих в мъж, който искаше мен, но определено без децата ми, макар че на думи казваше обратното, но с действията си доказваше точно това. И след като с времето разбрах, че реално няма да ме вземе, въпреки че все обясняваше как ще се оженим, аз избрах да продължа с децата си без него. Затова при мен наистина беше или/или... Такъв ми бил късмета...

# 771
  • Мнения: 5 247
При такъв "избор" е ясен избора. Но това, че ти се е случило веднъж, не означава въобще, че всички са такива. На мен също ми се случи, години наред циркове и лъжи и накрая ме смени с мома, защото техните не разрешавали да се жени за жена с дете. Да ама скоро го срещнах и бях с гажето, кучето и детето си и погледа му не мръдна от мен . Ние се смеехме и забавлявахме, а той и жена му вървяха разделени на метър по между си и гледаха в различни посоки.

# 772
  • Sofia
  • Мнения: 310
При такъв "избор" е ясен избора. Но това, че ти се е случило веднъж, не означава въобще, че всички са такива. На мен също ми се случи, години наред циркове и лъжи и накрая ме смени с мома, защото техните не разрешавали да се жени за жена с дете. Да ама скоро го срещнах и бях с гажето, кучето и детето си и погледа му не мръдна от мен . Ние се смеехме и забавлявахме, а той и жена му вървяха разделени на метър по между си и гледаха в различни посоки.

Така става понякога като слушат мама. А и какви са тези хора дето слушат родителите си относно решения за личния си живот?!?

# 773
  • Мнения: 18 993
При такъв "избор" е ясен избора. Но това, че ти се е случило веднъж, не означава въобще, че всички са такива. На мен също ми се случи, години наред циркове и лъжи и накрая ме смени с мома, защото техните не разрешавали да се жени за жена с дете. Да ама скоро го срещнах и бях с гажето, кучето и детето си и погледа му не мръдна от мен . Ние се смеехме и забавлявахме, а той и жена му вървяха разделени на метър по между си и гледаха в различни посоки.

Щом си се концентрирала да гледаш бившия накъде гледа, вместо да си гледаш детето, кучето и настоящето гадже, не ти е било особено забавно.

# 774
  • Мнения: 5 247
Ма само ще съм се концентрирала Grinning то се забелязва като не спират да те гледат , а няма други по улицата.

# 775
  • Мнения: X
Колко пък време ще те гледа някой, докато се разминавате по улицата... Satisfied Ама радарът веднага пуснат: той и жена му как вървели, изводи за връзката им от 5 секунди визуален контакт; пък и отстрани да прецениш как изглеждаш ти и гаджето и дали достатъчно е натрит носът на бившия от демонстрацията на щастие... Ех, какво изпусна ти, глупако! На, гледай!... Laughing

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 12:00 от Анонимен

# 776
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, как. Ми колко народ живеЙ без любов, цял един форум, почти.😆

# 777
  • Мнения: 5 247
Уаууу. Някакъв извод ли направих? Изложих случка не извод. Човек, който познавам от 15 години, а 10 от тях ми е бил доста близък мога да го преценя за част от секундата на къде гледа.

# 778
  • Мнения: 18 993
Колко пък време ще те гледа някой, докато се разминавате по улицата... Satisfied Ама радарът веднага пуснат: той и жена му как вървели, изводи за връзката им от 5 секунди визуален контакт; пък и отстрани да прецениш как изглеждаш ти и гаджето и дали достатъчно е натрит носа на бившия от демонстрацията на щастие... Ех, какво изпусна ти, глупако! На, гледай!... Laughing

 Може и от фейсбук-профилите им да си е допълнила впечатленията. Но важното е, че има достатъчно доказателства и факти, че тя е по-щастлива от бившия, смее се, забавлява се, а той е нещастен с жена си.

# 779
  • Мнения: 5 247
Брей, фантазията какво ли не ражда.

Общи условия

Активация на акаунт