Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 761
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: X
А, не, чакай сега, ако говорим за възраст и пари, на 40 може да минеш със 100 евро, на 50 вече са 10 хил., на 80 ти трябват милиони за същия ефект. Инфлация, какво да се прави, и дъртизъм.

Сирен, на 50 минавам доста по-тънко отколкото когато бях на 40

Но кучето е заровено на съвсем друго място - вземаш си жена с твоите финансови възможности, от твоята черга
Ако взема някоя на заплата някъде, с панелка в Дружба/Люлин или ,,ново строителство,, с 35 годишен кредит естествено че ще ми гледа в порфейла

# 901
  • Мнения: 30 802
A, ясно, искаш жената сама да си плаща:)

# 902
  • Мнения: X
Скуба, то с тия 100 евро сметка в ресторант ли плащаш, уикенд някъде ли. Ама е добре, че си имаш бюджет, поне го оповесятвай навреме на ... там с когото си. Да си преценят дали.

Си, не ме разбра чадо мое ма няма значение
Иначе лелките над 40 всяка събота ги гледам в ОМВ срещу офиса как се редят и плащат газ и винетка за таралясника на ,,по-млад,, задължително с брада Simple Smile

# 903
  • Мнения: 3 543
А, не, чакай сега, ако говорим за възраст и пари, на 40 може да минеш със 100 евро, на 50 вече са 10 хил., на 80 ти трябват милиони за същия ефект. Инфлация, какво да се прави, и дъртизъм.

Сирен, на 50 минавам доста по-тънко отколкото когато бях на 40

Но кучето е заровено на съвсем друго място - вземаш си жена с твоите финансови възможности, от твоята черга
Ако взема някоя на заплата някъде, с панелка в Дружба/Люлин или ,,ново строителство,, с 35 годишен кредит естествено че ще ми гледа в порфейла

Висока летва, викаш си. Пък що се скрънзиш? Или то така от спестовност си се замогнал.

# 904
  • Мнения: X
A, ясно, искаш жената сама да си плаща:)

Когато сте от една черга никой не обръща внимание на това, кой плаща

# 905
  • Мнения: X
ОК, 100 евро са си 100 евро. Обаче аз си имам мои пари. Допълнително пари не връщам, но спокойно мога и без тях. Защото, както вече писах, най-важно ми е да правя каквото си искам и докато мога да си го позволя, смятам точно това да правя. Точно от тази позиция, ако съм на 30, не бих взела 50-годишен. Сега, на 47, бих взела 50-годишен, ама всъщност си имам такъв.

Скуба, драги ми приятелю, на 40 сме лелки, на 50 сте чичовци и тва е положението.

# 906
  • Мнения: X
ОК, 100 евро са си 100 евро. Обаче аз си имам мои пари. Допълнително пари не връщам, но спокойно мога и без тях. Защото, както вече писах, най-важно ми е да правя каквото си искам и докато мога да си го позволя, смятам точно това да правя. Точно от тази позиция, ако съм на 30, не бих взела 50-годишен. Сега, на 47, бих взела 50-годишен, ама всъщност си имам такъв.

Скуба, драги ми приятелю, на 40 сме лелки, на 50 сте чичовци и тва е положението.

Уиш, ще цитирам моя съселянин - не е срамно да си дедо, срамно е да спиш с баби Simple Smile

# 907
  • Мнения: 12 473
Ми те и тия, с детето, си гледат кефа. Нали и то ще отлети някой ден и тогава ще е остане само с кого да се споделя кефа.

# 908
  • Мнения: X
Ама, СКуба, какво му остава на дЕдо да прави, освен да спи? Репетира за вечен сън, така да се каже  Mr. Green

# 909
  • Мнения: X
Ми те и тия, с детето, си гледат кефа. Нали и то ще отлети някой ден и тогава ще е остане само с кого да се споделя кефа.

Че що да го споделям??? Кефа си е за мен

П.С. Абе вЕрно съм станАл баси егоиста Simple Smile

# 910
  • Мнения: 3 543
Спи дедо, да. Уффф, много са вървежни мъжОвете в сайта, ей.

# 911
  • Мнения: 12 473
Пожелвам ти искрено - да успееш да задържиш младото и без децата..Wink

# 912
  • Мнения: 19 093
Те тия, които са от една и съща черга, се взимат с връстници, освен ако нямат някакви деди ишус. С дърти се обзавеждат такива, които са поокъсани и нямат търпение връстниците им да поучат, да поработят няколко години и да понатрупат опит и пари, пък и те самите да направят същото. Жена на 25, ако е от една и съща черга на база собстврни постижения с някой към 50-те, работил и постигал над 2 десетилетия, на 35 ще го води с няколко обиколки, а пък той ще е на 60. Егати минавката.

# 913
  • Мнения: X
Те тия, които са от една и съща черга, се взимат с връстници, освен ако нямат някакви деди ишус. С дърти се обзавеждат такива, които са поокъсани и нямат търпение връстниците им да поучат, да поработят няколко години и да понатрупат опит и пари, пък и те самите да направят същото. Жена на 25, ако е от една и съща черга на база собстврни постижения с някой към 50-те, работил и постигал над 2 десетилетия, на 35 ще го води с няколко обиколки.

То така лесно се води с няколко обиколки. Гледам ги на по 30 милЬонерки само, над 40 вече се развеждат щот са НогУ богати и пищят за издръжката 100 лв

# 914
  • Мнения: 12 473
Чергата само финансово ли се измерва?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт