Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 505
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 140
# 1 141
  • Мнения: 330
Надявам се, че линкът ти е целял да разсмее аудиторията... Навярно този клоун си има своите фенове, но никак не ми е трудно да си представя, преобладаващо, от каква прослойка са и с какъв интелект, и разбирания... Смехотворно изглеждащ неподдържан чичко, страдащ от тъжна заблуда, че е алфа-мъжкар ръси "проникновения" пред лаптоп (особено се впечатлих от пистолета на бюрото и бормашината зад гърба, независимо, че нямам неговото въображение и визия за целта на подобен фон). Не че в констатациите му не се е прокрадвала доза истина, но сексисткия, мачисткия, расисткия начин, по който един отявлен комплексар се прави на месия ми дойде в повече.
Все пак, мерси, беше забавно да го изгледам.

# 1 142
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Това, което мъжът във видеото казва за самотните майки си го мисля за самотните бащи. Може да съм стара, омега жена, грозна, обаче ако съм мома без деца със самотна татка и 2 часа няма да си загубя, колкото и да е красив, богат, интелигентен и прочие. И това тук го обясняваме редовно Сирената, аз и майките от половината форум. Какво странно има да го мисли мъж? В Америка след няколко месеца ходене се женят и ако нещата не тръгнат следва доста скъп развод. Не е като в Европа с ниските издръжки, безплатно или евтино здравеопазване и образование, социални помощи, 32-35 часови работни седмици и живота без брак. Затова и там не са на особена почит самотните родители

# 1 143
  • Мнения: 5 246
Деградирали хора. Америка ... Дори не е нужно да се коментира. Слава Бого сме Европейци.
Като цяло темата е сгрешена още от заглавието. Във форум пълен предимно с жени "Бихте ли си взели мъж с дете/деца" би изглеждала по-добре. Макар, че и "вземането" не е на място. Хората, които си мислят, че вземат някой изначално приемат половинката си за даденост, предмет, персонал, нещо/някой който им е длъжен. Това противоречи със същността на любовта. Аз не искам да съм "взета". 

# 1 144
  • Мнения: X
Деградирали хора. Америка ... Дори не е нужно да се коментира. Слава Бого сме Европейци.
Като цяло темата е сгрешена още от заглавието. Във форум пълен предимно с жени "Бихте ли си взели мъж с дете/деца" би изглеждала по-добре. Макар, че и "вземането" не е на място. Хората, които си мислят, че вземат някой изначално приемат половинката си за даденост, предмет, персонал, нещо/някой който им е длъжен. Това противоречи със същността на любовта. Аз не искам да съм "взета". 

Може би защото в повечето случаи децата са при майката след развода.
Мъжете имат ,,преимуществото,, бившата да му ги отглежда и се оглеждат за нова

И специално за Злото:

,,Може да се жените по любов. Пари вече никой няма,, Sunglasses

# 1 145
  • Мнения: 5 246
Мерси Скуба. Аз винаги съм искала да се омъжа по любов. Точно за това не съм омъжена.

# 1 146
  • Мнения: X
Мерси Скуба. Аз винаги съм искала да се омъжа по любов. Точно за това не съм омъжена.

Щот плашиш мъжете с тоя ник Hug

П.С. Бахти страхливите мъжове...

# 1 147
  • Мнения: 5 246
Гледай филма Скуба. Злодеида не е толкова зла. Не винаги и не с всеки.

# 1 148
  • Мнения: 15 619
Скуба, гаджето да не е на обиколка из Европата пак? Grinning

# 1 149
  • Мнения: 2 353
Скуба, ти пък с тоя прахосмукачески ник да не мислиш, че не ни плашиш...

# 1 150
  • Мнения: 1 121
Деградирали хора. Америка ... Дори не е нужно да се коментира. Слава Бого сме Европейци.

Видеото не е снимано в Америка. На стената зад човека има контакт, който е европейски.

Гледай филма Скуба. Злодеида не е толкова зла. Не винаги и не с всеки.

Питай Брад Пит колко е добра, ха Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 151
  • Мнения: X
Цитат на: Lyam

Питай Брад Пит колко е добра, ха Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote

Анджелино ма??? Що под ник ЗЛОДЕИДА продължаваш да ме тормозиш?

# 1 152
  • Мнения: 5 246
Цитат на: Lyam

Питай Брад Пит колко е добра, ха Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote

Анджелино ма??? Що под ник ЗЛОДЕИДА продължаваш да ме тормозиш?
😂😂😂😂😂 как ме позна?

# 1 153
  • Мнения: X
Цитат на: Lyam

Питай Брад Пит колко е добра, ха Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote

Анджелино ма??? Що под ник ЗЛОДЕИДА продължаваш да ме тормозиш?
😂😂😂😂😂 как ме позна?

Не съм те познал, нИ моа тА забравя... Hug

# 1 154
  • Мнения: 18 981
Естествено, че е за забавление видеото. Същият чичко има и видео защо никога не трябва да излизаш на срещи с жени над 25 г. и пр. Общо-взето е елиминирал лочти всички възможни кандидатки, освен тези, които са едновременно млади, красиви и идеални.

Брад Пит си взе жена с дете, направи ѝ още няколко деца, а сега не щял да плаща издръжка. И богатите също плачат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт