Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 649
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 30 802
Не, аз съм нестандартен родител и го осъзнавам с пълната му тежест. И затова доста "нормални" неща ми се струват точно наобратно и странни.

# 1 561
  • Мнения: X
Какво изказване за "оскотяване " от чиче, който ще отреже от мизерната надница на чистачката, защото не е млада, ще иска да чука 20 годишната гледачка на децата и минава всичко за разход на фирмичката да не плаща данъци на "оскотялата" държава. Но много се фръцка пред приятелчетата на сина и горд, че го слушали като споделя "опита си".

Eeee разгеле, най-накрая почна да поумняваш - за да има за едните трябва да вземем от другите.

# 1 562
  • Мнения: X
О, изкушаващо е да си мислим, че сме уникални снежинки в родителството. Утешаващо е за евентуалните провали и приспива съвестта ни.

# 1 563
  • Мнения: 2 749
Всеки е уникален по свой собствен начин. Но това съвсем не значи идеален. Grinning

# 1 564
  • Мнения: 2 617
Можем да бъдем уникални и в провала си също, за съжаление.

# 1 565
  • Мнения: 3 542
Какво изказване за "оскотяване " от чиче, който ще отреже от мизерната надница на чистачката, защото не е млада, ще иска да чука 20 годишната гледачка на децата и минава всичко за разход на фирмичката да не плаща данъци на "оскотялата" държава. Но много се фръцка пред приятелчетата на сина и горд, че го слушали като споделя "опита си".

Eeee разгеле, най-накрая почна да поумняваш - за да има за едните трябва да вземем от другите.


О, за мен не се притеснявай, гледай си собствената дупка.

# 1 566
  • Мнения: 6 727
Ох, това е някаква хумореска как бебето било по-скъпо от порасналото дете тийн... Момче на 15 яде доста повече от бебе. Вярно не носи памперси, но има джобни. Не знам колко точно са бебешките памперси, но скоро ми се наложи да купувам за възрастни - около 9 лв за 10 броя. Та само един примерно 200 броя на месец 180 лв. Това са джобните за 18 дена, не за 30.
Най-скъпото удоволствие е доброто образование. Освен частни детски градини има и частни училища и университети.

# 1 567
  • Мнения: X
Ах, Динчо, пропускаш стратегическото неглижиране, което изстрелва неглижираните в космически висини.

# 1 568
  • Мнения: X
Ох, това е някаква хумореска как бебето било по-скъпо от порасналото дете тийн... Момче на 15 яде доста повече от бебе. Вярно не носи памперси, но има джобни. Не знам колко точно са бебешките памперси, но скоро ми се наложи да купувам за възрастни - около 9 лв за 10 броя. Та само един примерно 200 броя на месец 180 лв. Това са джобните за 18 дена, не за 30.
Най-скъпото удоволствие е доброто образование. Освен частни детски градини има и частни училища и университети.

Не си заслужава в Бг да се плаща за средно образование по частни училища. Важното за тях е да вземат парите а не на какво са научили децата. Да, лъскавко е, компютри, таблетчета но до тук.
Кадрите в частното училище са същите кадри от държавното. Премиера е прав - това е материала с който разполагаме.
Виж за висше образование си заслужава да се инвестира в чужбина. Въпреки че правото и медицината в България са на по-високо ниво

# 1 569
  • Мнения: 6 727
the wishmaster, така си е - английски се проговаря и прописва на свръх ниво за две години от гледане на cartoon network 😀къде по-скъпи са памперсите (не че без тях не може)

Scooba, нямам много лични впечатления от частното училищно образование в България, но съм абсолютно убедена от личен опит, че доброто образование е доста скъпо удоволствие....   Несравнимо с памперси и бебешки млека и пюренца.
И що пък да ходи в Кембридж да учи като с едни евтини курсове тука или пък сам в къщи ще стигне същото ниво 😎

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 18:14 от Dincho

# 1 570
  • Мнения: X
the wishmaster, така си е - английски се проговаря и прописва на свръх ниво за две години от гледане на cartoon network 😀къде по-скъпи са памперсите (не че без тях не може)

Scooba, нямам много лични впечатления от частното училищно образование в България, но съм абсолютно убедена от личен опит, че доброто образование е доста скъпо удоволствие....   Несравнимо с памперси и бебешки млека и пюренца.

Dincho, изобщо не оспорвам мнението ти, напълно съм съгласен с теб. Имах предвид че не си заслужава да се хвърлят луди пари за частни средни училища в Бг, превърнато е в просто бизнес. Има много по-добри държавни училища.
Според мен си заслужава ивестицията във висше образование.

Има един период 5-14/15 където не е скъпо да имаш дете. Но след 15 парите хвърчат. 200 лв на седмица заминават за джобни и частни уроци по 2-3 предмета по които има пропуски. Отделно са Бритиш кънсил и Гьоте институт.
Изобщо не коментирам телефони, дрехи/обувки, излизания с приятели и девойки, забавления - кино, фитнес, заведения, екскурзии, море. Те тия суми са непроследими, просто си заминават
Ма чакай, след само 2 години, кат стане на 18 следва жилище за да живее самостоятелно, кола, режийни...

# 1 571
  • Мнения: 19 061
Изплискахте легена вече с неотменното право на кола и самостоятелно жилище при 18-годишните.

# 1 572
  • Мнения: X
Изплискахте легена вече с неотменното право на кола и самостоятелно жилище при 18-годишните.

Да, абсолютно задължителни са и двете. Ти живееш при мама или мъжа ти но мъж на 18 място при мама няма. Нито тя при него. На 18 влизахме в казармата, без мама.
Само погледни темите да видиш колко жени се оплакват от ,,мъже,, живеещи при мама
Колата отдавна е необходимост.

Ти колко деца имаш и на какви години са?

# 1 573
  • Мнения: 2 617
Сирен, кое от двете, написани днес в разстояние 15 минути, е вярно?

Аз съм нормален родител,


Не, аз съм нестандартен родител и го осъзнавам с пълната му тежест. И затова доста "нормални" неща ми се струват точно наобратно и странни.

# 1 574
  • Мнения: 2 837
Издръжката на едно дете е такава, каквато можеш да си позволиш и каквато философия за живота имаш. Нито всички, раждащи за първи път, са примадони, нито всички деца са с колички, струващи няколко хилядарки, нито всички ходят на безброй уроци и курсове като по-големи. При все това един тийн съвсем обективно изисква повече средства за издръжката си от едно бебе.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 18:55 от Румцайс

Общи условия

Активация на акаунт