Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 110 238
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ох, ама още ли му се връзвате на този господин? Прескачам му постовете и на него и на бттаткото от много време.

Полар, агнешко, а? У дома си имам агнешко аз. Нищо повече  няма да кажа Wink


Агнешкото ти надписва етикети а ти у форума Joy
Познах че не стават бгмамите за любовници
Присмял се хърбел на щърбел, че и твойта. Ти да не простина у Норвегия!?
Бахти тъпата страна. И грозни жени
Ти допреди малко нали беше достигнал прозрения оттаме. Кво се обърка, че ся тъпа страна!? Нъл любовник си падаш и то на пъпа си там.Joy

КъФ любовник??? То с тия коне тук човек секса може да откаже. Бааахти грозофилите...

Що норвежката заряза ли те?

Да, и взе фирмената сушилня
Спри евтиния алкохол...

# 1 906
  • Мнения: 15 619
Ми тъй де. Все от нещо си се впечатлил, че да се изтъпанчиш  с туй прозрение твое, лично. Не ми показвай. Аз не съм толкоз впечатлителна натура като тебе.

# 1 907
  • Мнения: X
Ми тъй де. Все от нещо си се впечатлил, че да се изтъпанчиш  туй прозрение твое, лично. Не ми показвай. Аз не съм толкоз впечатлителна натура като тебе.

Стигнеш ли до страна, дето кравите са по-хубави от жените значи вече си в Австрия.
Тук е по-зле

# 1 908
  • Мнения: 15 619
Ми тъй де. Все от нещо си се впечатлил, че да се изтъпанчиш  туй прозрение твое, лично. Не ми показвай. Аз не съм толкоз впечатлителна натура като тебе.

Стигнеш ли до страна, дето кравите са по-хубави от жените значи вече си в Австрия.
Тук е по-зле
Скуба, не вкарвай и нови персонажи в загадката. Laughing Щи излезе име, да знаеш.

# 1 909
  • Мнения: X
Ми тъй де. Все от нещо си се впечатлил, че да се изтъпанчиш  туй прозрение твое, лично. Не ми показвай. Аз не съм толкоз впечатлителна натура като тебе.

Стигнеш ли до страна, дето кравите са по-хубави от жените значи вече си в Австрия.
Тук е по-зле
Скуба, не вкарвай и нови персонажи в загадката. Laughing Щи излезе име, да знаеш.

Хубава латвийка от неделя

# 1 910
  • Мнения: X
Ми тъй де. Все от нещо си се впечатлил, че да се изтъпанчиш  туй прозрение твое, лично. Не ми показвай. Аз не съм толкоз впечатлителна натура като тебе.

Стигнеш ли до страна, дето кравите са по-хубави от жените значи вече си в Австрия.
Тук е по-зле
Скуба, не вкарвай и нови персонажи в загадката. Laughing Щи излезе име, да знаеш.

Зоофил??? Joy

# 1 911
  • Мнения: 15 619
Хубавица е.

# 1 912
# 1 913
  • Мнения: 11 505
Тва Рапунцел пасти да яде пред латвийката. Laughing

# 1 914
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 464
Айде сега,де е Рапунцел,де е таз мечта на Скобата?

# 1 915
  • Мнения: 15 619
Скуба, кви евраци размяташ и защо? То и печените ребърца ги плащаш, ма ако нямаш зъбки, само ще плащаш и ще гледкаш.

# 1 916
  • Мнения: 19 326


Табла не играеш ли? Капия е сгодна позиция, завардиш ли я, печелиш играта с голяма вероятност.

Естествено, че не играя. Мислех, че само в пенсионерските клубове играят табла в днешно време.


Какво сега? Скуба има три деца, на които трябва да купи къщи и коли в Норвегия, като станат на 18 ли?

# 1 917
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Скрит текст:
Ох, ама още ли му се връзвате на този господин? Прескачам му постовете и на него и на бттаткото от много време.

Полар, агнешко, а? У дома си имам агнешко аз. Нищо повече  няма да кажа Wink


Агнешкото ти надписва етикети а ти у форума Joy
Познах че не стават бгмамите за любовници
Присмял се хърбел на щърбел, че и твойта. Ти да не простина у Норвегия!?
Бахти тъпата страна. И грозни жени
Ти допреди малко нали беше достигнал прозрения оттаме. Кво се обърка, че ся тъпа страна!? Нъл любовник си падаш и то на пъпа си там.Joy

КъФ любовник??? То с тия коне тук човек секса може да откаже. Бааахти грозофилите...

Що норвежката заряза ли те?

Да, и взе фирмената сушилня
Спри евтиния алкохол...

Сори, не пия Simple Smile Пък и не ми е евтин алкохолът по принцип. Не обичам евтин алкохол и тъпи мъже.

# 1 918
  • Мнения: X
Скуба, кви евраци размяташ и защо? То и печените ребърца ги плащаш, ма ако нямаш зъбки, само ще плащаш и ще гледкаш.

Толко й е тарифата. Хубава е ма чак па 300 евро за 300 грама месо...
Финансовата мениджърка която ме заведе в тая дискотека имаше страхотно чаровни трапчинки и беше по-сладка.
Ма тя ще иска много, ама много повече от 300 евро. Изобщо Скуба плати си 300 евро в краткосрочен план да ти е мирна главата в дългосрочен...

# 1 919
  • Мнения: 15 619
СКубааа, Скуба, няма ли на кого да споделяш мечтичките си, че опря до мамите?  Да не ти беше спрян нетът няколко дни, слънце, че сега си като отвързан.

Общи условия

Активация на акаунт