ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 14

  • 20 864
  • 723
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 364
Мел, това е трол някакъв - профил създаден преди малко.
Kога е успял да го направи, да се присъедини към групата, да го одобрят и да пусне негативен коментар точно под тая снимка? A, кажете, че не се чете тук и че не е нарочно Wink

# 121
  • Мнения: 2 282
Москита, като видя тая снимка дето си си сложила и ме избива на смях.
Доне аз отговорих сори,но мисля че нищо лошо не съм написала. Rolling Eyes
Злати като една снимка събере много лайкове и хубави коментари,струва ли си да я трием и да я крием заради да речем 5 гадни.

# 122
  • Мнения: 2 364
Злати като една снимка събере много лайкове и хубави коментари,струва ли си да я трием и да я крием заради да речем 5 гадни.
Hе, не, просто се изумих до къде може да стигне човешката простотия.

# 123
  • Мнения: 737
Да и на мен ми направи това впечатление, че доста хора са се включили. Имат си хората почитатели ама смеят ли да пишат.
Наша Дианка пък не поства снимки. Гледам задала философския въпрос:
В какво се изразява истинската любов, според Вас?
Сртрува ми се че явно пак не и е провървяло в любовта.

# 124
  • Мнения: 9 374
Даже не сте забелязали, че Диде се е размърдала мааалко из фейса и е задала въпрос към хората "Според вас в какво се изразява любовта?". Grinning Хайде тичкайте да й обясните сега. Не оставяйте жената без отговор. Joy

Ааа, Мелани ме е изпреварила малко. Grinning

# 125
  • Мнения: X
Да и на мен ми направи това впечатление, че доста хора са се включили. Имат си хората почитатели ама смеят ли да пишат.
След няколко дни съвсем няма да смеят да пишат.

Видях. Аз написах, но го изтрих, че разни познати ме гледат

# 126
  • Мнения: 2 282
Защо да не смеят?Я се стегнете.На ничии простотии няма да обръщам внимание вече.Казах ви,че много хора ще се зарадват на снимката.И те заслужават да я видят.

# 127
  • Мнения: 2 364
Наша Дианка пък не поства снимки. Гледам задала философския въпрос:
В какво се изразява истинската любов, според Вас?
Истинската любов, преди всичко, трябва да е изискана, разбира се Mr. Green Kъде са стринките да я просветлят?  Laughing

# 128
  • Мнения: X
Защо да не смеят?Я се стегнете.На ничии простотии няма да обръщам внимание вече.Казах ви,че много хора ще се зарадват на снимката.И те заслужават да я видят.

Щото една от приятелките ни ще бъде модератор. Сещай се какви постове ще одобрява. Всеки пост минава през одобрение. Wink

Иначе се радвам че е публикувана. Кефят се наистина

# 129
  • Мнения: 580
Хъмбъл, оправи ми не само днешния ден, но и още няколко дни напред. Собственоръчно направена снимка, специално!!!! Даже не съм си мечтала 😍😍😍

# 130
  • Мнения: 12 406
Сега, мен ме тревожи въпросът Диана е снимала разкошна любовна сцена с Велислав и затова пита или са я забили в девета глуха с Вергов и затова пита Thinking

Зайко, на мен ми причинява истински дискомфорт тоя аватар. А Майчето даже я няма да оцени жертвата ми Cry

# 131
  • Мнения: 2 282
Москита успяваш да ме отвратиш за втори път днес. Joy Що за въпрос.Завижда на Огнянова за Марио разбира се.Чуди се дали и в живота има такива мъже.

# 132
  • Мнения: 12 406
Зайко, днес съм за бан, а? Joy
Обаче ти пък си желязна, не трепваш пред каквито и да било предизвикателства Heart Eyes

Доне, и каквооо, как върви харесването на нашата снимка? Grinning

# 133
  • Мнения: 5 846
Видяхте ли, че съм сложила снимката в началната страница😎

# 134
  • Мнения: 737
Страхотно решение Хъмбъл. Много хубаво ми е да ги гледам. Батко е погледнал с неговия убийствен поглед. Трепач е.

Общи условия

Активация на акаунт