избор между 114 детска градина и 80-та Приказна Калина, помагайте

  • 5 056
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 294
.........
 Млечната кухня въобще не е към детската градина,там само раздават храната.  Simple Smile
Някога да съм твъдяла обратното????Пункта за издаване на храната е зад детската и залепен за нея и в продължение на 3 ГОДИНИ имам доста добри наблюдения какво правят НЯКОИ учителки!
Според мен "Приказна Калина" е по-добрият вариант!....И аз съм от квартала:)))))Моята класация е "Вихрогонче","Приказна Калина" и на последно място е 114-всеки ден вземам храна от кухнята там  и не съм очарована от това, което виждам......

Незнам какво виждаш, но детето ми беше и в двете градини-"Приказна Калина "и "Вихрогонче" и накрая го преместих в 114-та.Детето ми се чувства най-добре тук,персонала е много внимателен ,полагат се много грижи за децата от страна на учителките и помощния персонал.Така че в 114-та аз се чувствам спокойна за детето си.
Изказах моето мнение и изобщо не ВИ ангажирам с него...... Mr. GreenВсичко е въпрос на личен избор и преценка....а тук само дискутираме и изказваме мнения.......

# 16
  • софия
  • Мнения: 4 985
 и как пък така повечето сте гости в тази тема................................
реклама ли,агитация ли, що ли.....
нямам нищо против рекламата и изказването на мнения,ама що пък сте анонимни(гости)

# 17
По сучайност попаднах в този форум. Родител съм на дете,което посещава ЦДГ №114,затова имам преки впечатления. Наистина може да имате нещо против някои от учителките,но г-жа Ботева и г-жа Калина за нас са най-добрите.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
И на мен ми направи впечатление що гости изведнъж се навъдиха в тази тема...и то в ревностна защита само на 114-та...

# 19
  • столицата
  • Мнения: 3 801
Момичета, благодаря за всяко едно мнение. Разбира се, че всеки  отговаря според собствените си представи, но аз и затова пуснах темата - за да чуя възможно повече становища и да направя верния за мен и моето дете избор.  Черноочке, и аз вземах храната от кухнята към 114 и съм наблюдавала как децата са често навън /за мен плюс/, понякога госпожите  май не ги контролират много /минус/, но не познавам госпожите, за да разбера кои, а и не съм убедена дали навсякъде не е така /в частност в 80/.
А за гостите - не вярвам да е скрита реклама, защото при 30 деца в група, май интересът на служителите там е повече деца да се откажат Wink
Няма да откажа и други мнения Rolling Eyes

# 20
Галимар, попитай г-жа Калина и г-жа Ботева за деца,преместени от ОДЗ №80 в ЦДГ №114,поради нежелание и невъзможност на учителките от ОДЗ-то да се справят с  тях.

# 21
  • Мнения: 306
Тези "гости"на темата, явно са много навътре с нещата! ThinkingПрави впечатление,че са доста информирани.Как ги научавате тия неща,още повече с толкова големи подробности?newsm78

# 22
# 23
  • Мнения: 28
Галимар и аз сам подала молба и на двете места НО НЕ СМЕ ПРИЕТИ . След като вземеш решение и се запишете може ли на вашто място да се класираме  newsm78

# 24
  • столицата
  • Мнения: 3 801
влиза следващото по списък дете, а пък и вие май сте за яслата, а не за градината Rolling Eyes Да ти кажа, мисля, че и други майки са се подсигурили и ще има придвижване надолу по списъците. Желая ти успех!
В 114 в четвъртък ще имаме родит. среща - да се запознаем с госпожите и те с нас Grinning Може би ще се обсъди финансово подпомагане на градината, мен пък ме интересуват условията и допълнит занимания. Сещате ли се нещо друго , за което трябва да питам на срещата ?

# 25
Попитайте за реда в градината,за дневния режим на децата,за програмата за първа група,за някои организационни въпроси касаещи малката група.
УСПЕХ! :

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Галимар, нали знаете, че за 80 одз трябва да потвърдите до 14.06 и след това ще има втори списък. Моите и двете деца бяха там до миналата година, но сега чакам за мое близко дете. Групите ще са две, ако това Ви интересува още.

# 27
  • столицата
  • Мнения: 3 801
Мисля, че срокът за потвърждаване в 80 ОДЗ беше до 16.06, но да не подведа някой newsm78. Аз вече потвърдих за 114, но ако много се разочаровам след родителската среща Confused,  може и да променя мнението си  и на 16.-ти сутринта да съм в 80 Laughing
Дано съм направила верния избор.
Момичета, има поне едно освободено място в 80-то bowuu Надявам се, че и част от резервите ще успеят да влязат

# 28
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сигурна съм че е до 14

# 29
  • Мнения: 3 323
за 80-то ОДЗ препоръчвам Групата на Вангелова и Янева Ако имате възможност За избор. Групите наистина са 2 но във втората има една помощник възп. - Леля Венче която е страшилището за децаи родители. Дете на мои близки беше при нея и ако щете вярвайте получи невроза от нея . Тя е една бесна перничанка която има и сътветния манталитет и говор - въбще страшна работа
 

Общи условия

Активация на акаунт