Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 65 742
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Все си мисля, че ако имаш витилиго, няма да е само по лицето. По тялото имаш ли петна?

Нямам другаде и  лекарката така ме успокоява, че за няколко години е щяло и друго проявление да има!

# 76
  • Мнения: 71
Момичета, пуснаха отново Ориентаската магия в Алито ! Само че вече на по-висока цена. С десет долара е по-скъпо от предишното. Важното е, че вече го има. Този комплект, който го предлагаха не върши работа. Вършат работа само двата крема, в кутия дневен и нощен. За наша радост за го заредили пак !

Привет дами! Днес бях на дерматолог за пигментните петна. Лекарката каза, че нямам почти никакви и че лицето ми било много чисто, но аз си ги виждам и тя ми изписа на Дюкре Меласкриин нощен крем и Меласкриин дневен лек spf 50+

Някой ползвал ли ги е? Всякакви мнения биха ми били от полза. bouquet

Не си давай парите ! Бош лаф работа ! Пробвала съм ги и НИЩО ! Върхът беше някакъв концентрат на Изис фарма.  Представете си - 280 лв шишенце няма колко кутрето ми ! Е, прежалих ги, ама да имаше полза... Не вярвам вече на нищо! Е, имаше полза от Ориенталската магия дневен и нощен, ама го спряха и същата работа. Вчера проверих пак са го пуснали , та се зарадвах. По скъпичък ама поне го има !

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 16:53 от bubanka

# 77
  • Мнения: 947
Момичета, пуснаха отново Ориентаската магия в Алито !

Кажи повече за тази Ориенталска магия и дай линк да я видим.

# 78
  • Мнения: 1 109
El_83, ти от кой град си? Сподели в кой салон/ център си правила дълбокия пилинг.

# 79
  • Мнения: 8 759
А някой правил ли е Карбонов пилинг ?

# 80
  • Мнения: 3 023
El_83, ти от кой град си? Сподели в кой салон/ център си правила дълбокия пилинг.
В Евро Дерма го правих ( до Пирогов е) при проф. Кадурина  Peace

# 81
  • Мнения: 308
Здравейте!

Да споделя впечатления от PGAge пилинга, на който ходих. До сега имам две процедури. Има леко избелване, предполагам, че след още 2-3 ще бъде още по-добре, но спирам до тук, защото след втората процедура кожата по брадичката ми се чувстваше много зле - изгорена и се белеш ужасно, като дори имах 2-3 ранички. Показвам снимки, на мен пигментацията ми е само на челото. Сега ще започна с домашни лекове - магданоз например....За жалост ме хвана шубето да продължа...
Скрит текст:


# 82
  • Мнения: 8 759
И аз се интересувам от пък пилинг , тъй като няма как да отсъствам от работа и не желая да се беля дни наред , се бях засилила към Pqage

Притеснява ме че моята кожа е супер чувствителна и реактивна , а целта ми е да изравнява тена и да залича червените петна останали след пъпки .
Иначе пигментни петна нямам много  , освен само лунички .

Чудя се към какъв пилинг или процедура да се насоча без да има период на възстановяване / максимум да мине за уикенда /

Бях гледала и light peel на Филорга .
Имате ли отзиви за него ?

А мезотерапията помага ли ?

# 83
  • София
  • Мнения: 1 408
Някоя дама да е ползвала Експигмент за заличаване на петната по лицето?
Ефект, резултата, моля споделети!Благодаря.

# 84
  • Мнения: 71
Някоя дама да е ползвала Експигмент за заличаване на петната по лицето?
Ефект, резултата, моля споделети!Благодаря.
Нищо и никакво! С две думи не помага абсолютно за нищо !

# 85
  • Мнения: 18 542
Точно Експигмент не съм ползвала, но съм ползвала друг продукт със същото активно вещество като вид и концентрация и резултатите при мен са впечатляващи.
Разбира се слънцезащитата е 200% задължителна както и подновяването и т.н.. Не просто едно грахово зърно веднъж на ден и да си мислиш, че си защитена. Spf-ът във фон дьо тена не се брои.

Моите петна не са от пъпки, а слънчево увреждане. До сега съм направила два курса от по три месеца и може да се каже, че петната ми са 85% по-бледи. Ще правя трети курс от януари.
Хидрохинон не трябва да се прилага продължително време. Аз правя тримесеца мазане, 3 месеца почивка и го комбинирам с третиноин.

# 86
  • Мнения: 39 299
Не ми помогна на мен.

# 87
  • Мнения: 308
Здравейте,

Имам един въпрос - слънцезащитния крем върху или под фон дьо тена/ББ крема си го слагате?

# 88
  • Мнения: 39 299
Под фдт.

# 89
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Точно Експигмент не съм ползвала, но съм ползвала друг продукт със същото активно вещество като вид и концентрация и резултатите при мен са впечатляващи.
Разбира се слънцезащитата е 200% задължителна както и подновяването и т.н.. Не просто едно грахово зърно веднъж на ден и да си мислиш, че си защитена. Spf-ът във фон дьо тена не се брои.

Моите петна не са от пъпки, а слънчево увреждане. До сега съм направила два курса от по три месеца и може да се каже, че петната ми са 85% по-бледи. Ще правя трети курс от януари.
Хидрохинон не трябва да се прилага продължително време. Аз правя тримесеца мазане, 3 месеца почивка и го комбинирам с третиноин.


Миоки, успя да ме изумиш , Никога не съм допускала, че след толкова спорове, след толкова размятане на линкове и забрани за хидрохинона и предупрвждения   за невероятно тежките странични ефекти, ще похвалиш крем с тази съставка.

Ползвала съм една и съща концентрация на крем с хидрохинон на различни марки.Единия проработи при мен, другите не.
Явно  е от значение, какво има и  в останалите 98%.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 18:23 от sl

Общи условия

Активация на акаунт