Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 66 220
  • 758
  •   1
Отговори
# 195
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Щв го пробвам тоз Експигмент

# 196
  • Мнения: 4 076
Къде и колко големи бяха тези петна?Звучи нереално...
Напротив,реално е.Явно досега не си ползвала хидрохинон,иначе щеше да знаеш,че това е единствената химия,която избелва и то за нула време.
Повтарям се,но тук проблемът не е в избелването,а в запазването на резултата и,не дай Боже,вторична пигментация.Предполагам,че ако се спазва съответната схема,това няма да се случи.
Що се отнася до неговата прословута канцерогенност,имам особено мнение за това,но е друга тема.

# 197
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Къде и колко големи бяха тези петна?Звучи нереално...
Напротив,реално е.Явно досега не си ползвала хидрохинон,иначе щеше да знаеш,че това е единствената химия,която избелва и то за нула време.
Повтарям се,но тук проблемът не е в избелването,а в запазването на резултата и,не дай Боже,вторична пигментация.Предполагам,че ако се спазва съответната схема,това няма да се случи.
Що се отнася до неговата прословута канцерогенност,имам особено мнение за това,но е друга тема.
Реално не съм ползвала хидрохинон,четох мнения за него а те са и +и -.Отчаяна съм до лудост,тази зима постигнах леко избелване,но сега със засилването на слънцето тена ми явно се потъмни,не спирам и зиме и лете със слънцезащита 50 фактор,но петната пак потъмняват.Близките ми не виждат някаква  отрицателна промяна,но аз се виждам в огледалото и хич не съм доволна....Зимата,сърах не страх може да опитам с Pigmentasa.

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 13:01 от bubanka

# 198
  • Мнения: X
Аз съм ползвала Експигмент и също съм озадачена от бързия ефект, но вероятно петната не са били отдавна и затова резултата е бил толкова бърз. Аз имам да чистя едно огромно петно на челото, което ме краси от 2-3 години и ще пробвам наесен отново, че засега нищо друго не помага.

# 199
  • Мнения: X
venelina81, мога да ти препоръчам след като избелиш петната да си вземеш надежден слънцезащитен крем, едни от най-добрите слънцезащити за мен са корейските. Подновявай защитата на 1ч. /КАЗВАТ, ЧЕ НА 2Ч се подновява но аз на 1ч я правя/

# 200
  • Софето
  • Мнения: 622
Експигмент с рецепта ли е? От къде го купувате?

# 201
# 202
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
valentina81
Kрая на януари изпратих на приятелка в България Pigmentasa 4% и за.месец, беше изчистила петната.
Сега набляга на добра защита.

# 203
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Направо нямам търпение да е зима пак 😁😁😁Много ме обнадеждихте.Sl къде живееш в Испания?

# 204
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дано и при теб да се реши проблема.Heart
Живея в Мадрид.
Между другото когато унищожавах моите петна си беше точно  през Август, тогава бях в отпуска в България и посетих една дерматолигична клиника.Дерматоложката ми даде рецепта за  крем  приготвен в аптека и още на втората седмица имаше видим резултат, Хлепах крема на поразия сутрин и вечер и  по  цял ден се плесках със слънцезащитата(няма спомен коя точно марка беше, но пак беше тонирана и за борба с петната, носех си я от тук)
Когато се върнах всички мислеха, че съм се подложила на някаква специална процедура в България, защото ефекта беше УаУ.


# 205
  • Мнения: 39 487
Кой корейски крем за слънцезащита се препоръчва?

# 206
  • Мнения: 1 416
Дали  Експигмент ще се справи с петна от пъпки?

# 207
  • Мнения: X
Кой корейски крем за слънцезащита се препоръчва?
До този момент съм ползвала.най-различни и съм останала доволна от всяка една.
В азиатската тема на 1стр има линк към сайтовете от които са пазарува и са надеждни

# 208
  • Мнения: 18 542
Дали  Експигмент ще се справи с петна от пъпки?
Ако са кафяви, пигментни петна, да, ако са червени в следствие на процеса на заздравяване на кожата, не. Механизмът му на действое е да подтисне производството на меланин, не заличава белези.

# 209
  • Мнения: 1 416
ImpПо скоро са червени.Ама си стояяяят.

Общи условия

Активация на акаунт