Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 66 105
  • 758
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 805
*Serendipity*, на сестра ми ѝ изписаха хидрохинон в Токуда. Кремът се прави по рецепта.

Иначе с железен оксид кремовете ми са на Ла Рош, австралийското злато и Сити блокър на Клиник. Мисля, че и в оцветената Биодерма аквафлуид има. В общи линии, всички озветени кремове са с железен оксид. Ползва се за оцветител.
Благодаря  bouquet
Това е моя на Клиник, има желязо, но не оцветява. В линка има и съставките.
https://www.clinique.com/product/1661/40649/sun/sun-protection/s … en-fluid-for-face

П.С. Забравих как се слагаше линк тук, а не да копирам така директно. Някой ако знае да ми припомни  Blush

Ел, дай ми снимка или линк, че съм смотана и мързелива да си го търся  Grinning. И няма Неострата тук в таз държава, в БГ има ли ги?

# 256
  • Мнения: 3 027
*Serendipity*, на сестра ми ѝ изписаха хидрохинон в Токуда. Кремът се прави по рецепта.

Иначе с железен оксид кремовете ми са на Ла Рош, австралийското злато и Сити блокър на Клиник. Мисля, че и в оцветената Биодерма аквафлуид има. В общи линии, всички озветени кремове са с железен оксид. Ползва се за оцветител.
Благодаря  bouquet
Това е моя на Клиник, има желязо, но не оцветява. В линка има и съставките.
https://www.clinique.com/product/1661/40649/sun/sun-protection/s … en-fluid-for-face

П.С. Забравих как се слагаше линк тук, а не да копирам така директно. Някой ако знае да ми припомни  Blush

Ел, дай ми снимка или линк, че съм смотана и мързелива да си го търся  Grinning. И няма Неострата тук в таз държава, в БГ има ли ги?
Заповядай http://pharmacon.bg/Physical-Protection-SPF50

# 257
  • Мнения: 18 542

Това е моя на Клиник, има желязо, но не оцветява. В линка има и съставките.
https://www.clinique.com/product/1661/40649/sun/sun-protection/s … en-fluid-for-face

Да, този го водят за хубав по блоговете. Даже има мнения, че този за тяло е със същия състав, но по-голяма опаковка. Не съм ги сравнявала лично де.

# 258
  • Мнения: 2 805

Това е моя на Клиник, има желязо, но не оцветява. В линка има и съставките.
https://www.clinique.com/product/1661/40649/sun/sun-protection/s … en-fluid-for-face

Да, този го водят за хубав по блоговете. Даже има мнения, че този за тяло е със същия състав, но по-голяма опаковка. Не съм ги сравнявала лично де.

Видя ли му състава, как ти се струва по състав само? Той е изцяло минерален. Според мен е с много добра защита, просто моите петна са мега упорити и аз не съм маниакална на две два часа да го слагам, защото според зависи къде съм. Подновявам със спрей или пудра.

Миналата година бях с Ланком къшън 50+++ Ужасен! Лицето стоеше като мръсно, петната си личаха повече и естествено си избиха подобаващо. А го използвах само за подновяване.

Има ли прилчина безцветна пудра с фактор?

Ел, благодаря В списъка ми е от миналата година този крем на Неострата, но не съм открила явно от къде да го купя. Тази ще го намеря.



# 259
  • Мнения: 18 542
*Serendipity*, съставът му е добър. Ако ти се отразява добре на петната, носи си го. На мен минералните много ми сушат и спрях да ползвам. Имах едно австралийско злато което дадох на сестра ми. Просто не ставаше за моето лице.

# 260
  • Мнения: 2 805
*Serendipity*, съставът му е добър. Ако ти се отразява добре на петната, носи си го. На мен минералните много ми сушат и спрях да ползвам. Имах едно австралийско злато което дадох на сестра ми. Просто не ставаше за моето лице.

Аз миналото лято хвърлих Австрийско злато след като го полазвах и след дъжд качулка видях че съдържа оксибензон. Моето беше за тяло, даде ми чуден тен, то си беше и за това + слънцезащита, но мани ти с тази съставка. Тц, не ща.

Търсих крем за ръце с фактор - не открих.

Обаче намерих 3! продукта на Ла рош и се обърках тотално - на едните пише Анти - пигмент, другите са си само слънцезащита, а имаше и един който е за слънчеви петна и се чудех дали е за предотвратяване и да се позлва лятото, или е за третиране на вече появили се.
Нямах време да се зачета повече, че бързах. 

# 261
  • Мнения: 22
Някой пробвал ли е процедури с IPL фотоподмладяване? Казват, че за 3-4 процедури се махали и после мажеш с висок фактор за да предотвратиш появяване.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Някой пробвал ли е процедури с IPL фотоподмладяване? Казват, че за 3-4 процедури се махали и после мажеш с висок фактор за да предотвратиш появяване.
Аз правих и това, но резултатите върху петната бяха незначителни.

# 263
  • София
  • Мнения: 744
Писала съм по назад в темата,правих зимата IPL в комбинация с избелващи мезотерапии,ефект минимален,крайно незадоволителен и безмислен,за цената си.Друга дерматоложка,която посетих,след тези процедури,за да чуя и друго мнение,каза че лазера е нож с две остриета,за момент има някакъв ефект,но в последствие става по лошо,защото петната се разнасяли по нашироко., тя каза че лично тя препоръчва,мазане с изрелски крем хидрохинон,защита и шапки

# 264
  • Мнения: 479
Писала съм по назад в темата,правих зимата IPL в комбинация с избелващи мезотерапии,ефект минимален,крайно незадоволителен и безмислен,за цената си.Друга дерматоложка,която посетих,след тези процедури,за да чуя и друго мнение,каза че лазера е нож с две остриета,за момент има някакъв ефект,но в последствие става по лошо,защото петната се разнасяли по нашироко., тя каза че лично тя препоръчва,мазане с изрелски крем хидрохинон,защита и шапки

Здравейте! Току що ми доказахте колко е калпава дерматоложката при която бях. Аз съм 20+ и имам лунички от както се помня ( не са по цялото лице, а само по бузите ) и като я питах за някакви процедури от типа пилинги тя беше категорична, че само лазер, ще ги махне. Не ми звучеше реално за лунички лазер ама знае ли се, може и да ми е казвала истината и да не е толкова калпава, за колкото я взех. На есен ще поискам второ мнение и ще пиша най-вероятно в темата.

# 265
  • Мнения: 5 741
Писала съм по назад в темата,правих зимата IPL в комбинация с избелващи мезотерапии,ефект минимален,крайно незадоволителен и безмислен,за цената си.Друга дерматоложка,която посетих,след тези процедури,за да чуя и друго мнение,каза че лазера е нож с две остриета,за момент има някакъв ефект,но в последствие става по лошо,защото петната се разнасяли по нашироко., тя каза че лично тя препоръчва,мазане с изрелски крем хидрохинон,защита и шапки
Може ли снимка или линк за този изрелски крем хидрохинон?

# 266
  • Мнения: 22
A допускате ли,че уредите просто не са били ок?
Намерих доста клипчета с преди/след, ето един :
https://www.youtube.com/watch?v=WTk-chyvW18

# 267
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте,изрелският крем с хидрохинон се продава в частната клиника на д-р Люси Попова,цена 30лв.,тя го внася.
Относно IPL лазера,няма как да знам,колко качектвен е,говоря за резултата,моя позната е правила също лазер,в друга клиника,при друг дерматолог и каза,че при нея по същият начин е нямало ефект.

# 268
  • Мнения: 3 027
Аз съм правила няколко пъти лазери и ефект не е имало. С израелския крем също.

# 269
  • Мнения: 5 741
Fay Fay, Благодаря! Мислих че крема се поръчва он лайн.

Общи условия

Активация на акаунт