Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО тема 2

  • 53 885
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 623
Честито, miii !! Следях историята ти и много се развълнувах сега. Наслаждавай се!
Бъдете живи и здрави с Микаела!!!!

# 151
  • Мнения: 1 238
Miii честита рожбичка!!! Да ти е жива и здрава!! Да расте с късмет, много обичана , позитивна и щастлива!

# 152
  • Мнения: 218
Честита сбъдната мечта! Бъдете здрави и благословени. Дай Боже всички ни подобно щастие

# 153
  • София
  • Мнения: 195
Miiii,честита радост.Днес си мислих за теб и ти писах лс.Ти си майка-героиня,ти си прекрасна мамче.Микаела е като теб,борбена и силна.Бъдете здрави,наслаждавайте се една на друга,защото тези моменти са незабравими.Много,много се радвам за вас Simple SmileПоздрави и за таткото,разбира се-накъде без него Simple Smile))))))

# 154
  • Варна
  • Мнения: 2 704
miiiii, честито щастие!  Да расте здрава,  обичана и много щастлива,  Микаела!  С майка като теб,  тя няма как да не е борбена и упорита! Наслаждавайте се една на друга и те призовавам,  когато имаш време и сили,  защото не е лесно човек да се връща назад,  към толкова трудни моменти,  да споделиш историята си от самото начало. Ще вдъхнеш много вяра и надежда,  сигурна съм Simple Smile 

# 155
  • Мнения: 683
Благодаря на всички за пожеланията бъдете живи и здрави и вие.
Арвен аз съм създателката на темата и много подробно съм описала историята си.Върни се във първата тема на първата страница е историята ми.Прегръщам ви всички!

# 156
  • Мнения: 375
Момичета, бременна съм в 5г.с., имам конизация преди 2 години, следователно и скъсена шийка. Тъй като виждам, че всички сте доволни от д-р Христов и неговият серклаж, мисля да отида на преглед при него. Искам да попитам в коя седмица си правихъе серклажа, разбрах че този трябва да е по-рано от обикновения, който мисля че е м/у 12 и 16г.с. Както се досещате съм доста притеснена и бих се радвала повече от вас да се включат.

# 157
  • Мнения: 139
Момичета, бременна съм в 5г.с., имам конизация преди 2 години, следователно и скъсена шийка. Тъй като виждам, че всички сте доволни от д-р Христов и неговият серклаж, мисля да отида на преглед при него. Искам да попитам в коя седмица си правихъе серклажа, разбрах че този трябва да е по-рано от обикновения, който мисля че е м/у 12 и 16г.с. Както се досещате съм доста притеснена и бих се радвала повече от вас да се включат.

Здравей, и аз съм след конизация. Д-р Христов след преглед прецени че при мен е най-подходящ серклаж ЕТСО и ми го направи в 14 гс. Бременна съм с близнаци. По време на серклажа, е преценил че трябва и Макдоналд, понеже при етсо  е успял да ми направи само 2 шева вместо 5.

# 158
  • Мнения: 375
Холи Бери, а на теб колко ти беше шийката след конизацията. Моята знам, че е на 50%, т.е. към 2-2.5см.

# 159
  • София
  • Мнения: 1 323
Аз съм с Етко, направен в 14+ седмица. Тогава шийката ми беше 4 см. Сега съм в 23 та седмица и шийката ми е 1,5 см , тоест, частта  зашита с Етко. Д-р Христов ми е казвал, че Етко се прави до 22 ра седмица, но незнам  или поне не съм чула някой с толкова късно Етко. При мен беше превантивен поради 2 късни загуби в 20 и 22 седмица. Ако бях без Етко и сега всичко щеше да е приключило в 20 седмица. 10 дни преди феталната ми морфология, д-р Христов отново измери 4 см ( 2,5 см незашито и 1,5 см Етко ) . На феталната вече бях само с 1,5 см и веднага ме приеха в болница. Вече 3 седмици не е мръднала и утре се прибирам , дано всичко е наред Simple Smile 
Най- добре се срещни с него и го обсъдете , той ще прецени дали си за Етко и дали ще може да се направи на такава шийка .
Успех Simple Smile

# 160
  • Мнения: 375
Благодаря за отговора, до сега лекарите, при които съм ходила са казвали, че няма проблем да се направи серклаж в по-ранна седмица, така че съм обнадеждена. Момичета, аз мисля че ще трябва да лежа през цялата бременност и това малко ме стряска, но с подобни размери на шийката, не знам дали има друг начин. На вас колко ви беше шийката преди серклажа, извинявам се ако се повтарям и пожелавам щастлив край на всички нас😊😊😊

# 161
  • Мнения: 139
Моята шийка преди серклажа беше 3,6 см. Сега е 3,0 см.

Бамболинка, много се радвам че те изписват. Пази се много. На мен паренето ми отшумя, но съм на преглед при д-р Христов в четвъртък.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 323
Моята шийка преди серклажа беше 3,6 см. Сега е 3,0 см.

Бамболинка, много се радвам че те изписват. Пази се много. На мен паренето ми отшумя, но съм на преглед при д-р Христов в четвъртък.

Холи , не ме изписват Wink  Самоизписвам се ! От 10 тина дни седя само заради системата Гинипрал, нищо друго нямам като лечение, прегледи и тн . Намерихме ампулите и ще ми слагат системите вкъщи . Да лежа още 3-4 месеца тук няма смисъл заради това само.
Успех на прегледа, стискам палчета всичко да е наред Simple Smile

# 163
  • Мнения: 683
Стискайте зъби момичета всичко ще бъде наред пътят не е лек но финала е прекрасен.
Моята шийка в небременно състояние беше 37мм.Христов най добре ще прецени кой за какъв серклаж е.
Айде после и вие след мен на втория етаж.Успеш прегръщам ви.

# 164
  • Мнения: 311
Браво Miiii, когато Бог иска да направи комплимент на жена и изпраща дъщеря. Много здраве и щастие и късмет на цялото семейство желая! Целувки и прегръдки!!!

Общи условия

Активация на акаунт