Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО тема 2

  • 53 837
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Папая, за Зарзиото не се притеснявай  и аз го слагах всеки ден по преценка на Стаменов . Дъщеря ми е жива, здрава и напълно нормална и разумна за възрастта си 🤗

# 376
  • Мнения: 683
Здравейте момичета!Поздрави на всички.
Папая момичетата са ти обяснили вече това което искаш да знаеш за ЕТКО .Михова ти е страхотен избор обсъди и с нея варианта серклаж виж и тя какво ще ти каже.Мисля че имат нещо на предвид със ЕТКО аз бих се доверила Христов не е лекар който работи на принципа проба грешка.Пожелавам ти успех Господ да е с теб.

# 377
  • Мнения: 311
Здравейте момичета. Отдавна не съм ви писала. Вчера бях на ФМ в 21 седмица. Бебето е супер, моята шийка е 20мм и амниотичния сак още не е стигнал до серклажа. Все пак съм малко на тръни, защото това ми е "травматичния" период о тг предната бременност. Изчислиха ми и рискове за преждевременно раждане. На вас такова нещо изчислявали ли са ви?

# 378
  • София
  • Мнения: 1 323
На мен не са ми правили такова нещо, но и аз бях със шийка 1,5 см от 20 седмица.
И на мен тогава ми беше критичния период ( две загуби 20 и 22 седмица )
Серклажа ще държи положението, споко , само гледай да нямаш контракции !
С какъв серклаж беше ти?

# 379
  • Мнения: 311
Здрасти Бамболинче. Моят е трансабдоминален. Не усещам да има контракции.

# 380
  • София
  • Мнения: 1 323
Ааа, ти вярно беше с онзи през корема Wink 
Но внимавай за контракциите , и аз не ги усещах около тези седмици , но на Фм в 20 седмица , Марков директно ме изстреля в болница , даже и бебето неискаше да гледа ... Корема ми беше камък .
Почнах да ги усещам в 24 та , вече бяха жестоки .

# 381
  • Мнения: 65
Здравей Silveto i Yasen! Радвам се да видя, че пишеш, след последните добри новини в темата за ТАС. Стискам най-силно палци и сърдечно ти желая лека бременност 😊 Ние също събрахме силите и планираме да опитаме отново.  Аз 100% се връщам в България, за да бременея третия път. Моля те кажи при кой лекар се следиш и какви са ти впечатленията? Др Богданова ли избра? Беше писала, че не искаш да си поредната бременна и знам точно какво имаше предвид. Просто искаме да можем да разчитаме на съвестен лекар.

# 382
  • Мнения: 311
Здрасти Yoreli. Поздравявам те с решението да опитате пак Hug
Ще пиша в темата за ТАС, за да не разводнявам тази Kissing Heart

# 383
  • София
  • Мнения: 1 323
Ето ни и нас с нашия спасител Heart Eyes

# 384
  • София
  • Мнения: 5 471
Страхотниии!!!Жив и здрав да е докторът, и да помогне на още много такива прекрасни бебета да се появят на бял свят.

# 385
  • Мнения: 319
Ето ни и нас с нашия спасител Heart Eyes

прекраснииии Heart Eyes да е жива и здрава тази красотичка Heart

# 386
  • Мнения: 683
Страхотна снимка да сте живи и здрави всички.Весели празници!

# 387
  • Мнения: 1 238
Живи и здрави! Прекрасни сте! Красавица!

# 388
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте момичета, имам нужда от  вашите съвети и опит.
Бременна съм в 14 седмица. Преди няколко дни ми направиха ЕТКО и обикновен серклаж на шийка 2,85 см. Имам спонтанен аборт в 21 г.с. преди година и половина.
Лежа от 6 седмица по различни поводи. Сега продължавам заради серклажа.
Искам да питам спомняте ли си какви усещания сте имали след процедурата? При мен имаше едно придърпване отдолу, което отшумява, тежест ниско в корема, и втвърдяване, които днес нямам, но пък имам спазми в корема от под гърдите надолу все едно ми се ходи до тоалетна, но след като отидох те продължиха още няколко пъти.
Прегледът ми е след 15 дни, дотогава мисля, че ще се побъркам

# 389
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте момичета, имам нужда от  вашите съвети и опит.
Бременна съм в 14 седмица. Преди няколко дни ми направиха ЕТКО и обикновен серклаж на шийка 2,85 см. Имам спонтанен аборт в 21 г.с. преди година и половина.
Лежа от 6 седмица по различни поводи. Сега продължавам заради серклажа.
Искам да питам спомняте ли си какви усещания сте имали след процедурата? При мен имаше едно придърпване отдолу, което отшумява, тежест ниско в корема, и втвърдяване, които днес нямам, но пък имам спазми в корема от под гърдите надолу все едно ми се ходи до тоалетна, но след като отидох те продължиха още няколко пъти.
Прегледът ми е след 15 дни, дотогава мисля, че ще се побъркам

Здравей.Моят съвет и да се обадиш на д-р Христов.Възможно е да са контракции,което никак не ежелателно.Ако не вдигне му опиши проблема във вайбър.При ЕТКО трябва да има само опъване ниско долу,към яйчниците.Успех и пиши пак.С каквото можем ще помагаме.

Общи условия

Активация на акаунт