Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 396
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 63
Момичета,  здравейте! чхг на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?
Как са резултатите мила. Стискам палци да е наред всичко. (Малко ниска стойност е за 14ти ден, но ... все пак успех).
Падна на 11,53

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 691
С тераозооспермия (2% морфология) сме и с женски фактор ( една клампирана тръба) как да подобрим спермограма?

Здравей, една позната каза, че мъжът й е взимал тези добавки 4 месеца и морфологияте е скочила от 2 на 8 процента.
 
Иначе докторът на моя мъж му изписа Андрозитол и Тристен, но ги пие от две седмици и още нямаме отзив Simple Smile

# 602
  • Мнения: 854
И ние сме с мъжки фактор 2% морфология. На моят мъж доктора изписа профертил и оксибио, лекувахме и хламидия, показателите се подобриха, но 2-та % останаха.

Ще си цитирам въпроса от по горе, нещо се затрудних с заявлението.
Момичета, подготвям документи за фонда, но ще си ги попълвам аз. Тези, които сте попълвали скоро на заявлението, какво пишете за клиника - МЦ Тракия ли или инвитро Стефанов? Ако посоча че искам с куриер и той не ме намери на адреса, няма проблем от офиса да получа заповедта нали?
В сайта на цар е написано така 17. МЦ“Ин витро Тракия“ЕООД, Стара Загора, така го пиша нали?

# 603
  • Мнения: 5 072
И ние сме с мъжки фактор 2% морфология. На моят мъж доктора изписа профертил и оксибио, лекувахме и хламидия, показателите се подобриха, но 2-та % останаха.

Ще си цитирам въпроса от по горе, нещо се затрудних с заявлението.
Момичета, подготвям документи за фонда, но ще си ги попълвам аз. Тези, които сте попълвали скоро на заявлението, какво пишете за клиника - МЦ Тракия ли или инвитро Стефанов? Ако посоча че искам с куриер и той не ме намери на адреса, няма проблем от офиса да получа заповедта нали?
В сайта на цар е написано така 17. МЦ“Ин витро Тракия“ЕООД, Стара Загора, така го пиша нали?
Да, както е в ЦАР, а колкото до куриера- звънят предварително и се разбирате в удобен час.
Какви лекарства изписва д-р Стефанов след трансфер?

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 16:12 от iren11

# 604
  • Мнения: 854
Благодаря Ирен! Успех на всички момичета! Нашата процедура ще е на пролет вероятно.

# 605
  • Мнения: 84
Здравейте момичета. Най- сетне миналата седмица бяхме на първичен преглед при доктора и днес получихме спермограмата. Като цяло ми се струва добре, но морфологията много ме притеснява. Как мислите, дали там е проблема и ако поискам коментар по мейла дали ще ни предпишат нещо или трябва да се изчака следващия преглед?

за спермограмата,записва ли се час?

# 606
  • Мнения: 854
Здравейте момичета. Най- сетне миналата седмица бяхме на първичен преглед при доктора и днес получихме спермограмата. Като цяло ми се струва добре, но морфологията много ме притеснява. Как мислите, дали там е проблема и ако поискам коментар по мейла дали ще ни предпишат нещо или трябва да се изчака следващия преглед?

за спермограмата,записва ли се час?
Ние не сме записвали, направо ходеше моят мъж.

# 607
  • Мнения: 84
скоро идва и нашия първичен преглед.Какво следва след него?Кога,пак ще ни извика доктора?

# 608
  • Мнения: 5 072
скоро идва и нашия първичен преглед.Какво следва след него?Кога,пак ще ни извика доктора?
Ако нямате пускани изследвания ще ви назначи първо тях. Вече в зависимост от резултатите ще прецени какво да предприемете.

# 609
  • Мнения: 671
скоро идва и нашия първичен преглед.Какво следва след него?Кога,пак ще ни извика доктора?
За спермограмата не сме си записвали час. Направихме я веднага след прегледа, както и част от другите изследвания , които ни назначиха. Сега чакаме резултатите и трябва да пуснем още няколко изследвания преди следващия преглед. Доктора направо записва час. В нашия случай за края на януари.
Пожелавам ви успех!

# 610
  • Мнения: 3 154
Какви лекарства изписва д-р Стефанов след трансфер?

Продължавате си лекарствата от преди пункцията. Допълнението е утрогестан, фраксипарин, аспирин протект, но шпа.

# 611
  • Мнения: 9
Какви лекарства изписва д-р Стефанов след трансфер?

Продължавате си лекарствата от преди пункцията. Допълнението е утрогестан, фраксипарин, аспирин протект, но шпа.

При мен са същите + Естроферм

# 612
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета ! Посетихме доктора, защото съм с два спонтанни аборта. Как действа Доктора при такива резултати? Дали абортите са вследствие на тази морфология? ( Забременявах от раз) имам пуснати тромбофилия имунологични ,но нямам резултати. На преглед съм в края на януари, но искам да се настроя от сега някак какво ми предстои ... Благодаря ви предварително !!!

# 613
  • Мнения: 5 072
Здравейте, момичета ! Посетихме доктора, защото съм с два спонтанни аборта. Как действа Доктора при такива резултати? Дали абортите са вследствие на тази морфология?
Не е невъзможно, но поне според мен е малко вероятно. Без да съм специалист, аз залагам на тромбофилия. Ще ми е интересно да споделите мнението на док.

# 614
  • Мнения: 55
Здравейте аз съм нова в тази тема. Накратко в момента съм в стимулация  по дълъг протокол,започнах с Декапептил 1% Някой знае ли колко време продължава стимулацията?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт