Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~191

  • 35 134
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 044
Сиси - спомени от Дила ханъм.... Hug Обичаш си го Еркан и това е.... Grinning
Няма лошо  newsm10 smile3521





Много знойни хубавици около Еркан....Дидем може отново да изпадне в криза...


Любима, да.  Обичам  го.  той  ми  е  като син.  Само че да се обръсне  вече.  И брадата  му  е  побеляла  на  файкаши  на  файкаши.  
 
Като  се  прави  на  Квазимодо  ще  има да  чака  младите  мацки  да  го  глезят.

Тези  мъже как  не  разбират    как  да  си  запазят  чара???

Лека нощ.  Приятни  сънища.

# 691
  • Мнения: 36 752
Сиси - тук е хубав с брадичката и мустачките...Нищо не разбираш - младите мацки си падат по такива брадички...Е, малко му е побеляла брадата , ама  това е признак за благородство.... Grinning



Ето ти го без брада и мустаци....с две контри.... Peace

Времето си казва думата Сиси....а и гена си казва думата... Човека просто стана много рус  Joy Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 36 752
Добро утро на всички момичета - пишещи, четящи, или само минаващи през темата  Hug
Желая ви прекрасен неделен ден с много усмивки и щастливи моменти с любимите ви хора  Hug
Снощи сложих една снимка на Ози, когато целува едно бебе и изразих съмнение, че това не е Кузей.....Една мама от форума ми е изпратила съобщение със снимката от инстаграма на Ози - да това не е Кузей, а племенницата на Ози, Бахар като бебе....за което сърдечно благодаря  Hug
https://www.instagram.com/p/BDs96zAECmx/?hl=en
И да спазим ритуала, да изпием сутрешното кафе в приятна компания  Hug



Айча Варлъер.....



https://web.stagram.com/p/BmouK8VHgqy

# 693
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ани Hug,благодаря за кафенцето със закуска и новите снимки! bouquet

Сиси Hug,снощи изчетох четивото в скрити! bouquet





Скрит текст:
Днес не съм на плаж!Ще правя доматен сок и ще консервирам домати!Синът има приятел със зеленчукова градина и ще набере от там-пресни!

Желая ви приятна неделя! bouquet

# 694
  • Мнения: 36 752
Злати спорен да е денят ти  Hug
Малко удоволствие, малко работа - да има разнообразие.... Peace

Скрит текст:
А аз съм се захванала да върша хорските работи........ и макар, че се опитват да ми внушават, че съм била длъжна, ама не съм....Една моя клиентка до сега не си е заверявала осигурителните книжки от 2000 година - дори сега си закупи книжките.....Водя й счетоводството от 2005 година....Но колежката, която й е водила счетоводството от 2000 до 2004 година, не й е подавала Д1 за персоналния регистър....И сега съм била длъжна да й направя Д1 за въпросните 5 години, за да може да се пенсионира....Не виждам защо съм длъжна???? да върша работата на други колеги, когато за моя период всичко е ОК!....Е, утре ще й дам написаните декларации, ама ако продължава да ми казва, че съм била длъжна, ще се наложи да раздера котката, а може и да не й дам декларациите - да се оправя.....Аман от самозабравили се фирмаджии, които  мислят, че ние счетитата сме им слуги....Извинявайте  Praynig

Днес Салих и Имер Бадемжи имат годишнина от сватбата - 3 години  married Пожелавам им любов и щастие и да остареят на една възглавница  Hug Дано скоро да изпитат още едно щастие - да станат родители  Praynig



# 695
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили мои.  Благодаря ви  за  кафенцето  и  почерпката.  Благодаря  ви,  че  ме  четете.
Хиляди  благодарности  и  на  момичетата,  които  ми  пишете  на "лични".
Много искам  след  като  ме  прочетете  всяка от  нас  да  си  помогне  сама  така,  както  аз   си  помогнах.

Продължавам  от  вчера   /в  скрит  текст/  за  техниките да си командваме  душите.
Скрит текст:



  

                Когато  сме  ядосани  на  някого  и  прекъснем  отношенията  си  с   него  можем  да  усещаме  гнева  си  съвсем   правилен,  но  не  е   така.    Възмущението,  омразата,  огорчението  винаги  се  подхранват  от    усещането  за  праведност,  от  събития,  реални  или  въображаеми,  които   осъждаме  наум.   Този  гняв   вибрира  в  душата  ни,  в   съзнанието  ни,  и  енергията  ни  по  този  начин  отслабва  и така  ние  се   разболяваме.    От   енергийна   гледна  точка  има  голям   смисъл  да  простим  на  човека,  дори  и  да  не  искаме.    По  този  начин   ние  САМИТЕ СИ  ВРЕДИМ  НА  СОБСТВЕНАТА  СИ  ПСИХИКА  С  ТАЗИ   ОТРИЦАТЕЛНА  ЕНЕРГИЯ.   Прошката    освобождава  пленената  енергия  и  ни  прави  по-силни.   Ползите  от   прошката  са  винаги  полезни  за  този,   който  прощава  -   ТОВА  Е  МНОГО,  ГРАНДИОЗНО  ПРАВИЛО.
             Или  с  две  думи"    ВИЕ  С  ТОВА,  ЧЕ  ЩЕ  ПРОСТИТЕ  ПЕЧЕЛИТЕ  ПОЛОЖИТЕЛНА  ЕНЕРГИЯ  ЗА   СЕБЕ  СИ.   с  ЕДНА  ДУМА  -  ЯДОСВАШ  ЛИ  СЕ  НА   НЯКОГО  С   ТОВА  ГУБИШ  ЕДИНСТВЕНО  САМО  ТИ,  ГУБИШ  ЕДИНСТВЕНО  САМО  СЕБЕ  СИ,  А  НЕ  НЯКОЙ  ДРУГ.

             ЗА  ТОВА  -   ПРОЩАВАЙТЕ,  ОСВОБОДЕТЕ  СЕ   ОТ  ОТРИЦАТЕЛНАТА  ЕНЕРГИЯ  В  ДУШАТА  СИ  И  ЩЕ  СПЕЧЕЛИТЕ  -  НЯМА  ДА  СЕ   РАЗБОЛЕЕТЕ.
             Между  другото  -   всички  религии на  земята  ни  учат  на  това -  да  прощаваме,  да  прощаваме  и  пак  да  прощаваме.

            Друг  момент  -   чрез  изпитването  на  моментите  ни  е  забавление:  радост,  красота,  обич,  любов  вие  ставате  все  по-силни  и  по-здрави.  ЗАПОМНЕТЕ  ГО  И  НЕ  ГО  ЗАБРАВЯЙТЕ  НИКОГА.
           Много  е   важно   ДА  СЕ  РАДВАМЕ  НА  ПРОСТИТЕ  НЕЩА,  ЕЖЕДНЕВНИТЕ  УДОВОЛСТВИЯ  ОТ  ЖИВОТА,  КОИТО  НИ  ПОДНАСЯ.   Командвайте  душите  си   да  мислят  само  хубави  неща. Поне това  го  можете.
          ЗАПОМНЕТЕ  ОТ   МЕН  -  ЖИВОТА  НИ  Е  ДАДЕН  ЕДИН,  ЕДИНСТВЕН  ПЪТ.  ЗАБАВЛЕНИЕТО,  РАДОСТТА,  ЛЮБОВТА  И  КРАСОТАТА  НИ  ЗАРЕЖДАТ  С  ПОЛОЖИТЕЛНА  ЕНЕРГИЯ  И  НИ  КАРАТ  ДА  СЕ  ЧУВСТВАМЕ   ОЩЕ  ПО-ЖИВИ  И  ПО-МЪДРИ.

           Вселената и  космическите  енергии  са  ни  създали  на  земята  по-живи  и  по-мъдри.  Вселената  ни  подтиква  да  се   забавляваме  и да си  създаваме  самите  ние  на   себе  си  радост,   щастие  и  любов  и  обич.
           Любовта  е  най-важното   нещо  в   нашия   живот,  най-голямото  щастие,  с  което  Бог  ни  е  дарил.   Да  не  забравяме,  че  и  самият  Бог  е  любов.  Бог  е  вяра,  надежда,  опование,  прошка,  обич,  любов.  Това  е  Бог.  Друг  Бог  няма  и  всяка   религия  учи  хората  на  тези  добродетели.
             Бог  и   вселенската  енергия   са ни  създали  на  земята   да  се  обичаме,  да  се  влюбваме,   да  си  принадлежим  един  на  други  и да  живеем  с  удоволствие  на  нашата  планета.
            Ние,  хората  сме  създадени  от  Бог  и  Вселената,  за  да  черпим   от   тези  източници.   Всеки  от   нас  има  право  на  отговорност  и  желание  да  се  чувства  по-добре,  да  се  радва  на  живота  и  да  живее  в   хармония  със  себе  си,  със  семейството  си,  с  колегите  си  и  с  околните  си.
            Трябва  да  се  радваме  на  простите,   ежедневните  удоволствия,  които  ни  зареждат  с  обич,  любов  и  щастие.
           Всеки  от  нас  трябва  да   позволи  на  малките  моменти  на  обич,  на  щастие,  на  радост  и  любов  да  ни  изпълнят  душите  с   удоволствия.

           Времето.

           Животът  ни  е  поредица  от  събития  във   времето  и  пространството.  Според   квантовата   физика  човекът  и  душата  му   съществуват  като  енергийна  вибрация.
           Квантовата  физика  разглежда  и   доказва  по  научен  път  съществуването  на  душата  на  човека,  а  не   на  материята     ч о в е к  .   Тоест, духовното  тяло,  духовната  енергия,  духовната  същност  на  човека,  така  каквато  я  обяснява  религията  -    това  е  квантовата  физика.
           Сегашната  научна  физика  отрича  гениалните постижения  на  Платон,   на  Анщайн,  теорията  за  относителността  и т.н.
           Квантовата  физика  обяснява  по  научен  път  съществуването  на  другото  тяло  в  нас -  духовното.   Обяснява   неговата  психика,  ум,  разум,  интелект,  наука,   съзнание,  мисъл,   спомени,  чувства  на  обич  и омраза.   Именно  това  е   душата  на  човека,  духът  му,  така  както  е  описано  в  книгите  на  религиозната  философия.  Двете  тела  на  човека -  материалното и  духовното  живеят  заедно  и  неразделно  едно  от  друго  до  момента,  когато  физическото  тяло напуска   съзнанието  и  и  се  превръща  в   друго  измерение.   Не  може  да  съществува  материалното  тяло  без  психика,  ум,  разум,  интелект,  съзнание,  мислене,  спомени,  чувства.

        Съзнанието  ни  играе  основна  роля  в  душата  на  човек  за  постигане  на  успеха  му.
        Няма  на  Земята  религия,  която да учи  хората  на  лошотия.  Няма  такава.
        Науката  още  не  е  открила там - в  Космоса,  във  Вселената   дали  има  Вселенски  сбор  от  мъдреци,  които  заедно  командват  духа на  хората  или има  един  основен  мъдрец,  наречен  Бог,  а  около него да  има  и  други  гениални  умове,  които  създават  душите  на  хората   и  му  помагат ???

       Можем  да  говорим  с  Исус  като  го  гледаме  право  в  очите,  дори  и  не  мигаме.  Ние  МЕДИТИРАМЕ   пред  Исус  и  разбираме,  че  той  е   енергия,  която  енергия  е  навред  около  нас.  
      Според  Исус  и  Библията  ВЯРАТА  Е  НАЙ-МОЩНАТА  ЕНЕРГИЙНА  СИЛА.
      Да  вярваме  в духовната  енергия,  в  духовната  хармония  и  в   духовната  любов,  защото  без  вярата  в   живота  сме  загубени.
      Без  вярата  в  единните  Вселенски  Закони  ние  сме  осакатени  завинаги.


          Душата.
      
          Когато  умът  влиза  във  връзка  със  съзнанието  на  човека,  това  е   мигът  на  душата.  Душата  ни  е  навигатор в  космоса,  което  означава,   че  е  навигатор  към  вътрешната  ни  същност  и  към безкрайната   ни   същност.   Чрез  пробуждането  на  душата  се  разкриват   пътеките  към  вътрешните  измерения.
         Когато  душата  ни  се   пробужда,  сърцето  ни  прелива  извън  своите  граници,  излива се  във   всички  неща  около  нас.  Пробуденото  сърце  се  чувства  в   единство  във   всички  и  с  всичко.

       Душата  и   тялото  на  човека  имат  уникална  космическа  връзка,  която е  създадена  от  Вселенския  разум.  Тази космическа  връзка  ни  дава  някой  прозрения  за  душата  ни.
      Душата и  тялото  са  създадени да  функционират  винаги  заедно,  така,  както  са  заедно  и
 функционират  винаги    заедно  съзнанието  ни  и   подсъзнанието  ни.   Тялото  ни  знае,  че е  в   единство  с  всичко,  защото  го  усеща.  Пробуденото  сърце  копнее  да  опознае  другите,  да  го   подкрепи,  да  изпита  единството  си с  тях и  тук  се  крие  ключът  към  истините,  съдържащи  се  в  него.

    Докато  умът  може  да  тероризира,  че  сме  едно  с  всичко,  той  не  може  да  познае  това,  защото не  може  да  чувства.  Умът  никога  няма  и никога  няма  да  има  чувства.  Дори  и просветления  ум  не  може  да  чувства,  но  сърцето  чувства  тази  истина  и  ние  като  следваме  пътя  на  пробудената  сърце,  ние  също  я  чувстваме.

Нашето  сърце  чувства  и  така  обича  и  се  влюбва,   а  чрез  любовта  ни  то  желае  да ни  служи,  да  
"навлезе  на  пазар  с  помощници"!!!....

      Исус  и  всичките  наречени  от  хората  на  земята с  различни  имена   богове  са  знаели  всичко  това.  Исус  в  Библията  казва  на  учениците  и  последователите си : "Защото аз  гладен  бях  и вие  ми дадохте  да  ям, жаден  бях  и  ме  напоихте,  странник  бях  и  вие ме  прибрахте,   гол  бях  и  вие  ме  облякохте,  болен  бях  и вие  ме  посетихте,  в  тъмница  бях   и  вие  ме  споходихте!!"  Учениците  му са  объркани   от  тези  думи,   не  знаят  какво  г
овори  Исус.  Той  обаче  им отвръща:  "Истина  ви  казвам.
Доколкото  сте  сторили  това  добро  на  едного  от  тия  мои  по-малки  братя,  сте  го  сторили  на  мен
!!"
      Желанието  на  душата  да  служи  е реален  зов  да  служим  на  онези,  с   които  имаме  някакви
взаимоотношения -  на  близките  ни,  на  семейството  ни,съседи,  колеги,  непознати...   на  хората,  с  които  се  срещаме  всеки  ден.   Исус  призовава  да  обичаме  ближния  си  така,  както  обичаме самите
себе  си,  но  това  невинаги  е  лесно.   В  нашия  напрегнат  живот   често  ни  се  струва  неудобно  да  помагаме,  а  ако  е  "неудобно",  още  по-добре,   защото  това  е   изпитание  за  нас:  Дали  сме  разбрали  това  взаимоотношение,  в  което  участваме ??.....   И   трябва  да  се   запитаме:  За  кого  точно  е  неудобно ???  За  ума?...За  душата ??...   За  душата никога  не  е   неудобно  да  помагаме  на  другите.   Когато  душата  ни  се   пробуди,   се  променяме  и  ние,  не  защото  се  чувстваме  длъжни  да  живеем   различно, а    защото  се  чувстваме  в  единство  и  искаме  да  живеем  различно.
           Исус  говори  за  това  така: "Царството  небесно   прилича  още  на  търговец,  който  търговец  търси хубави  бисери...  И  като  намери един  скъпоценен  бисер,  отиде  та  продаде  всичко,  което  имаше  и  го  купи  този  уникален  бисер.

           Чрез  ума  си   ние "продаваме"  старите  си  вярвания,  неработещите  модели,  дребнавостите  и  всичко,  което  ни  задържа  и  отделя  от   цялото.   Тогава  си  "купуваме"  пробуждане:   космическо   съзнание,  нов   живот,   нови  идеи,   нови  мечти.  Заменяме   стария   си  живот  за  нов,  нови  идеи,  нови   мечти.   Заменяме   стария  си  живот  за  нов  и  го  правим,  защото  Вселената  ни  подтиква  да  го  сторим,  като  ни  предлага  ново   мислене,    ново  пробуждане,  нови  чувства.

          Ние,  хората  можем  да  имаме  материален  комфорт,  връзки, секс,  наркотици,  пари,   приключения,  но  тези  дреболии  не  могат  да  заменят  душата  ни.  Те  са  временни  поправки  и   усещането  за  неудовлетворение  ще  се  задълбочава,   защото  то  е  зовът  но  душата  ни  за  нещо  по-значимо.
         Умът  ни  помага   всячески  в   това   пътуване  към  по-добро,  към  по-красиво,  към  по-обичано.

         КРАЙНО  ВРЕМЕ  Е  ДА  ПРЕСТАНЕМ  ДА  СИ  ВЪОБРАЗЯВАМЕ,  ЧЕ  НАШИТЕ  МИСЛИ   И   ДЕЙСТВИЯ   НЯМАТ   ЗНАЧЕНИЕ.  НЕКА  ВСЕКИ  ОТ   НАС  ДА  СИ  ПОЕМЕ  ОТГОВОРНОСТТА ДА  ПРОМЕНИ  ЕНЕРГИЯТА  СИ  В  ПОЛОЖИТЕЛНА  ПОСОКА.

         НИЕ,  ДНЕШНИТЕ  ХОРА  СМЕ  СВЕЩЕНИТЕ  ПОТОМЦИ  НА  ЧОВЕШКИЯ  ВИ,  ВОДАЧИ  НА  НАШЕТО
  СЪЗНАНИЕ,  КОЕТО  Е  СЪЗДАЛО  ВСЕЛЕНАТА.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 12:49 от sisi55

# 696
  • Мнения: 36 752
Сиси  Hug
Скрит текст:
Това с прошката ми звучи малко като проповед.....Има неща за които можем да кажем "Прощавам, той/тя не знае какво върши...." Но има непростими неща, които променят живота ни на 180 градуса....неща с които някой хора ни нараняват умишлено, за да постигнат свои цели........И за да получим покой на душите си, трябва да простим и непростимото.....
Нека да не се правим по-големи католици от Папата....
Такъв човек го изваждам завинаги от живота си и той повече не съществува за мен....
Няма нужда да ми отговаряш....и да ме убеждаваш колко не съм права.....

# 697
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, момичета!
Лятото свършва, вижда му се краят и с идването на септември, мислите ми се връщат към нашия сериал.
Знае ли се вече кога ще започне новият сезон?

# 698
  • Мнения: 36 752
Светли  Hug

Излезе съобщение, че снимките за трети сезон ще започнат на 27.08., а първи епизод на трети сезон ще бъде излъчен на 21.09.
Дано актьорите да са добре - да са си починали - чакаме ги  newsm10

Екипа сценаристи и режисьори вече работят.....



Говори се, че в трети сезон ще видим още една нова актриса....



Сафие Бекирова В Инстаграм,се питаха,дали това няма да е Ада?

Вече започват да излизат новини - ние ги следим и ще ги пускаме в темата.....

# 699
  • Мнения: 36 752


Нихал Ялджън

Родена: 29 март 1981 г. (възраст 37 години), Истанбул, Турция

Тук можете да видите в кои филми и сериали е играла....

http://www.sinematurk.com/kisi/33573-nihal-yalcin/

Играла е с Ози в Araf (Derya)

# 700
# 701
  • Мнения: 36 752
Сиси  Hug

Рускините са пуснали малко повече подробности за новата актриса, в Невестата....



Цитат
К 3 сезону "Стамбульской невесты" присоединилась актриса Нихаль Ялчин. Она исполнит роль Гюнеш Кёксаль, помощницы и близкой подруги Ульфет Каваклы.
Гюнеш станет ключевой фигурой для семьи Боран, которая спустя много лет встретится с Ульфет.

Дали и тя няма да има мераци по Фарук.... Thinking Thinking

# 702
  • Мнения: 36 752


Фарук.....На нашия красавчик, жените му се лепят като мухи на мед...Как ще го опазим.... Thinking #Crazy

# 703
  • Мнения: 41 690
Ани Hug,благодаря за инфото за новата актриса!Не съм я гледала! Peace Ще е помощничка на лелята Улфет Каваклъ!Но за близка приятелка,малко ми е странно,има голяма разлика във възрастта! Peace

Сиси Hug bouquet





Скрит текст:
Доста се изморих днес,въпреки че синът и ММ ни помогнаха!Синът си тръгна в 14,30ч.,за да си почине,тъй като е нощна смяна!Варенето на бурканите,миене на съдове,чистенето си е за мен! Laughing

# 704
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Здравейте момичета....
благодаря ви за всичко споделено през почивните дни...
Попаднах на това...относно новите герои в ИН....щом са се спрели на толкова "голяма" дъщеря на Фарук и Сюрея, тогава защо обявиха че Озджан и Аслъ искат тази, която ще играе образа на Яз да е "ново" лице и да не се е снимала до този момент...


https://www.youtube.com/watch?v=cmGHJTcH1dk

Общи условия

Активация на акаунт