Кралски работи и клюки - 16

  • 72 352
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 166
Аз коментирах не самата информация в публикацията на Елфичка, а формата на изказ. И повечето нейни публикации тук ме дразнят именно заради тази "свидетелска" форма - сякаш е видяла нещото с очите си, а не преразказва/коментира нещо прочетено някъде.

Формата на ми на израз, тази, която те дразни, е сегашно историческо време, която е правилната за преразказ, когато не си присъствал на събитията, а ги коментираш. Може би ще се чувстваш по-комфортно да се пише в минало свършено време (на -ла,-ло,-ли), но това е граматически неправилно, т.к. това време се използва ако искаш да предадеш случка, която все едно я разказва героя, за който разказваш, но на която случка героят не е присъствал, но ... това, че някой се чувства по-комфортно да използва грешно времената в българския език не значи че трябва всички да си сбъркаме граматиката, за да му/й угодим или че неправилното ползване на българския език трябва да се поощрява.

Ако исках да коментирам, представяйки си как Том би се чувствал в цялата тази ситуация, бих използвала минало свършено време. Би звучало така: Той е прочел в ДМ, че Дория е отишла да си разкаже всичко на Опра в интервю, после е прочел, че това интервю няма да се покаже, а това значи единствено и само, че кралското семейство за й платили и на Опра и на Дория да не се покаже това интервю. Обаче, същата тази дъщеря, която е измъкнала пари от Уиндзорската хазна за майка си, не иска нито да се чуе с него, нито да му плати да си мълчи, забравяйки, че докато майка й е била по ареста (3 пъти според клюкарските вестници, и 1 в затвора за няколко години), той я е отгледал, той й е плащал и образованието й и всичко. И какво получил като благодарност: ни обаждане, ни долари, ннищо.

# 481
  • Мнения: 2 114
Може ли да си се заяждате на лични?
Тъкмо се зарадвам, че има нови отговори в темата, а то половината заяжданки.

За какво е била арестувана майката на Мегън? Мен не ми е попадала тази информация. Знам, че е йога, социален работник и “free spirit”. Но сега вече нали е напуснала работа, ще живее в Лондон и ще работи като..?

# 482
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Много сладка Пипа. Не е надала много килограми, браво. 2-те рокли ми харесват !





Ако съдя по заглавието на темата, могат да се пишат и клюки....
Не разбирам, защо крайните фенки на Мегън постоянно скачат да се заяждат 🙄
Хората могат да преценят, кое е в сферата на научната фантастика, спокойно. Някои слухове изглеждат много правдоподобно, но само времето ще покаже как ще се развият събитията около Хари и новата му жена.

# 483
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
... Но сега вече нали е напуснала работа, ще живее в Лондон и ще работи като..?

...“free spirit”, може би? Laughing

Шведската принцеса Леонор.


Скрит текст:
Признавам си, готова съм за баба, първото, което си помислих беше "Коя щура майка ще пусне така 4-годишно, до вечерта ще се е продрискало!" Blush

# 484
  • Мнения: 321
На мен също ми е интересно да науча още нещо за Дория. Инфото, което съм срещала за нея не е много.
Във един форум още като излязоха първите снимки на родителите на Меган, хората коментираха, че и двамата изглеждат сякаш живеят от помощи. Няма как да имам свое мнение дали е така, оставила съм времето да покаже.
Другото, което съм разбрала за Дория е от коментарите под тази статия на Томас Маркъл http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6053117/RICHARD-KAY … comment-338347417, линк към която няколко страници по-рано споделих. В селектираните с филтър  "best rated" излиза коментар на SmartTop, в който пише:
"...and then the royal family adds insult to injury in giving a warm welcome and spending more huge amounts of money on Doria that has a very bad past with some criminal history and bankruptcies."
"...а след това кралското семейство добавя обида към огорченията, като дава топло посрещане и харчи още огромни суми пари за Дория, която има много лошо минало с известна криминална история и фалити".
Лично аз не мога да игнорирам коментар, който е събрал до настоящия момент 5997 харесвания и 662 неодобрения, но не настоявам, че и вие трябва да направите същото.

# 485
  • Мнения: 2 114
Аз пък попаднах на статии, в които пише за баща и и брат и, че са фалирали. Търсих за майката това за арестите, но не открих нищо. Но и не съм търсила много задълбочено, де. Майката дава вид на доста по-дискретна, въпреки че не си махна пиърсинга в църквата. Joy Явно родата не могат да преживеят, че само майката ще “намаже” покрай брака на дъщерята. Joy

# 486
  • Мнения: 31 425
На мен пък ми е много кеф, че са прецак всички.

# 487
  • Мнения: 578
Принцеса Anne е рожденничка днес, става на 68 год.                                                       

# 488
  • Мнения: 2 114
Тя ли беше изгората на Андрю Паркър Боулс?

# 489
  • Мнения: X
Тя ли беше изгората на Андрю Паркър Боулс?

Да, тя. Камила е 100 пъти по-хубава от нея. Сега, като са бабки пък, съвсем.
Като млада е горе-долу добре, но възрастната Ан изглежда по-зле и от майка си.

# 490
  • Мнения: 321
Тя ли беше изгората на Андрю Паркър Боулс?

Да.
Реших, че ще ти хареса втората снимка, защото е с Даяна и затова я прикачих.
Скрит текст:

# 491
  • Мнения: 2 114
Оо, Андрю и Ди. Какъв е поводът?

# 492
  • Мнения: 321
Chicci ,
От Pinterest  я копнах. Няма дата. Пише само "Lady Diana  Spencer and Andrew Parker Bowles (Calilla`s first husband ) at Sandown to watch Prince Charles race".

А, намерих и цветна от събитието:  
Lady Diana Spencer With Her Fiance Prince Charles At Sandown Park Races Where He Was Competing. With Them Is The Queen Mother And Andrew Parker-bowles.

Последна редакция: ср, 15 авг 2018, 15:51 от s11s11

# 493
# 494
  • Мнения: 229
За жалост не всеки остарява красиво,но това е положението.

И аз се зарадвах на новите коментари, чета,но не пиша. Доста ми харесва по принцип темата, по прилично се движи за разлика от Звездни компромати,където не ми се чете за родния плеймейт. За жалост наистина много забележки се наблюдават напоследък. Всеки да си пише каквото иска,по покрай, нека не се разваля хубавата тема.

Иска ми се да вярвам,че си е просто любов между Меган и Хари. Не ми се иска да са истина някакви конспиративни теории. Като цяло много не вярвам в тях. Жалко,че момичето има такова меркантилно семейство,но няма как всеки си го влачи. Добре правиче не реагира на клюки и коментари.

Общи условия

Активация на акаунт