Играйте и спечелете комплект за дезинфекция на дома от Medix Razor!

  • 14 043
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 731
Нямам възможност да изчистя наведнъж цялото жилище. Чистя на части. Много ме дразни праха и го бърша всеки ден. Най-трудно и омразно ми е почистването на банята и справянето с отлаганията по плочките.

# 271
  • Мнения: 869
Нямам възможност да чистя всеки ден, на трудно ми е чистенето на мазнинеща и по възможност отлагам във времето, също така мръсни повърхности.

# 272
  • Мнения: 240
Цялостно почистване на дома ми отнема няколко дни. Затова чистя всеки ден по нещо. Най-трудно ми е да чистя фурнатата, банята и следите от твърдата вода по батериите и огледалата

# 273
  • Мнения: 1 187
Цялостното почистване ми отнема около 1 пълен ден , най трудно ми е да реша откъде да започна и от там нещата се забавят много , но си обичам да чистя особено сега в края на бремеността  нямам какво друго да правя .Ползвам медикс razor , единствения недостатък  е че не мирише на хлор , обожавам аромата на хлор и белина Simple Smile  Grinning

# 274
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цялостно почистване на дома май не сме правили. Или поне не наведнъж. Обикновеното почистване ни отнема половин ден, но почистване на прозорци и пране на мебели, които спадат към цялостното почистване, правим рядко и обикновено викаме външна фирма.

# 275
  • София
  • Мнения: 3 817
Цялостно и основно почистване на дома правя за два-три дни, като най-много време ми отнема кухнята. Но с качествени и правилно подбрани  препарати, почистването става по-бързо и лесно.

# 276
  • Мнения: 118
Цялостно почистване на дома ми отнема 2-3 дни.Най-трудно ми е почистването на кухнята.

# 277
  • Мнения: 673
Цялостното и основно почистване на дома ми отнема няколко дни, не успявам наведнъж. Повечко ме затрудняват котешките косми и външната страна на прозорците на остъкления балкон.

# 278
  • Мнения: 1
Цялостно почистване на дома ми отнема няколко дни. Най-трудно ми е да чистя фурнатата, душ кабината и следите от твърдата вода по батериите за водата

# 279
  • Мнения: 15
   Обикновено почиствам на части.Една стая ми почиствам за ден.Имаме три стаи и кухня,така че ще ми трябват 3-4 дни.Най-трудно се чистят мукетите и следите от варовик в банята,но с добър препарат.... всичко се маха Simple Smile

# 280
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
За един-два дни почистваме.Като банята винаги се чисти най-трудно-там напръсквам с препарат,изчаквам 1-2 часа и тогава я почиствам.Прозорците и вратите-с микрофибърни кърпи и препарат за прозорци.Пода ни е теракот и паркет,със тях за сега нямаме проблем проблем при почистването.

# 281
  • Мнения: 5
Лично на мен ми отнема около ден цялостното почистване на дома, тъй като всеки ден почиствам отделни части от жилището и когато дойде ред на основното почистване не се пренатоварвам и не ми отнема няколко дена.

# 282
  • Мнения: 216
Чистенето на целия дом ми отнема няколко дни 3, 4. Най-голяма трудност срещам при почистването на прозорците от външната страна, защото достъпът е ограничен и е опасно - живея на 6-тия етаж. За прането на килимите използвам услугите на автомивка, но дори самото транспортиране до там отнема време. Обикновено чистя на части  - бани, тераси, спални и т.н. Лошото е, че докато мина през всичко, трябва да почвам отначало.

# 283
  • Мнения: 6 417
Чистя пода в стаите всеки ден, понякога и по 2-3 пъти, защото имам две кучета и папагали. Нямам килими и това донякъде  улеснява почистването, но всеки косъм или перце се забелязва върху пода. Банята измивам веднъж седмично с препарат и това ми е най-тегавото за чистене помещение

# 284
  • Мнения: 471
Почистването на целия апартамент ми отнема няколко дни. Досадното търкане на прозорци, баня, тоалетна и печка си облекчавам с правилните продукти. Гледам всеки ден да почиствам по нещо, защото като се натрупат,се демотивирам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт