Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 531
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Имам едно питане:
Възможно лие да получа болки и зацапване от вагиналния ехограф. Защото до сега 4 пъти са ме гледали и на другия ден... Започват леки болки с тъмно зацапване... В 11 г. с съм (близнаци)

# 16
  • Мнения: 1 661
Не, не би трябвало.Да нямате раничка?

# 17
  • Мнения: 174
И според мен зацапването няма нищо общо със самия преглед...

# 18
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Не,това зацапване може да се дължи на други неща.Обилно ли е,дълго ли продължава,или е само еднократно на другия ден?

# 19
  • Мнения: 1 033
Здравейте, някой правил ли е хидротубация при др. Белчева?

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз моята я правих в Майчин дом,преди около 5 години...

# 21
  • Мнения: 1 038
Здравейте, някой правил ли е хидротубация при др. Белчева?

Аз съм правила преди 1 година после имах ужасни болки и никой в клиниката не ме предупреди.

# 22
  • Мнения: 1 661
Навремето много отдавна като правих Хидротубация там ми казаха, задължително да съм яла преди това и да си взема Аулин.Не ме е боляло много.При цветната снимка боля доста повече.

# 23
  • Мнения: 169
Аз я правих при нея преди около два месеца. През цялата процедура усетих само 1 спазъм, когато вкара катетъра до край след това не съм имала проблем. За подготовка не са ми казвали нищо, освен кръв и микробиология ако не се лъжа.

# 24
  • Мнения: 1 038
Задължително ПКК и микробиология и то чиста за да се види дали нямате други проблеми.

# 25
  • Мнения: 1 033
Мина моята преди малко. Всичко си беше наред, др. Белчева беше много внимателна. Много страх брах за нищо Simple Smile

# 26
  • Мнения: 170
Здравейте, момичета. Аз малко извън темата. Но да попитам някой да си е имал работа с мамолог, да ми препоръчате някой?

# 27
  • Мнения: 1 033
Мисля, че в клиниката предлагат и такъв преглед , но не съм много сигурна

# 28
  • Мнения: 1 038
В клиниката няма такъв  специалист. Препоръчвам в токуда ходя всяка година нямам забележки супер внимателно те преглеждат. Другото е онкологията , но там за второ мнение да не се налага.

# 29
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И аз знам, че нямат,въпреки че още в началото доктора каза,че е добре да ме прегледа и такъв лекар.Ама както каза, така и не повтори, и аз не съм и питала повече...

Общи условия

Активация на акаунт