Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 618
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 170
Момичета, резултата от теста ми е 20.0 H*
Още не мога да се свържа с доктора, предполагам към обяд. Не знам да се радвам ли. В събота не работят лабораториите на всичко отгоре и чак в понеделник ще мога да пусна нов.

# 211
  • Мнения: 1 669
Теста е положителен, според мен.Пиши му мейл, аз така процедирах последния път или му звъни след 15 часа.В мейла му обясни коя си, що си.
Стискам палци!

# 212
  • Мнения: 170
Чухме се. Каза, че е позитивен резултата и след десет дни на преглед. Не ми каза да правя пак да видим дали се удвоява. Не мога да повярвам. Толкова съм щастлива, дано всичко е наред.

# 213
  • Мнения: 1 669
Ами тогава ще чакаме прегледа.Аз правих пак за мое успокоение.Много се радвам за теб!

# 214
  • Мнения: 1 039
Antoaneta/Cv/B Направи си втори тест задължително тази стойност е ниска , за преглед е ранно, а не вярвам да искаш да чакаш до тогава поне аз в твоя случай не изтърпях, да няма празни надежди.

Успех.

# 215
  • Мнения: 369
Антоанета,тихичко честито 🍀🌹🎈🎉.И аз съм на мнението след 2 дни да повториш теста за твое успокоение!Стискам палци иииии до термин🍀🍀🍀

# 216
  • Мнения: 123
Антоанета, имаш стиснати палци и от мен !
Силно се надявам всичко да е наред, зарадва ни с една хубава новина ! Успех 🤗

# 217
  • Мнения: 170
Благодаря ви, момичета

# 218
  • Мнения: 123
Момичета, имам един въпрос - има ли някой от вас, който е правил PGS изследване ?

# 219
  • Мнения: 170
А какво е това изследване? Не съм наясно...
Аз да ви кажа, че днес пуснах нов тест и резултата е 150.9 , вече съм напълно щастлива, само напред нещата да са добре.

# 220
  • Мнения: 123
Оооо страхотна новина за добро утро Simple Smile Не ти и трябва да знаеш, щом всичко е наред! Стискам палци да чуете сърчице скоро ❤

# 221
  • Мнения: 1 039
Antoaneta/Cv/B Браво, честито и успех до финала.

# 222
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Браво Тони, много се радвам за теб.Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Аз се поизгубих,но бях болна-поредната ангина Sad  Вече съм добре.
PGS ще правя аз,но като стигнем до трансфер, дотогава само ще си мечтая за него.Уж се бях зарекла да оставя всичко за след нова година,но не се сдържах и пробвахме още веднъж.Резултат-канселирахме на ден 10,въпреки че само с естрофем лигавицата ми не беше чак толкова лоша-6,5-6,8.Сега се стягам за Лондон,където ще изкараме коледно-новогодишните празници при сестра ми и племенничките, и евентуално края на януари(или февруари) ще опитаме пак, този път с Виагра.Решихме да не е през декември, за да са ми спокойни празниците , докторът го няма почти целия януари(ще чете лекции някъде навън) ,но се разбрахме да му зънна щом ми дойде януарския цикъл, ако е втората половина на месеца...

# 223
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте момичета, до сега не съм писала и не съм посещавала д-р Владимиров. С поликистозни яйчници съм, много дълги години пих противозачатъчни, след което ги спрях и забременях с първото си детенце. Сега обаче след раждането, отново започват да ми се образуват кисти и, разбира се, мисля си за второ детенце. Знаете ли дали д-ра се занимава с поликистоза като цяло?

# 224
  • Мнения: 170
Ели, събирай щастие и хубави мисли и чувства покрай празниците и успех през новата година! :-; 🥰🥰🥰

Общи условия

Активация на акаунт