Девети клас сме вече!

  • 68 673
  • 766
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 Ами, започна се. При нас няма грам вълнение. Още даже не е на вълна училище. Гледам и училището си има други проблеми, ще споделят сградата с още една гимназия - при положение че сме сигурно най-малката и най-пълната сграда, но пък родителите от другото училище искат най-доброто за децата си и доколкото чух са отказали други възможности , които биха били по-добри като локация и възможности за кабинети.Поне ще си останем първа смяна целогодишно. Ще наблягат на втория език с 4 часа седмично ,което не е зле.Харесал е учителите си по история и по руски.
  Гаджетата при нас са на втори план, след спорта и бизнеса. Не знам само дали са по-напред от училището. Една девойка му пише и му се обяснява със снимки, дет най-рядко и се вижда лицето. Той отговаря уж ангажирано, обаче май и изневерява с лоста и компютъра. На мен ми заяви, като един Ботев, че неговото либе е лостът.

# 376
  • София
  • Мнения: 9 558
Успешна учебна година на децата и от мен. Да са трудолюбиви и любознателни, да са отговорни и съвестни.

Призма, добре дошли. Радвам се, че хлапетата ще са съученици.

# 377
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Успех, наборчета! Heart
Вие сте умни и страхотни и мнооого можете Simple Smile)
На добър час!

П.П: вчера почти 5-6часа учене му удариха моите мъже :/

# 378
  • Мнения: 922
Здравейте момичета!!!
Честит първи учебен ден на нашите наборчета!!! Да са ни живи и здрави и с лекота да преодоляват изпитанията, които им предстоят през новата учебна година!

Честит имен ден на всички празнуващи днес. И понеже нашите деца са нашето бъдеще, Ви поздравявам с един цитат:
"НАДЕЖДАТА – това е настоящето – близко бъдеще. ВЯРАТА – това е бъдещето – далечно бъдеще. ЛЮБОВТА – съединява настоящето с бъдещето – настояще реализирано."

# 379
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Успешна учебна година на порасналите деца! Да им е лека и успешна! Flowers Four Leaf Clover

Бети, емоция е тук, но май на Дени ни и е било много интересно. Още не се вълнува от подобни изяви. Тръгнали си с нейните приоятелки и отишли на кино от 10.30 вечерта. Все пак е доволна от това как си е изкарала вечерта.

Това с гаджетатат е много разсейващо. Няма как, трябва и през това да минат децата - трупат си житейски опит Simple Smile Дени ми сподели, че имало някакво момче, което я харесвало, пише и съобщения, праща  снимки, ама това е само. Не е било на танците онази вечер, сигурно затова й е било скучно  Joy

Призма, успех на набора в новото училище. Дано остане доволен и му хареса!

Амбер, разсмя ме Светльо с неговата Ботева мисъл. Joy

И честит имен ден на всички празнуващи днес! Flowers Cherry Blossom

Честит ден на София!

# 380
  • България, София
  • Мнения: 1 756
Честит първи учебен ден на наборите! Пожелавам им много здраве и успехи! Успехите идват с труд и постоянство, затова и тях пожелавам Simple Smile Дано имат късмет с добри и мотивиращи учители!

Явно и свестни гаджета трябва да си пожелаем, четейки последните постове Joy
Моята госпожица уж още си няма, защото уж никой не я бил харесвал по нейни думи.
Ама до кога ще е така?

Ирка, много вълнуващо ми се стори, въпреки че Дени не е още на такава вълна Simple Smile

Бети, дано момичето се окаже свестно. Ако пък не, дано ТМ се окаже прав Joy

Призма, успех в новото училище!

Амбър, Светльо си е много добре. Има си сериозна любов - лоста и това си е Simple Smile

Честит празник на всички именици Simple Smile

# 381
  • София
  • Мнения: 5 960
Успешна учебна година на всички набори! Да се учат, да имат много приятели и да бъдат щастливи!
И по-малко пубертет да ги тресе  Twisted Evil

Честити ви нови придобивки, мили съфорумки - кой училище, кой гадже  Laughing , при нас няма нищо ново.
Приказката: На есен с песен! е точно за нас. Участва с хора при откриването на учебната година и много се притеснява, ама мина.
Има много нови учители в гимназията. Да видим как ще е. Малко ми е мъчно за някои от старите, които напуснаха, обаче бяхме поставени пред свършен факт. Мразя да се чувствам безсилна  Sad
Тия дни ще почваме голямото пазаруване. Деликатно намекнах на тийна, че ако не съдейства, ще ходи по боксерки на училище  Mr. Green Как може такава липса на суета и незаинтересованост, направо се плаша. Големият му брат беше и все още е съвсем в противоположната посока, но поне вече сам си купува дрехите. Да се спасява.
Има промени при малкия, обаче не ми се пише.
Мило родно образУвание  Twisted Evil

# 382
  • столицата
  • Мнения: 3 798
Цвете, като дойдат гаджетата ще те водят по магазините. Живей си живота сега.
Ние поне напазарувахме през отпуската основните дрехи и обувки, та съм спокойна.
Честит празник на всички набори и техни мами, татковци , братя и сестри с имена Вяра, Надежда, Любов, София и техните производни!

# 383
  • София
  • Мнения: 4 044
  Вълнуваща и успешна нова учебна година на всички деца!
  Призма, добре дошли в новото училище! Сигурна съм, че ще му хареса!
  Моят днес се прибра с 3 учебника, сумарно 3000+ страници голям формат. Изглежда впечатлен и по-заинтригуван отколкото иска да признае. Дано се запази ентусиазмът му!

# 384
  • софия
  • Мнения: 2 543
На добър час на децата ни! Да им е лека и спорна годината!

# 385
  • София
  • Мнения: 9 558
Aunt Ogg, моята се прибра само с физиката. Впечатлена е.
Утре и е първия тест, физика. Седнала е и решава задачи.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 19:35 от rosita_ta

# 386
  • Мнения: 14 133
Цвете , и моят е много труден на тема купуване на дрехи и обувки. Трудно го омайвам да дойде с мен по магазините да избира и пробва.
Росита , Лельо Ог,  впечатлена съм от теста още утре и дебелите им учебници.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:57 от Чиби

# 387
  • София
  • Мнения: 1 329
Аз му купувам, той отива в магазина да го смени - я десена, я номера - никога повече , заклех се Smile Става дума за изненада за РД, Коледа...

# 388
  • София
  • Мнения: 4 044
Росита, браво на девойката. Моят от малък си има особено мнение за входните тестове. Смята, че не бива да се готви за тях, защото няма да показват реалните му знания. Никога досега не съм успяла да го накарам да пипне нещо. Дано промени модела, но надали...

# 389
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха и на нея не и се сядаше, но повече я е шубе да не се изложи.

Общи условия

Активация на акаунт