Barocco - строител?

  • 8 947
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Спешно ми трябва мнение за сграда на Barocco .Става дума за така наречения син блок на ул.проф.Стефан Димитров в Студентски град.Харесах си там двустаен, че и капарирах , а чувам лоши отзиви за строителя.Според един брокер едва ли не всичките сгради на Barocco били готови да паднат при леко земетресение.

# 1
  • Мнения: 3 789
Чувала съм само лоши отзиви за тях. Едно момче от форума беше писало, че при оглед за апартамент някъде в Студ. град в дъждовен ден е текло около прозорците дори

# 2
  • Мнения: 1 195
Чак да падат при земетресение едва ли, но и аз съм чувала, че не е качествено строителство. Защо не попиташ някой живущ в сградата, който има преки наблюдения върху проблемите? Като цяло за която и сграда да става въпрос е хубаво да се разпитват съседите било то за покрив, изолация, течове и т.н

# 3
  • Мнения: 6
Чак пък през или около прозорците да тече?Дано тази сграда да е от тези които са по-малко зле.Иначе как ви звучи като цена 77 к за 65 кв.м. застроена или 80 и нещо с ид.части?Още ми е трудно да се ориентирам правилно в пазара?

# 4
  • Мнения: 1 195
Чак пък през или около прозорците да тече?Дано тази сграда да е от тези които са по-малко зле.Иначе как ви звучи като цена 77 к за 65 кв.м. застроена или 80 и нещо с ид.части?Още ми е трудно да се ориентирам правилно в пазара?
15кв общи части са си много, ама то новото строителство е така за съжаление. Гледах един двустаен с 20кв , така че не се учудвам. Какво му е разпределението? Колко квадрата е светлата площ, защото някои включват и стените в застроената? 77000 като цяло аз лично не бих дала за двустаен апартамент, ако имам възможност бих изчакала. Въпреки това, най- важно е на теб да ти харесва и да те устройва цената.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 869
Аз живеех срещу предишната сграда и гледах как я строят. Недейте да си купувате от тях, те са еталон за нискокачествено строителство. Стават само за отдаване под наем, иначе дори сериозните агенции отказват да ги предлагат за покупка.

# 6
  • Мнения: 1 711
77 хиляди евро за двустаен апартамент в студентски град?!?! Това е една от най-големите тесли, за които съм чувал...

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте, собственик съм на апартамент, находящ се на последен етаж в блок в Студентски град, строен от Бароко. Почти 3 години след акт 16 и откакто живея в него, мога да изразя недоволството си от качеството на строителство. Освен, ако цената не е мега ниска и изгодна, не ви съветвам да се доверявате на този стоител. Приемливо е само с цел за отдаване под наем, но не и за семейно жилище.

Относно течовете, мога да потвърдя,че при всеки проливен дъжд и обилен сняг, избиват мокри петна  по скосените стени/тавани. Сигнализирала съм няколко пъти на строителя, правят опити да замазват положението, но не е надеждно като цяло положението. Ето ви снимков материал за изображение на проблем при последния снеговалеж: https://photos.app.goo.gl/64t7db8icjF7t6aE7

# 8
  • Мнения: 42
И аз съм чувал десетки лоши мнения последната половин година от както активно търся. И нито едно позитивно. Според мен ако можеш без проблеми да си вземеш капарото го направи. Дори брокери са ме предупреждавали за барокото.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, собственик съм на апартамент, находящ се на последен етаж в блок в Студентски град, строен от Бароко. Почти 3 години след акт 16 и откакто живея в него, мога да изразя недоволството си от качеството на строителство. Освен, ако цената не е мега ниска и изгодна, не ви съветвам да се доверявате на този стоител. Приемливо е само с цел за отдаване под наем, но не и за семейно жилище.

Относно течовете, мога да потвърдя,че при всеки проливен дъжд и обилен сняг, избиват мокри петна  по скосените стени/тавани. Сигнализирала съм няколко пъти на строителя, правят опити да замазват положението, но не е надеждно като цяло положението. Ето ви снимков материал за изображение на проблем при последния снеговалеж: https://photos.app.goo.gl/64t7db8icjF7t6aE7


Здравей! вярно ли е че нотариалните актове им са по 50 листа ?

Общи условия

Активация на акаунт