Darisi Basimiza – Подобно и на нас тема 1

  • 18 758
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 659
Свърши.. лека вечер момичета Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Лека и на теб Или! Hug

# 77
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте на четящите! wavey

Ако намерите интересни неща, не се стеснявайте да публикувате Wink Kissing Heart




Да си имаме за архива рейтинга:



# 78
  • Мнения: 659
Добър вечер Blush Боби Hug

Рейтинга е малко нисък, но дано не го спрат изведнъж, а да си имаме една хубава история...
Четох, че другата седмица започва друг сериал в сряда, който ще ни бъде конкуренция (забравих му името)... дано нашия се представи добре и не го претрупат.. Макар да си мисля, че за сега върви добре...



 

# 79
  • Мнения: 1 570
Здравейте!
И на мен сериала ми харесва и дано не го спрат. Досега не съм гледала подобен сюжет. Може би заплетени семейни истории смесване със семейни драми, да гледала съм.Но тук ми допадат и актьорите и леко комедийните сцени.На моменти обаче си е и романтичен и драматичен.

# 80
  • Мнения: 5 476
Двете лели малко в повече крещят и се блещят.

# 81
  • Мнения: 1 497
Здравейте! Приемате ли нови попълнения ? Следя сериала и отдавна търсих тема за него, така че ще се радвам да коментирам с вас. Simple Smile Hug

# 82
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Добре дошли! Hug Момичета! Flowers Hibiscus

Сериалчето е много свежо и приятно, но за сега малко по-непопулярно. Аз го загледах като излезе първа серия и ми харесаха главните герои. Харесват ми и Руя и Мертер като двойка. А досадните ги превъртам Wink

Или - добра вечер и на теб! Hug  






Най-обсъждан мъж в социалните мрежи:



Ozöy - както ги наричат общо Озан и Ойкю, това било селфи от днес





Сега се сетих  ,че се коментираше - Ачейля Топалоолу ( Руя) е гадже на Джей Дежй от Ранна птичка;




Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 22:21 от BVAR

# 83
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Гюнайдън къзлар

Добър вечер Blush Боби Hug

Рейтинга е малко нисък, но дано не го спрат изведнъж, а да си имаме една хубава история...
Четох, че другата седмица започва друг сериал в сряда, който ще ни бъде конкуренция (забравих му името)...
 

Или  Hug да, от 1-ви август стартира нов сериал с Мелиса Шенолсун - приятелката на Озан  Wink, заедно с Шукрю Йозйълдъз  Wink по Стар тв - Вдишване-издишване  Peace



Аййй колко са сладки ОзОй на селфито  Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes

Погледнах набързо 4-ти епизод. Тези двамцата ОзОй все повече започват да се влюбват помежду си, без дори да подозират Stuck Out Tongue Winking Eye. Как пък и двамата все се сещат за общата им вечер заедно Wink. А как зяпна Ойкю с ревнив поглед като гледаше как лелите й набутват щерките си към Озан ..... с поглед щеше ги накълца JoyJoyJoyJoyJoy А драскотината на ръката на Озан хич не й убегна  Crazy

Последна редакция: пт, 27 юли 2018, 09:37 от kotelina

# 84
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мамичета, няма ли вече превод при рускините? Намирам само в турксинема, обаче при мен не се отваря страницата.
Нямам търпение за серията.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Nature SunnyNature SunnyNature Sunny Хубав ден! Nature SunnyNature SunnyNature Sunny Здравейте! Nature SunnyNature SunnyNature Sunny

4-епизод с руски субтитри. Приятно гледане!







За 5-ти епизод няма още  нийде нищичко . . .

Последна редакция: пт, 27 юли 2018, 12:21 от BVAR

# 86
  • Мнения: 444
Ппивет момичета!
Айде и аз в кюпа изгледах трите серии на един дъх с нетърпение очаквам следващия .Почнах да гледам и "Светулака" ама на този ме плени,динамичен и мн.добра игра на комшиите.

БЛАГОДАРЯ на преводачите,че правят ежедневието ни по цветно bouquet

# 87
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
За съжаление, сега прочетох при рускините, че в момента върви някаква кампания за спасяване на сериала, тъй като имало решение да го спрат след пета серия, но май няма да успее спасяването.
Мнооого жалко, ако е така. Много ще съжалявам, че тази красива двойка няма да може да се разгърне и да се изкефим на това.

# 88
  • Мнения: 731
Здравейте момичета ,следя сериала и засега ми харесва.Записвам се, за да мога да ви чета.

# 89
  • Мнения: 659
За съжаление, сега прочетох при рускините, че в момента върви някаква кампания за спасяване на сериала, тъй като имало решение да го спрат след пета серия, но май няма да успее спасяването.
Мнооого жалко, ако е така. Много ще съжалявам, че тази красива двойка няма да може да се разгърне и да се изкефим на това.

Много жалко Confused А толкова хубава,романтична  и забавна история...
Дано рейтинга малко се вдигне и да се откажат...  Това е единственият сериал,който следя това лято.. Confused

Общи условия

Активация на акаунт