Доктор Румен Велев - шеф на АГ Шейново

  • 2 585
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 547
Ти там мълча ли си, когато те отпратиха? А тук много ги редиш....
Когато искам консултация със специалист си записвам час, ако се налага месеци по-рано.
Не одобрявам нито ред написан от теб.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 726
Може и да си права, че си отишла и си чакала да влезнеш и, че не е редно да се отнасят така с пациентите. Да така е! Има отвратителни хора с професията "лекар" , но за съжеление ние не сме такива и ще трябва да си чакаме реда! Не разбирам само хората, който живеят навън, казват колко е гадно в България как няма пари как няма работа, обачеее като се върнете държите да дойдете на лекар именно тук! Идете в Англия! Отношение, разбиране, специалисти и вероятно не искат да си записвате час Simple Smile
Парите не купуват прегледи и здраве! Ако в Англия е така тук не Simple Smile

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Чудя се да се смея ли, да плача ли...по.безумна тема не бях срещала.
Значи дошла гос'жата англичанка и тук всичкото лекари трябва да ѝ стоят мирно и да я приемат когато на нея ѝ е удобно. Предполагам, че и в добрата стара Англия е така - по желание на клиента, пардон, пациента, отиваш, предявяваш претенциите си и разбира се, веднага те приемат. И разбира се, в извън работно време ако лекарят е претоварен и няма свободен час, който да ти се даде в работно. Ми що не се преглеждаш  там, ами идваш тук и после рИвеш по форуми? Аз и до МЗ бих отишла, за да се оплача от тоз лекар, ама ха, час ще ти отказва, че и няма да те прегледа в извън работно време! Нахалник!
За протокола - пациентка съм на въпросния д-р Велев, оперирана съм от него и нямам никакви забележки.
Записвала съм час по телефона, който е бил спазван винаги и отношението е било коректно.

# 18
  • Мнения: 2 123
Боряна, тук е така! Казваш мнението си и ти се нахвърлят веднага. Как си позволяваш да имаш такова мнение или да си се почувствал обиден???
Сигурно отдавна не си в България и си забравила, че мизерията е толкова дълбоко в душите ни, в родовата ни памет, та чак я приемаме като нещо нормално. Тук жените нямат никакви претенции. Изискванията им се простират до това „да излезнат живи“ от родилния дом с детето. Нямат никакви изисквания, нямат мнение и „каквото каже докторът“. Тези, които имат нормални изисквания са смятани за глезли и лигли. Нормалните неща в цивилизовоните страни тук са непознати. В твоят случай тези жени не могат да си представят, че когато посещават лечебно заведение те имат права и те се уважават, като пациенти, защото са избрали именно това лечебно заведение, именно този лекар и ще дадат средствата си там. Тук се смята за безумие една рецепционистка или техническо лице да приеме молбата ти, и направи възможното да я изпълни при удобен случай  и то с усмивка. Това е утопия! Явно, че доста хора до толкова им са размити понятията за приемливо и неприеливо, че се впечатляват от усмивки.  В другите държави обикновено прави впечатление, ако не си усмихнат или не ти повдигнат леглото, за да ти е удобно. Хората са свикнали на такова отношение и всичко извън него им прави впечатлени, докато в Бг много жени си траят и не се впечатляват от нищо, защото виждате ли важното било да се роди, а не да се проявяват капризи.

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 17:03 от *Melanie*

# 19
  • София
  • Мнения: 61
Оплакването е пртенциозно, да се бяхте записали на лекар в Англия, за да може да се оплачете от лошото отношение там и даже да им бяха викнали полиция.

# 20
  • Мнения: 10
Благодаря ви за разбирането! Хубав ден ви желая! 🍀🌺🍀

# 21
  • Мнения: 973
Възможно е рецепционистката на заплата да е била жената на доктор Велев . И аз не разбирам оплакването . Между другото , когато при последния преглед бях объркала часа си и отишла по- късно бяха много любезни и ме пуснаха между другите пациентки ,за което съм много благодарна и до ден днешен като се знае заетостта на точно този лекар.

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
В твоят случай тези жени не могат да си представят, че когато посещават лечебно заведение те имат права и те се уважават, като пациенти, защото са избрали именно това лечебно заведение, именно този лекар и ще дадат средствата си там.
Ти откъде знаеш "тези жени" /които и да са те/ какво могат и какво не могат да си представят? Познаваш ги поименно ли, че говориш от нечие име и правиш някакви смешни характеристики и квалификации за хора,
някакви хора?
Аз мога да кажа за себе си и жените, които познавам и също посещават въпросния лекар - всеки път, когато съм посешавала кабинета с предварително записан час, съм получавала уважение и професионално отношение - нещо, за което ти говориш. Но явно не разбираш /и то само ти/ проблема на авторката - не е била приета без час, в извън работното време на лекаря. Тя не се оплаква от отношението му до сега - сама казва, че го посещава от години. Но ето че веднъж няма свободни часове, тя е тук за определено време и е решила точно тогава да се прегледа и о, ужас - не става.
И се започва с възмущението и безумните теми по форуми - къде другаде.
Така че чети с разбиране, ако не става от първия път - направи го отново, преди да наричаш всички българи мизерници и да правиш характеристика на пишещите "тук". Където впрочем се подвизаваш и ти самата.

# 23
  • Мнения: 10
Само да ви кажа следното мили български мами. Аз съм тук да изкажа мнението си и да разкажа за случкатата . Арогантното, нападателно и грозно мнение на повечето от вас ми беше безинтересно и с нищо не ме накараха да съжаля, че видите ли съм си позволила да пиша тук! Явно усмивките, позитивизма, културата са нещо с което доста сте се разминали. Социалния статус, местоживеенето и първите седем години също са кът. Да живея в чужбина и не се оправдавам с мнението ми, че съм се върнала и потърсила специалист и какво се е случило . Разказът ми изобщо не е бил да търси съчувствие, или одобрение, тъй като  вашето  мнение не е меродавно. Защо съм го направила, е с главоблъсканица може и да достигнете до вашата си истина. А моята е, че тя не ме вълнува!

# 24
  • Мнения: 21 457
Абе това е някаква пързалка, аз пък се хванах Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2
Добър вечер!
Първо доктор Велев е изпълнителен директор на 2-ра АГ Шейново, а не шеф.. само за уточнение.
До авторката на темата бихте ли се замислили, че доктора сутрин работи в болницата, следобяд в кабинета му, за което има даден график кои дни в колко часа е там. Вие имате ли семейство, преди да е лекар той е човек може би има график, защото се уморява, има семейство, правил е спешна операция посред нощ...
Може би не са ви приели в дадения ден, защото има хора записали си часове, например бременни- с проблемна или нормална бременност, които са се сетили по-рано, че имат нужда от преглед..
А и не е нормално темата ви, да се казва така, защото вие се оплаквате не от доктор Велев, а от рецепционистката му..
И въпроса ми е каква смутка ще държите при положение, че по телефона са ви, казали, вие сте отишли на своя глава и не са ви, приели.. сметка за какво, каква услуга сте си заплатила вие, че да държите сметка..
да, не е хубаво да ви погледнат на криво дори и хора на улицата, но всеки има лош ден, това означава да плюем по всички ли ?
А относно Англия и България, щом в Англия са по-добре нещата, винаги се чувствайте свободна да отидете там на лекар!
Хубава вечер!

# 26
  • Мнения: 10
Здравейте, да приемам забелжката за неточночното употребяване -шеф !Аз не съм се оплаквала от доктора, а тая дето преценява кой и защо да влиза при него. Той сигурно и представа си няма за просташкото й от отношение към негови пацеиенти. Аз знам едно -когато някой е доволен казва на 3 човека, но когато някой е недоволен -казва на 10. Тя може и да му е леля( любовница-надали, че на човек не прилича) Сори, не визирам вас 😂😂😂( ако вие сте лелята) В София има много други гинеколози, в частни клиники и повярвайте ми дори да са заети в даден момент-никога телефонистките не са се държали нагло! Сметка на никой не държа, а разказвам за “ опита “ си и гадното поведение и отношение. Да се надявам , че доктора разбере “ лелята” как третира пациентките му в частната му клиника. Е драги ми мами, ако вие сте имунизирани от лошо поведение към вас и сте ок да ви третират гадно ди е ваш проблем и изобщо не ме вълнува! Склонявайте си главите и се нахвърляйте със злоба на тези , които живеят в чужбина и си идват в България и видите ли -кои сте вие , да ми държите сметка аз къде ще се лекувам! Ще се лекувам там където преценя , а вие Български мами ще ви пожелая да сте с по-малко злоба и по-добри сърца!

Общи условия

Активация на акаунт