Методи за предизвикване на цикъл?

  • 11 063
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 364
Tя не иска да го забавя, а да го предизвика по-рано.
Реално ако успее ще е кръвоизлив, а не месечен цикъл.
Все пак идването на цикъла не е просто да се олющи лигавицата, а цял куп физични и химични процеси. Както например трябва да спреш да произвеждаш прогестерон, който да е бил доататъчно, за да разрехави лигавицата до момента, за спадне цялата телесна Т с 0,5 градуса /значи цялата имунна система откликва/ инсулина да направи пик и рязък спад и още сума ти промени и воала имаш цикъл Simple Smile

# 16
  • Мнения: 25 757
Не съм разбрала, правилно. Прочетох само че не иска да е в цикъл на определена дата. Peace

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Физическо натоварване.

# 18
  • Мнения: 351
Физическо натоварване.
И аз мисля да пробвам с повече спорт и вдигане на гирички Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 818
две-три хапчета нурофен/оспомокс, нещо подобно на тях наведнъж. При мен специално ми идва най-много до 3тия ден след това, а ПМС-то е или още на същия ден или на следващия Satisfied

# 20
  • Мнения: 9 442
две-три хапчета нурофен/оспомокс, нещо подобно на тях наведнъж. При мен специално ми идва най-много до 3тия ден след това, а ПМС-то е или още на същия ден или на следващия Satisfied

Ужас Neutral Face
Оспамокса е антибиотик, а Нурофена е съвсем друго лекарство. Искаш да кажеш, че препоръчваш да  приеме ударна доза АБ,  за да си предизвика цикъла?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 818
две-три хапчета нурофен/оспомокс, нещо подобно на тях наведнъж. При мен специално ми идва най-много до 3тия ден след това, а ПМС-то е или още на същия ден или на следващия Satisfied

Ужас Neutral Face
Оспамокса е антибиотик, а Нурофена е съвсем друго лекарство. Искаш да кажеш, че препоръчваш да  приеме ударна доза АБ,  за да си предизвика цикъла?
е 2 за един път не са ударна доза. Толкова се пият на веднъж дори, когато започваш лечение от грип, настинка или простуда, така че не е кой знае какво.  А и аз не казах от всички тези по две, а например само два нурофена...
На мен винаги ми идва от тях /когато ги пия заради болест/, затова и по принцип гледам да залагам повече на хомеопатия и билки. И до сега само 2 пъти съм го правила с повод /защото ми се налагаше да пътувам и да съм на сватба;  и защото щеше да ми дойде на една почивка/

# 22
  • Мнения: 25 757
Вие верно ли лекувате настинка и простуда с антибиотик...нямам думи.

# 23
  • Мнения: 9 442
Несериозно е просто ...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 818
Вие верно ли лекувате настинка и простуда с антибиотик...нямам думи.
както казах - аз лично не се лекувам с тях, освен ако хомеопатията и чайчетата не помогнат, и след доста чудене дали изобщо да ги почвам, защото винаги ми идва от тях и МЦ се обърква

# 25
  • Мнения: 5 820
   Разбирам жената защо иска да предизвика по-рано да дойде менструалният й цикъл. Явно има доста основателна причина за това. Може да участва в някакво голямо събитие, когато жената е в цикъл и то в най-силните дни, немислимо е да облече рокля или пола, да се кърши да играе танци и постоянно ще й бъде притеснено дали не се е изцапала.

   Когато можех да спортувам, в дните, които трябваше да дойде менструалният цикъл, когато се натоварих много с упражнения, след 1-2 дни вече се появяваха първите сигнали да ми дойде.

   Гинекологът ще Ви изпише хормонални таблетки и после не можете да нормализирате с месеци наред менструалния си цикъл.

# 26
  • Мнения: 351
Момичета пробвах безвредни методи като интензивен спорт и канела, но не се получиха нещата. Здраве да е и през ум не ми мина да пия хапчета и всякакви други лекарства, все пак здравето и на първо място и експерименти не правя Simple Smile

# 27
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Витамин Ц - ако предозираш, идва без да пита ( споделям от горчив опит, понеже реших да се самолекувам с витамина, но стана друго). Опасно е.

Общи условия

Активация на акаунт