Бебешката количка - цяла наука за второ висше №40

  • 80 094
  • 803
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28
Здравейте, решила съм да купувам Babyzen yoyo, тъй като имаме поне 5-6 пътувания със самолет годишно и четох, че е много удобна и лека. Въпроса ми е дали някой е ползвал тази количка и за новородено с newborn pack и дали е окей? Струва ми се малко излишно да купувам две колички, а не намирам много мнения за Babyzen yoyo за използване от новородени.Благодаря!

# 76
  • Мнения: 1 187
В Канада няма полски колички Simple Smile


 ясно . Ами не е голяма загуба Grinning cybex balios m  ми харесва също

# 77
  • Варна
  • Мнения: 725
Някой от вас поръчвал ли е количка от амазон ?
Случайно попаднах в амазона на cybex цял комплект за 500€...

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Предпочитам нова, тъй като ще купуваме и кош за кола, а не ми се рискува със стари модели и т.н. неизвестни. Засега съм се спряла на Нуна. Колебая се между Таво и Микс2. Единственият недостатък на Таво е, че количката гледа само в една посока и няма опция за завъртане. Сайбекс честно казано не съм ги виждала наживо тук.

Редактирам се - единствената с падащо дъно, която гледах он-лайн беше Кико Ърбан, но я няма в наличност в Северна Америка.

Какви са тези Полски колички?
Аз съм с Микс2, ако имаш въпроси, питай Simple Smile

# 79
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Харесва ли ти, като цяло, и ползваш ли кош за новородени? Ще поръчаме и столчето за кола също. Ако имаш време за кратко ревю - плюсове/минуси, ще съм ти много благодарна! Simple Smile

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Харесва ли ти, като цяло, и ползваш ли кош за новородени? Ще поръчаме и столчето за кола също. Ако имаш време за кратко ревю - плюсове/минуси, ще съм ти много благодарна! Simple Smile
Харесва ми, кош за новородено ползвах също. Макар че много ревюта твърдят че не е нужно, ако сложих коланчета и това с краката се сгъва навътре и доста "имитира" коша. Но горещо го препоръчвам, беше ми много удобен.
Голям плюс е как всичко е направено да ти е лесно и удобно, няма някакви сложки закопчалки, има много неща с магнитно закопчаване, сенниците са огромни, има тайни джобчета, багажника е огромен, гръбчето се наглася лесно, коша се завърта много лесно. Много е маневрена, просто като съм с приятелки правя сравнение с другите колички, и с това че все аз ги чакам и газя без проблем, защото целия град е разкопан в момента, а техните предни колела винаги засядат. Дъждобраните са много хубави и плътни. Когато е с коша 6+ се сгъва цялата заедно с него. А сенника на коша 6+ пада до долу като бебето е седнало и ако завали и нямаш дъждобран в тебе го покрива детето почти изцяло, аз даже не нося дъждобрана вече.
Минус е че е тежичка, ако я вдигаш си тежи, аз не мога да я вдигна с малкия вътре, но пък качвам стълби всеки ден на задни колела и ми е лесно. Другото, което не ми харесва е че просто не е направена за да има чанта за количка закачена за нея, трябва да е в багажника, взех си такава, която може да се закача, но не стои добре, и я държа в багажника.

# 81
  • Мнения: 1 187
Някой от вас поръчвал ли е количка от амазон ?
Случайно попаднах в амазона на cybex цял комплект за 500€...

Абе да , може ли линк ?

# 82
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Благодаря ти, crossfade! Simple Smile

# 83
  • Варна
  • Мнения: 725
Някой от вас поръчвал ли е количка от амазон ?
Случайно попаднах в амазона на cybex цял комплект за 500€...

Абе да , може ли линк ?
Плъзно малко надоло където пише Frequently bought together . И аз затова питах ,ако някой е поръчвал да сподели ,че би било страшна оферта.
https://www.amazon.de/Cybex-Gold-Kinderwagen-Kollektion-manhatta … YL&ref=plSrch

# 84
  • София
  • Мнения: 125
Разглеждам колички по магазините и он-лайн и ми прави впечатление, че никой модел няма напълно легнало положение на количката. Как се предполага, че новородено или по-голямо бебе би спало в такава количка? Целта е да се купи допълнително кош за новородени ли? Другото, което ми прави впечатление са космическите цени. Не че не мога да си позволя Стоке, Мима или Бъгабуу, но за мен е нелепо бебешка количка да струва колкото кола на старо  Laughing

Като минала по този път напълно споделям мнението Ви, че е излишно да се дават един куп пари за бебешка количка. Бяхме взели съвсем обикновена количка на Чиполино, вече не се предлагат, за около 300 лева - ползвах я почти две години, продадох я на приятелка, която също я ползва толкова (защото имаше двойно по-скъпа количка, която не ѝ вършеше работа). Ако имам второ дете, веднага знам каква количка бих си взела, ще се събера и под 300 лева, включително с кошницата за кола Simple Smile От коша за новородени също не виждам смисъл - аз бях с много зимно бебе, родено в средата на януари, и мога да кажа, че комбинирана количка (с легнало положение около 170 градуса) си е съвсем ОК.
Успех в избора на всички! Flowers Bouquet

# 85
  • Мнения: 293
Аз също съм ползвала 2 колички на Чиполино и съм мн доволна от качеството. По-скоро бих вложила повечко пари в хубаво и сигурно столче за кола,отколкото в количка.

# 86
  • Мнения: X
Хайде моля ви се.....
Разбира се, че по-скъпият клас колички са в пъти по-качествени от Чиполино например. Всеки си преценява според възможностите, но да твърденията ви са нелепи.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Факт е, че по-високият клас колички са по-леки и то чувствително. За жена, която всеки ден я сгъва и качва в багажника на колата и то по няколко пъти - това е много важно. Бих дала 600 лв отгоре, за да не остана без кръст.

# 88
  • София
  • Мнения: 125
Хайде моля ви се.....
Разбира се, че по-скъпият клас колички са в пъти по-качествени от Чиполино например. Всеки си преценява според възможностите, но да твърденията ви са нелепи.
Никой не го оспорва, сигурно са по-качествени. То и чисто нова кола за 20-30 бона е по-качествена от 10-годишна. Въпросът е в това, че на моменти мненията в темите за детски колички звучат така, все едно няма никакъв начин да имаш прилична (ама много прилична, нищо не ми е липсвало) количка за 300-400 лева. И бъдещи майки остават с убеждението, че трябва да отделят горе-долу 1000 лева за количка.
А не е съвсем така Wink

# 89
  • Anywhere
  • Мнения: 1 105
Факт е, че по-високият клас колички са по-леки и то чувствително. За жена, която всеки ден я сгъва и качва в багажника на колата и то по няколко пъти - това е много важно. Бих дала 600 лв отгоре, за да не остана без кръст.
Ползвала съм за малко Чиполино Пуки на приятелка, струва под 300лв нова. Беше уникално лека, 9кг, с голям сенник, но се сгъваше просто кошмарно. Смених я с Мамас и Папас урбо, със същото тегло но класи по-добра.
Така, че не винаги теглото е най-важното!

Общи условия

Активация на акаунт