Много ми е депресирано...

  • 1 853
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Тандоори, момичетата са ти дали страхотни идеи, сигурна съм, че ще прекарате незабравима годишнина! За мъжа ти сега е най-важно ти и бебето да сте добре, това е най-големият му подарък.
Просто ти си имала желание да организираш нещо специално и сега ти е криво, знам как е. Аз също имам ужасно много контракции, в къщи съм заради Яна, че нали вече нямаме бавачка, но походя ли малко и съм истински инвалид, коремът ми е нон стоп твърд. А моята принцеса има в четвъртък рожден ден-и аз планувах най-напред пътешествие, после го направих по-скромно-разходка в парк, днес си давам сметка, че никъде няма да ходя, защото съм много зле...така че отпада празненството! Знам как се чувстваш, опитвам се и себе си да навия, че най-важното е да не поемаме излишни рискове и да докараме докрай бремеността.
Пожелавам ти весел празник! Hug

# 16
  • Мнения: 4 390
Честита годишнина!  bouquet
Дълги години щастие и любов ви желая!
Най-важното е, че ще сте заедно на празника и се обичате!
Всичко друго е пълнеж. Спокойно може и без него. Grinning


# 17
  • Мнения: 5 500
Честито, Тандори  bouquet
Ние пък на 8-ми имаме и стават 4 от сватбата и 7 от как сме заедно!
В часа по философия професорът застана на катедрата, изпълнена с различни предмети и зачака студентите да утихнат.Тогава взе голям празен буркан от майонеза и го напълни с топки за голф. Попита студентите дали съдът е пълен...Те отговориха утвърдително.

После професорът взе една кутия с камъчета и я изсипа в съда, разклати го леко и камъчетата се намес-тиха между топките за голф. Отново попита студентите дали съдът е пълен... Те пак отговориха утвърдително.

Сетне професорът взе кутия с пя-сък и я изсипа в сда. Естествено пясъкът запълни всичко. Той попита още веднъж дали съдът е пълен... Студентите отговориха с единодушно"да".

Тогава професорът взе две кутии бира от бюрото и изсипа съдържанието им в съда, което изпълни празното пространство между песъчинките... Студентите се разсмяха.

"Сега - каза професорът, когато смехът утихна - искам да ви кажа, че този съд представлява вашият живот.

Топките за голф са важните неща в него - семейството ви, здравето ви, децата ви, приятелите ви, страстите и предпочитанията ви - все неща, които ако загубите всичко друго и ви останат само те, животът ви ще бъде достатъчно пълен...

Камъчетата са другите неща - работата ви, къщата ви, колата ви...

Пясъкът е всичко останало - малките неща...

И продължи: "Ако най-напред сложите пясъка в съда, няма да има място за камъчетата и топките за голф... Същото се случва и в живота. Ако губите времето и енергията си за дреболии, никога няма да имате време за нещата, които са важни за вас...Обръщайте внимание на нещата, които застрашават щастието ви. Играйте с децата си, излезте с партньора си навън, на вечеря...Винаги ще се намери време да се изчисти къщата и да се подреди. Погрижете се най-напред за топките за голф, за нещата, които наистина си заслужават...Подредете приоритетите си. Останалото е само пясък..."

Една от студентките вдигна ръка и попита: "А какъв беше смисъла на бирата?"

Професорът се усмихна: "Радвам се,че ме попитахте. Исках просто да ви покажа, че няма значение колко е пълен животът ви - винаги ще се намери място и за две бири..."

Пожелавам ти изобилие от топки за голф  Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 1 283
Хей ,Тандурка честита годишнина и мнооого Любов ви желая!  bouquet  Hug

Явно хормоните си правят лоша шега с теб! Wink

Бих казала,че се тормозиш за бели кахъри!Не унивай момиче! Peace Татито ви знае какво е "положението" ти и едва ли очаква големи приготовления! Hug Сигурна съм ще е най-щастлив да знае,че на този ден ще бъде с любимите си хора,другото са подробности! Heart Eyes

Просто поръчай храна и бутилка вино,напиши на коремчето "Тати,обичаме те!" и купонясвай!
Прегръдки на цялото семейство от нас и весел празник! Hug

# 20
  • Мнения: 826
честита годишнина!
Желая ви много късмет и дълги години семеен живот.  bouquet
Предстоят ви още много такива празници,затова не се притеснявай ще наваксаш догодина. Peace
Важно е бебо да е добре! Hug

# 21
  • Мнения: 5 475
Честита годишнина и от мен!  Hug
  Wink И успешно пристигане на най-важния подарък-бебчо! Peace

  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 914
Честита годишнина !

 Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 825

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА    bouquet 

# 24
  • Мнения: 7 091
Вече не само, че не ми е депресирано, ами и съм в чудесно настроение ! Simple Smile
Болките ми понамаляха, успях даже да направя любимия сладкиш на тати, разлепихме бележките с буболечката Simple Smile а от сутринта телефона ми не е спрял да звъни с поздравления!
Благодаря ви много момичета, че ми оправихте настроението вчера!!!!
Благодаря ви и за красивите пожелания! На всички пожелавам да бъдете обичани и любящи съпруги и майки и нека всеки ден се отпразнува като годишнина в отношенията ви с половинката!
Наистина понякога живота е труден и ни поднася много изненади, но важното е когато му е тъжно и се чувства сам не само да може да събере в себе си сили за да стане, това е по-лесното, защото зависи от самите нас. Важното е да има човек, на който да разчита, че ще му подаде приятелско рамо да се облегне на него и да продължи напред!
ПОжелавам на всички ви чудесно лято и много положителни емоции!!!  bouquet

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естита годиШнина Тандури  Hug



Радвам се,4е вси4ко е минало добре и ,4е си в добро настроение ( в4ера много от4аяно зву4еШе  Confused )   Grinning
ОЩе много много години да празнувате и най_ве4е приятно посреЩане на ваШия най_голям подарък  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 7 091
4естита годиШнина Тандури  Hug



Радвам се,4е вси4ко е минало добре и ,4е си в добро настроение ( в4ера много от4аяно зву4еШе  Confused )   Grinning
ОЩе много много години да празнувате и най_ве4е приятно посреЩане на ваШия най_голям подарък  Heart Eyes

Благодаря Макдирокче!!!
За вчера аз написах постинга след като разбрах, че и подаръка ми няма да пристигне и ми беше малко капката дето преля чашата, но като прочетох постингите на момичетата се съвзех много бързо Simple Smile Явно ми се беше насъбрало с тези болки и лежане  Rolling Eyes
Сега съм и по-добре освен това така че всичко е ОК   bouquet

# 27
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ами то така става понякога,не го мисли пове4е  Wink
Хайде цункай Калинката и погали тумба4ето от нас   bouquet Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 464
Радвай се, че половинката ти ще е до теб на годишнината ви. Понякога забравяме, че това е най- важното.  bouquet

# 29
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естита ви годишнина, и ви желаем още много такива!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт