Пазаруване от H&M (м. август) ➤ 22

  • 148 706
  • 3 557
  •   1
Отговори
# 2 445
  • Мнения: 69 071
Брех, тази рокля само на мен май не ми изглежда секси. Хубава е, обичам шарено, но може би трябва да се види на манекен. Така ми е трудно да си представя, че е точно секси. Blush

И аз така...тя загушена до сливиците. Кое й е секЦито ???

# 2 446
  • Мнения: 5 313
Коленцата Simple Smile

# 2 447
# 2 448
  • Мнения: X
Как пък един не каза нищо за чантата от 5 лв ... Все някой я събота трябва да я е поръчал Grinning
Няма как някой да я е получил. Поръчките от събота или неделя не могат да пристигнат в понеделник или вторник.

# 2 449
  • Мнения: 5 263
Божее, нищо не мога да добавя в количката, каквото и да ми хареса все ми изписва "това изделие в момента не може да бъде добавено.

# 2 450
  • Мнения: X
Божее, нищо не мога да добавя в количката, каквото и да ми хареса все ми изписва "това изделие в момента не може да бъде добавено.
Знам ,че вече досаждам ,но да питам за последно. За якето какво реши ,аз ти го пазя в шкафа най-грижливо Joy

# 2 451
  • на пистата
  • Мнения: 5 864


Ето как изглеждат двата цвята облечени
Оооо не съм съгласна.Нищо общо няма черната.Тея манекенки хич не ги бива

# 2 452
  • на пистата
  • Мнения: 5 864
Брех, тази рокля само на мен май не ми изглежда секси. Хубава е, обичам шарено, но може би трябва да се види на манекен. Така ми е трудно да си представя, че е точно секси. Blush

И аз така...тя загушена до сливиците. Кое й е секЦито ???
Точно яката я прави секси 😁не се паказват циците 😜

# 2 453
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
nameika-31, давай фотото, че ми стана много интересна тази роклА.

# 2 454
  • Мнения: X
Божее, нищо не мога да добавя в количката, каквото и да ми хареса все ми изписва "това изделие в момента не може да бъде добавено.
Маркетингов трик. Държат ни в напрежение с десетки намалени неща на символични цени, но те са недостъпни за нас... Smiling ImpLaughingWeary

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 17:17 от Анонимен

# 2 455
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Разбира се, че не ги бива тия манекени,  от нас по Убави нЕма😊 давай снимки😎

# 2 456
  • на пистата
  • Мнения: 5 864
nameika-31, давай фотото, че ми стана много интересна тази роклА.

Хихи,подарих я на моята приятелка,че на мен ми беше тясна в бюста.Нека си напише жената за изпита и ще се снима 😁

# 2 457
  • Мнения: 5 263
Иси, отговорих ти на лично съобщение.
Момичета и в 3те ми регистрации не дава да отворя любими. Защо става това. Аз така изобщо не мога да следя нищо Sad

# 2 458
  • Мнения: X
Видях, отговорих ти Simple Smile

# 2 459
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
"Любими" от време на време дава на късо и спира да работи. Оправя се от самосебе си.

Общи условия

Активация на акаунт