Астрология - 13 тема

  • 53 109
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Здравейте !

Честито Рождество Христово! Бъдете живи, здрави и благословени!
Вие и Вашите семейства! Весела Коледа!

# 706
  • Мнения: 23
Здравейте и честита Коледа на всички!
Възхищавам се на тези, които знаят как да разчитат карти! Много бих искала някой да ми каже основните и най-важни тълкувания на тази синастрична карта. Моля ви! Объркана съм и търся знаци, които да ми подскажат нещо, което да помогне..




Ще съм благодарна и за най-малката трохичка..Pensive

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За да се гледа нещо оставете данните на мъжа и данните на жената с уточнение дали часовете са ректифицирани.

# 708
  • Мнения: 23
Ще Ви изпратя това, с което разполагам на лично съобщение.

# 709
  • Мнения: 136



Имам чувството, че някой аспект здраво ми подлива вода в последните месеци, особено в здравословно и любовно отношение. Може ли някой да погледне снимките и да ме насочи горе-долу кои са виновниците, пък аз ще се помъча да си разнищя и анализирам информацията после. Hug

# 710
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Сатурн на К6, до колкото виждам през телефона.

# 711
  • SF
  • Мнения: 21 172
Аз тръгнах същото да пиша, но не съм го пратила поради някаква причина, но днес вероятно и аз имам някакъв транзит (на Меркурий). Днес си забравих картата за достъп до работата, вечерта забравих да си взема кърпата за фитнес и някакви други дивитии...
Сатурн върху К6 може да затрудни нещата в работата, но може и здравето да се разколебае. Транзит на Сатурн продължава около 8 месеца.

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
a.l.e.n.a, благодаря за обрисуването на констелациите. И очакванията като харакгеристика. Как би оценила сутиацията за хора със Слънца в Козирог? 
Също, за хора с планети /възли в Козирог?

Ще го усетят разбира се, по-драматично, ако имат акцентирани и  Венера и Луна. Толкова различна е всяка карта, та и проявленията  могат да са много Simple Smile

Тук следва да се отбележи, че на 2 януари - малко преди изгрев слънце - започва новия цикъл Слънце-Сатурн на 12 гр. в Козирог. При мен в края на 10 дом на върха на тао квадрата ми.

# 713
  • Мнения: 37
Здравей те, искам да попитам някой има ли идея какви са уроците на Сатурн когато е в натална карта ретрограден, във втори дом, Козирок и в съвпад с Уран и Нептун? В моята карта е така и съм много пестелива и все заделям пари, но пък се ограничава доста, направо си е като болест. Не разбирам така ли трябва да е или да се отпусна и да си харча.Знам, че Сатурн дава ограничения и страх от загуба на материалното. Извинявам се за дълги я пост, благодаря предварително.

# 714
  • Мнения: 2 122
Скрит текст:



Имам чувството, че някой аспект здраво ми подлива вода в последните месеци, особено в здравословно и любовно отношение. Може ли някой да погледне снимките и да ме насочи горе-долу кои са виновниците, пък аз ще се помъча да си разнищя и анализирам информацията после. Hug

Сатурн засяга темата за здравето, а Венера в точен съвпад с Плутон се отразява на връзките и отношенията.

# 715
  • Мнения: 8 804
@Soletka123
Много добре сте го описала, това е то Сатурн във 2 дом!
Учите уроци, че парите не идват даром. Отнасяте се към тях дисциплинирано, прагматично. Не   означава винаги бедност, по-скоро е свързано с отговорността как да похарчите парите.
Щом има и съвпад с Уран, може и отвреме на време да получавате  изневиделица, (докато Сатурн дава непрекъснат труд). Нептун пък внася и някаква завоалираност, измама може би. Общо взето с 3 планети във 2 дом, това е акцент в хороскопа ви.
Имайте предвид, че в момента и транзитния Сатурн е в Козирог и може да ви съвпадне с някоя от тези планети. Общо взето бъдете внимателна поне една година още. Сигурно това, за което пишете в последно време се е увеличило стократно... Усещате ли някакви проблеми,  да не ви се получават плановете? Според мен, не се отпускайте да харчите.

# 716
  • Мнения: 37
Ами аз от малка съм си супер сметкаджийка Grinning правя си сметката за всичко и все заделям и само трупам, явно заради Сатурн. Отностно Нептун вярно е, няколко пъти са ме мамили с пари и сега съм мнима, все гледам да не се прекарам.  Последната година доста се засили чувството за материална несигурност. Благодаря за отговора!

# 717
  • Мнения: 3 922
Имам познат със Сатурн във втори дом, ретрограден и в знак рак. Управляващ 7-ми и 8 дом, в квадрат с Юпитер. Вярно, че е сметкаджия. Асцендента е в рак, което още повече засилва пестеливостта. Преди няколко години се ожени за наистина много, много богата жена. По-възрастна от него. Вероятно му е щастлив брака.

# 718
  • Мнения: 136
Благодаря ви за подсказката относно Сатурн и Венера. Simple Smile
Възможно ли е Нептун в 6-ти дом на наталната карта да подтиква към лека хипохондрия?

# 719
  • Мнения: 37
Аз със моята Венера в 7 дом се омъжих по любов, мъжа ми не е богат но е много щедър към мен. Свикнал ми е и като си харесам нещо веднага ми дава пари да си го купя,че ако зависи от мен ще го мисля с дни и ще ми се досвидее. Иначе за него и родителите ми не ми се свиди.Като цяло е кофти чувство това ограничаване.

Общи условия

Активация на акаунт