Аранжиране на маса - тема 7

  • 125 317
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 639
DimS да ти расте живо и здраво детенцето, личи си ,че и той наследява твоите способности за естетика и красота .
Димс, Криси и Чопи масите ви са страхотни, изчистени и провокативни.
За сега съм се кротнала Smiley, чакам да дойдат коледните дни, толкова ги обичам и всеки път търся някакво ново излъчване , но дали ще се получи е друг въпрос Smiley

# 631
  • Мнения: 27 556
Dims, честит рожден ден на момчето ти! 🙂 А лак са сгънати салфетките? 😊

# 632
  • Мнения: 6 299
Dims, да ти е живо и здраво порасналото момче! Оказа се, че твоят син е роден на същата дата като моят голям син. Само, че моят навърши 34 г. Да са здрави, успешни и да ни радват!

# 633
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Мили, момичета, благодаря сърдечно за хубавите благопожелания и за похвалните думи! Всъщност.. синчето е малък хитрец: изряза си тортата (до направата на такава се стигна поради отказа ми да му правя торта с автомобил - правила съм му, вече е голям за такава тематика) от парче щолен, а после 10 пъти ме помоли да снимам само от хубавата страна (от другата асфалтът имаше дупки и е доста кърпен) Wink За масата помогнах с гладенето и признавам, с избора на салфетки. А! - и свещниците са моя идея, щото не може през цялото време тортата да стои на масата..

Dolce, радвам се да те 'видя' в темата Grinning Салфетките се сгъват много лесно и бързо:



А за другите, които Криси нарече 'солнички', видеото е на първа страница.

Фаталина, честит да е и твоят рожденик! Поздравявам и теб: специално и от сърце Hug

# 634
  • БГ
  • Мнения: 352
Димс , Фаталина, честити да са синовете ви, много здрави, обичани и вдъхновени!
Поздрав с едни минзухари

# 635
  • Мнения: 27 556
DimS, аз съм доста далеч от красотите които сътворявате, но пък се "вихря" в други области! 🙂 Признавам, покривки използвам и по-специална подредба правя само на празници или по много специален повод. Но салфетлите много ми харесаха и мисля, че пасват и на по-обикновена, ежедневна маса. 😊
Но пък се радвам на красотите които показвате и ви се възхищавам на въображението! 😍

# 636
  • Мнения: 1 026
Едни еднакви маси тези дни, защото много се радвах на тишлайфа Simple Smile
Тиквите и венеца съм си ги правила аз


# 637
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
От друга тема знам, че си креативна и изобретателна, Dolce, та.. дори и рядко, по повод, но ще се радвам на твое участие в темата Simple Smile

Тишльойферът е много красив, Мила и точно сега му е времето за ползване! Чудесни цветови съчетания и декорация, браво Heart

Топло, уютно и нежно! Дечи, от къде тези прекрасни минзухари?! Heart Eyes

# 638
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Дечи, минзухарите са великолепни!
И тиквичките на Мила ми грабнаха окото, едното,… другото го грабна тишлайфера 😀

А сега малко арт - да си откраднем идеи от венецианското биенале




# 639
  • София
  • Мнения: 6 182
Еха, на мен ли ми се струва или едната чиния на бианалето е умишлено със стари пукнатини? Много е артистично и предизвикателно.

Ето и нещо есенно от мен. С любимия сватбен сервиз, от баба, на който уви рядко намирам приложение. Но преди да сложа чашите.


Скрит текст:


# 640
  • Мнения: 6 299
Gorg0nzola, прекрасни топли есенни цветове! Обожавам есента! И някак ми замириса на печена тиква с орехи и мед. Сервизът много ми харесва и е чудесно, че носи нещо от близките ти и от миналото. Аз също съм скътала някои неща от свеки. Като подредя маса с тях ще показвам.

# 641
  • Мнения: 819
Прекрасно аранжирани маси! Може ли да споделите от къде купувате тишлайферите? ❤️

# 642
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Днес определено е празничен ден: на 11 ноември Православната църква почита свети Мина - покровител на семейството, а Католическата - денят на Свети Мартин, още един конник (като Св. Мина) с бял кон, който срещайки по пътя си гол и мръзнещ бедняк, нямайки в момента какво друго да му даде, разделил с меча си офицерското си наметало и дал половината на просяка.. Това е денят, в който тукашните деца излизат на шествия с фенери, събират се из парковете и пеят характерни за празника детски песни Simple Smile

Та..:

GoldenerHerbst2 by Dimitrana S, auf Flickr

Ииии.. честит празник на всички именици днес Flowers Four Leaf Clover

# 643
  • Мнения: 636
DimS., прекрасно е! Не мога да спра да разглеждам всичко, до най-малките подробности. Много ми харесват чиниите,  с този рустик, натурален вид и как си ги съчетала с чашите, които пък са с шарката на пчелна пита, все едно наистина съм на горска поляна. И как намираш такива оригинални декорации, губите са чудни. Много, много ми харесва!

# 644
  • БГ
  • Мнения: 352
DimS. вълшебна маса. Божествена с тези златни чаши и много интересни чинии, откъде са и какъв материал.

Общи условия

Активация на акаунт