Аранжиране на маса - тема 7

  • 125 318
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Идвам с продължението на специалния за нас ден: макар и болни и с развалена фурна, преброихме 20 години от сватбения ден т.нар. Порцеланова сватба. Според традицията за толкова време съвместен живот сватбения сервиз се е поизпочупил и е време за нов. Та, тия дни получих нови чинии и ..няма по-подходяща тема, в която да се похваля с тях Satisfied





Скрит текст:
Шегата на страна.. 20 е сериозно число. В здраве и болест, в добри и в лоши дни.. днес сме вече напълно здрави, а фурната поправена Grinning

20Hochzeitstag6a by Dimitrana S, auf Flickr


А розите винаги са подходящи:

# 721
  • Мнения: 636
Димс, Честит празник и още много по 20 години ви пожелавам!

# 722
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Дими, и от мен още поне 3 по 20 да имате заедно. 😃 Бъдете много щастливи, а тортата е, както винаги, не просто много красива, но и супер тематична.

# 723
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Дими още много по 20 в любов и разбирателство! Респект, тази торта е произведение на изкуството, а в порцелановия сервиз върху нея се влюбих! Такова изящество и усет към детайлите! Heart

# 724
  • Мнения: 6 299
Dims, да сте много щастливи заедно! Великолепна торта!

# 725
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 420
DimS, каква красота! Да сте живи, здрави и много щастливи!

# 726
  • Мнения: 1 639
DimS Честит празник още дълги години да бъдете заедно и все така влюбени и щастливи! А за тортата...... просто нямам думи- шедьовър! Heart Eyes
И нещо и от мен - маса по случай моят рожден ден.


П.п. Попуснах fatalina и със закъснение да са ти живи и здрави внукът и твоя син!  Тортата за внукът е много весела.

Последна редакция: пн, 04 апр 2022, 12:04 от Danifin1

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Хубави поводи сте имали, дами, и прекрасно сте ги отпразнували!
Бъдете здрави, творящи красоти и удовлетворени!

# 728
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Благодаря от все сърце за милите пожелания, поздравите и добрите думи! Hug

Вкъщи розите доста бързо попреминаха, та набързо ги смених с лалета.. и с някоя и друга чиния, чаша и прибор Wink

20mitTulpen3a by Dimitrana S, auf Flickr

btw. .. Teмата вече напредва доста, някой желаещ да създаде нова? И .. какво да стои на началната страница? Предлагам линковете към албуми на съфорумнички, които и без това вече не са работещи, да се премахнат. А на каква информация бихте се радвали? Предложения?

# 729
  • Мнения: 1 112
Прекрасни неща показвате!
Срам, не срам, признавам си какво би ми било полезно на мен:
- схема как се редят правилно прибори и чаши
- различни видове сгъване на салфетки
- линкове към магазини за покривки / сервизи (това не знам доколко е по правилата, де)
- профили, които следвате за вдъхновение

# 730
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Много благодаря за включването, Алиса Hug Много е полезно! За схема за реденото според етикета - има нужда да е видимо в началната страница - и логично: от там се почва Grinning За второто и третото  -също съгласна. Останала съм с впечатление, че в БГ се пазарува предимно от физически магазини и би трябвало да бъдат споменати. Ако има линкове - още по-добре! За последното .. нямам нищо против, като цяло - в Pinterest, на пример, има за всеки по нещо, но тъй като снимките/идеите са твърде много, не ми се струва удачно да се поства.. ако някой обаче има точно определени предпочитани и следени линкове, моля, нека сподели.

# 731
  • Мнения: 1 026
Димси - страхотни маси да се обичате цял живот по толкова 😘 и за Благовещение е страхотна
Фаталина- чудесни са ти масите, питката също. Живи и здрави да са ти.
Данифин - жива и здрава да си и ти . Много сладурски чинии
За мен също би било полезно методите за сгъване на салфетки- различните техники, Празнични маси и всякакви нестандартни декорации.
Една много бърза маса за по кафенце и не много нагласена, но да не е само спам

И тортата за рожденничката, далеч от красотите на Димси, но с много любов

# 732
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Дъщеричка е станала на цели 2г.? Честита да ви е, Мила Hug


Никой до сега не ме е наричал така.. много сладко Grinning Blush

От мен Великденски зайчета - още не са боядисали яйцата Wink

vorOstern3a by Dimitrana S, auf Flickr

# 733
  • Мнения: 1 112
И от мен един скромен опит да внеса малко свежест във вчерашния сняг Simple Smile

Скрит текст:

В зайчетата на Димс съм влюбена, търся си сега и аз нещо малко по-великденско, ще видим дали ще намеря.

# 734
  • Мнения: 1 639
Димс масата е страхотна, а зайчовците са много сладурски Animal Rabbit2 Наистина внасят весело великденско настроение

Общи условия

Активация на акаунт