Аранжиране на маса - тема 7

  • 125 109
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Криси, много ти е хубава масата отново! А за върбата ти завиждам, аз не мога да открия. Друга година има всякакви върби, сега не знам защо не мога да си намеря.

# 511
  • БГ
  • Мнения: 351
Криси, много ми харесват масите ти, като арт инсталации са.Аз ако можех така да декорирам, нямаше да дам на домашните любимци да припарват до нея, само за гледане. Включвам се с едно любимо жълто, вдъхновено от слънчевата маса на DimS.       

# 512
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Гея, в баумарктовете или в Dehner дали няма да има? При нас е един човечец пред Лидл, ама сигурно ще ти е далечко да се разкарваш...

Благодаря ти, Дечи. Simple Smile Ах, че свежо, пролетно и цветно е станало у вас. Много, много красиво съчетание на цветове, има симетрия откъм геометрична подреба, а пък а с оранжевото растение се появява и един елемент, който пък разчупва подребата и я кара да не е само с повторения, акцент е, един вид. Точките пък се повтарят във формата на чиниите...
Я сега подскажи, как нави така салфетките от плат? Също така, ти ли си ши жълтите покричици и откъде взе плат? Скоро ще съм в Сф и като се знам, ще се юрна по магазините за някой нов плат Joy , така че с удоволствие приемам шопинг идеи (ако са отворени магазините).

# 513
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Дечи, много слънчева маса! А салфетките са сгънати супер оригинално - лесно ли се прави?
Криси, аз днес май мернах на един цветарски магазин и ако утре не съм пукнала от ваксината или съм добре, вероятно ще ида до там Simple Smile

# 514
  • Мнения: 1 605
chrissy  масата изглежда като декор от приказка. Тези овчици ми напомнят за някаква анимация, но не мога да си спомня името и.
De4i и твоята идея е страхотна  и от към цветове и от към подредба на чиниите. И аз като теб много обичам да смесвам цветовете на чиниите ,за да се получи по добър ефект.  И аз смятах да направя сафетките по този начин, а сега ще трябва да търся друга идея SmirkSimple Smile
Вече обикалям магазините, поне тези които са отворени, за да търся клонки за подредба за вазата, но нещо не намирам и съм разочарована и се чуда какво да измисля. Имам специален повод , а и католическият великден е тези дни. Ние си търсим поводи за празнуване за това ги празнваме и двата- българския и католическият великден Smile

# 515
  • БГ
  • Мнения: 351
Благодяря момичета! Криси, Гея това е най лесното , то даже не е сгъване разстилаш салфетката и по средата с една вилица започваш да въртиш в една посока получава се нещо като роза.                           Криси, тишлайферите са купувани отдавна, даже са вече поизбелели, но в магазин за платове в нашия град видях подобен плат но по-дебел на жълто на бели точки и зелено на бели точки, 180 см ширина 9лв м. Мисля да взема от зеления за една покривка.

# 516
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Дечи, благодаря ти!

# 517
  • Мнения: 1 605
Дами днес имам повод за празнуване, ставам по-голяма Joy
Ето и приготвената маса за празнуването





# 518
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Danifin1, честита да си! Здраве и късмет! Много хубава и цветна маса!

# 519
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Дани Hug Честит празник! Желая ти всичко най-, най-хубаво, като започна от здравето, през добрия късмет, успеха, многото поводи за радост и усмивки и стигна до удовлетвореността и благополучието! Масата е много свежа, а сервизът е прекрасен Heart Eyes Много са ефектни чиниите! И със съответните салфетки... чудно се е получило Heart Exl Ха, пет цвята.. обикновено са за 6 човека, оранж ли е шестия?

Тематиката си е направо Гергьовденска, Криси Wink С какво си снимала този път? Много интересни снимки! Цветовете вкарват драма някаква.. смесица от Йовков, Елин Пелин.. "Заблеяло ми агънце".. харесва ми! Blush

Дечи, слънцето е влязло в дома ти, хей Nature Sun With Face  Тишльойферите греят ли, греят!
Жизнерадостно, приятно и уютно Yellow Heart  Ооо, каква интересна чиния на снимката в червено Heart Eyes Салфетките и на мен ми допадат, правила съм рози, но отдавна и не си спомням вече точно как, обаче.. трикът с вилицата ще запомня и пробвам, благодаря!

До скоро, момичета.. очаквам снимки в темата около неделя, дано и на мен ми се получат Relaxed

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 19:42 от DimS.

# 520
  • Мнения: 6 295
Дани, Честит празник! Здраве и успехи във всяко начинание! Страхооотен сервиз! Много ме изкефи! Хубава вечер на всички, а на тези празнуващи Великден в неделя, щастлив празник!

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Danfin, честит празник! Здрава и вдъхновена бъди!

И ние имаме рожденик вкъщи.
Подарили му торта, която се оказа в синхрон с намислената пет минути преди това подредба от мен.
Но все пак снимах и с моята торта, мноооого бледо копие на тортата на DimS









# 522
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Ехааа..Tari Heart Eyes Да ти е жив и здрав рожденикът! Каква ти е професията?! Не, не казвай.. сигурна съм, че геометрията има важна роля в нея! И че я владееш отлично! Рядкост е такава хармония в съчетаването на геометричните форми: правоъгълната маса и чинии, с допълването на салфетките върху подложките, строените перфектно кубчета-свещи - всичко ъгловато балансирано със загръглеността на дип-купички, чаши, поднос, торта. 3а разкош: точките на основния фон-покривка и закачливия, обединяващ акцент на графичните салфетки. Дори опаковката на подаръка.. перфектна геометрия. И цветовете са топ! Браво Sunglasses
Подарената торта "Пази се, бор - идва скиор!" наистина пасва чудесно на масата. Обаче.. и твоята, поне от моето място Wink е чудесна! Я, кажи.. заигравката с шоколад допадна ли ти? Понякога, човек даже не може да си представи каква мацаница настава, друг път - положението е лесно и напълно овладяно.. На мен шоколадът не ми е сила, но.. разнообразие да има Yum
Още веднъж: всичко хубаво за празника! Харесва ми стилът ти, ще се радвам и занапред, ако снимаш и показваш Hug

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
DimS, 🤗
Направо ме разби с този анализ... чак се връщах да гледам по снимките с какво толкова съм те впечатлила 😉.
За моята професия, пък и натюрел, си права, но наистина ще ме затрудниш, ако трябва да позная твоята... но в крайна сметка не професията определя чувството за естетика, необходимостта от хармонична среда и умението да се анализира някакво произведение (това, последното, е най-трудно и впечатляващо!). Много благодаря! 🥰
Да ти кажа, шоколадовата украса най не ме затрудни. Обаче не успях да получа перфектния вид на твоята торта - кремът ми се прецака и не стегна, и то карамелената смес беше като че ли рядка и  разреди другата смес... както и да е, важното е, че е супер вкусна и се оцени! Рецептата си я запазвам и ще трябва да експериментирам пак с крема.

# 524
  • Мнения: 1 605
Благодаря момичета за хубавите пожелания.
Tari Tasartir  да ти е живо и здраво детенцето, весело детство с много усмивки.
Масата е разкош, а аз не мога да докарам такава симетрия:thinking: Smiley

Общи условия

Активация на акаунт