Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~113~ тема

  • 56 695
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 052
Боби  Hug Heart Eyes Невестата е специален случай. Започнеш ли я веднъж, няма отказване. Пък музиката...  Crazy

Лафче баш баша на Кадир с Айтен Алпюн  Peace Ако си спомняте, Неслихан беше първия й гост и сподели много лични, интересни неща  Heart Eyes И с Кадир е така  Peace




# 376
  • Варна
  • Мнения: 7 505
О да, помня го интервюто на Неслихан - много хубаво беше и  показа  друга част от нея, надникнахме в душата й. Но имаше превод. Сега трябва и това на Кадир да го преведат . Innocent

Вярно е за Невестата : )  А онази песен на края на първи сезон, цяло лято съм я въртяла -   Deli Kızım Uyan; Аслъ Енвер я изпя великолепно.

# 377
  • София
  • Мнения: 13 635
Добро утро девойки  Heart Eyes Hug
Да започнем почивният ден с едно ароматно кафе
Хубаво е, когато има кой да ти пожелае "Добро утро" и "Прекрасен ден"! Дреболия, но … приятна.. Добро утро и прекрасен съботен ден ,приятели !



За първи път попадам на тази снимка  newsm78  Кое е това момче с Несли и от кой филм е тази сцена  newsm12


# 378
  • Мнения: 22 052
Привет, мацки  Hug Hug Hug

Линде  Hug Heart Eyes като гледам Неслихан, снимката може би е от времето на "Скъпи татко" с Мехмет Аслантуг  Peace



# 379
  • Мнения: 9 530
Здравейте дружки Hug
Еве Heart, Линде  Heart
Няма ли новини за проекти на нашите Head Band , много ми липсва Несли , ама искам нещо ново ...Добре ,че цяло лято имаше снимки и новини за тях, че иначе Weary

# 380
  • Мнения: 4 642


        Да споделя и аз с вас малко красота! вероятно се повтарям.


       


         



         


         


         

# 381
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте джанъмки  Hug Hug Hug

надявам се вси4ки да сте добре, хубаво отпочинали и готови за поредния сериален сезон  Joy Joy Joy

аз съм готова  smile3534

хубава и слънчева неделя  Hug

# 382
  • Мнения: 22 052
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug Спокойна неделя на всички  Peace



Меги  Hug Heart Eyes Готови сме и ние за новия сезон  Mr. Green

Ще има ново интервю с Неслихан за Хюриет Келебек  Heart Eyes Какво става, не разбирам   Sunglasses Надявам се най-после да кажат нещо за нов проект, какво е това раздвижване около нея  newsm78

Мухсин Акгюн е снимал  Heart Eyes



за презентацията на Пума е  Peace

https://twitter.com/TinaKapur2/status/1041151712973795328

Хадиии, чакам нов сериал, филм... нещо по-така  Embarassed

# 383
  • Мнения: 4 642

   Добро ви утро!

   Дай Боже, това раздвижване да е свързано с някакъв нов проект. Но и да не е, не бих се учудила никак. Неслихан  никога не е излизала напълно от полезрението  и на медии и на  фенове. Тя си е вече връх, който може и да не се изкачиш непременно до него, но винаги го забелязваш. Разбира се и Кадир също. И двамата. Както заедно, така и поотделно.

# 384
  • София
  • Мнения: 13 635
Здравейте момичета  Hug
Еви  Heart Eyes  Боби  Heart Eyes  Меги  Heart Eyes  и всички редовни почитатели на патроните - привет  bouquet
Много ни е красиво момичето, сменила е цвета на косата и така изглежда още по-млада  love001
Това е момичето на PUMA
Puma girl  #neslihanatagül #pumaXneslihan #PUMA






# 385
  • Мнения: 10 486

Мухсин Акгюн е снимал  Heart Eyes



за презентацията на Пума е  Peace


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Привет, момичета Hug Hug Hug
Наглеждам ви и благодаря за всичко споделено Hug

Скрит текст:
Възстановявам се от операция и затова пиша малко, но ви чета.

# 386
  • София
  • Мнения: 13 635

Мухсин Акгюн е снимал  Heart Eyes



за презентацията на Пума е  Peace


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Привет, момичета Hug Hug Hug
Наглеждам ви и благодаря за всичко споделено Hug

Скрит текст:
Възстановявам се от операция и затова пиша малко, но ви чета.
Васе бързо възстановяване  newsm51
Чакаме с нетърпение да ни радваш с твоите красиви колажи  Heart Eyes

# 387
  • Мнения: 22 052
Боби  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

Васе  Hug Heart Eyes Чакаме те, да знаеш  bouquet Върни се скоро при нас, напълно възстановена  Heart Eyes

Тази е просто страхотна  Heart Eyes


Какво е казало момичето ни ли?
"Моята цел е, да изживея живота си така, както на мен ми харесва. Самокритиката, самоцензурата прекалено дълбоко проникнаха в живота ни. Аз като жена, не искам да живея, ограничавайки себе си"

# 388
  • Мнения: 10 486
Еве Hug Heart Eyes Линде Hug Heart Eyes мерси Hug
 

Ето нещо набързо


# 389
  • София
  • Мнения: 13 635
Васе, започваш да оздравяваш  smile3521 Я какво си ни сътворила при положение, че не си напълно във форма  smile3501
Еви на мен много ми харесва Неслито и на тази снимка, като балерина е   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт