Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 671
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 6 728
За стрии и белези са ми препоръчали на мен Контратубекс. Аз лично не съм ползвала, но ми казаха че заличава дори стари бели стрии. Не съм сигурна обаче, че може да се ползва по време на бременност. След това ако имам стрии ще го взема да го пробвам.

Пробвала съм го преди не ми помага ама изобщо поне на мен де то всеки си е с различна кожа. Сега прочетох за някакви масло на Икаров и мисля да пробвам.

# 511
  • Мнения: 327
За стрии и белези са ми препоръчали на мен Контратубекс. Аз лично не съм ползвала, но ми казаха че заличава дори стари бели стрии. Не съм сигурна обаче, че може да се ползва по време на бременност. След това ако имам стрии ще го взема да го пробвам.

Пробвала съм го преди не ми помага ама изобщо поне на мен де то всеки си е с различна кожа. Сега прочетох за някакви масло на Икаров и мисля да пробвам.
Мазах се с него и въпреки че се мажех 3 пъти на ден ми излязоха на гърдите..

# 512
  • София
  • Мнения: 3 727
Жалко, много се надявах на него, на една приятелка и бил заличил белег от операция даже. Но все пак ще пробвам де, имам едни стрии на гърба от рязко израстване. Също знам, че на Био ойл нещата са за заличаване на стрии, голяма реклама му правят в чужбина, не знам обаче колко е истина и колко PR.

# 513
  • София
  • Мнения: 6 728
А за превенция от излизане на стрии незнам, аз говоря за вече излезнали стрии, който са още лилави.

# 514
  • София
  • Мнения: 6 728
Жалко, много се надявах на него, на една приятелка и бил заличил белег от операция даже. Но все пак ще пробвам де, имам едни стрии на гърба от рязко израстване. Също знам, че на Био ойл нещата са за заличаване на стрии, голяма реклама му правят в чужбина, не знам обаче колко е истина и колко PR.

И с Био Ойл се мажа и с Мустела се мажа. Голяма реклама имаше голямо нещо обаче то си е до кожа май... С Био Ойл специално си мажа белезите от лапароскопията обаче не виждам ефект.... Но пък опитай не пречи при теб да помогне Animal DolphinHands V

# 515
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 889
Белекс за белези .. при моя белег не знам колко имаше ефект, колко мина достатъчно време и си изчезна.,.. пък беше на челото  Mr. Green

# 516
  • София
  • Мнения: 6 728
Белекс за белези .. при моя белег не знам колко имаше ефект, колко мина достатъчно време и си изчезна.,.. пък беше на челото  Mr. Green
А от бременни може ли да се използва? Говоря примерно за белег в областта на корема?

# 517
  • София
  • Мнения: 3 727
Последното, което се сещам е Витасин, една потребителка във форума го препоръчваше много. Записала съм го и него за всеки случай, ако искаш го виж и него.. иначе за Мустела и Био ойл и аз съм на същото мнение, че в повече е рекламата. Аз за превенция препоръчвам Weleda олио за тяло с пшеничен зародиш. За сега нямам стрии, ще видим като родя какво ще е положението.

# 518
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 889
Белекс за белези .. при моя белег не знам колко имаше ефект, колко мина достатъчно време и си изчезна.,.. пък беше на челото  Mr. Green
А от бременни може ли да се използва? Говоря примерно за белег в областта на корема?

Нямам идея честно казано https://apteka.framar.bg/30032752/%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA … D0%B5%D0%BA%D1%81

# 519
  • Мнения: 130
За жалост всичко е до кожа, момичета. При една определен придукт може да е помогнал, при друга пък не ... пък и не вярвам много в тези мазила, ако сте предразположени няма спасение. Въпреки това аз отвреме на време се мажех с олиото на Икаров, но не понасям мириса му и спрях. Сега когато се сетя се мажа с крема на Maternea. Еми гърдите ми се нацепиха още в началото, но само отдолу и не си личи много и не ме дразни. Сега ми излязоха по няколко чертички на бедрата. Знам и аз, че докато са лилави могат да се заличат, но трябва да нацелиш подходящ продукт за твоята кожа, което е трудна работа Grinning Пробваш пък каквото стане, аз съм на този принцип. Късмет, дано успеем всички да ги заличим някак си хаха Satisfied

# 520
  • Мнения: 548
За Wish някой попита - пълен боклук са, дрехи съм поръчвала нямат нищо общо нито с картинката, нито с размера. Мъжа ми си взима часовник, за работа някакъв да има - работи, чантите не са идеално зле, но си личи, че са евтинджос.

Аз бях на преглед днес - проверявахме белтък в урината - няма. Бактерията се е изчистила, чинно пия антибиотика. Хемоглобина ми е нисък и си е бил нисък предния път още, но според другата акушерка не е драма, според тази - не е добре. Та от днес започвам опит да го вдигна с хранене, ако не стане - след 3 седмици започвам с таблетки или някак, не знам още.
Иначе бебка си е обърната както трябва и както бях убедена, че е.  Върви малко напред, но не е притеснително. Аз не качвам кг вече месец и половина сигурно. И като я питах тя ми вика: “Нашата цел е бебето да качва, а не ти. Твоето е повече страничен ефект, отколкото търсен. “. Общо взето това е - всичко нормално.

Благодаря за отговорите за ISOFIX, помогнахте ми доста да се ориентирам.
 

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 18:14 от пумпалче

# 521
  • Мнения: 301
За стрии в септемврийската тема видях, че са препоръчали шуслерови соли #1 крем.

# 522
  • София
  • Мнения: 97
За стрии на мен ми бяха препоръчали Percutalfa, но аз се мажа с Мустела от третия месец + едно олио от dm alverde. То е евтино, но е доста мазничко и засега нямам стрии, нито наченки на такива, но не знам дали от мустелата, от олиото или просто си е до кожа

# 523
  • Мнения: 304
Този крема Витасин съм го слагала за белег от изгаряне и белега мина. Не знам за стрии обаче. Аз за превенция мажа крем на колийф, имам две мънички стрии на гърдите едвам се виждат, и те се появиха след като бях забравила да се мажа известно време.

# 524
  • Мнения: 548
До кожа си е момичета. Майка ми няма нито една стрия, на баба ми даже се наложи да и обяснявам какво е стрия, като следих хронологията в нашия род. Просто си е до кожа, аз мажа по един път в месеца (а снощи забелязах, че олиото ми е с изтекъл срок през април...) и нямам нито една. Не си прахосвайте парите. Свинска мас, кокосово масло, Мустела, Веледа, бабината ти... все една работа вършат.

Общи условия

Активация на акаунт