Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 477
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 790
Загиваааам... не ми спира хремата, чувствам се ужасно! Давайте някакви идеи какво да направя, че ще полудея. Слагах си Виброцил, Ксилометазолин, Тантум Верде, Биопарокс и нищо - носът ми тече на вода вече четвърти ден. На Вики й мина за 2 дни, майка й обаче ще мре.

Искам и аз среща!

# 241
  • Мнения: 224
Привет!  Sunglasses

Да не сте заминали всички на морееееееее за уикенда?

Алекс1, не се сещам за нищо, с което да си облекчиш хремата. И аз съм така от както се затопли.

Сега готвя прословутите кюфтенца с бял сос, но тъй като нямам целина реших да я заместя с броколи, мисля че ще стане вкусно.

# 242
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Party
Еминка и Виктор, добре дошли и от мен   bouquet Hug
Хубаво се казали момичетата за твойто свеки  Crazy хубаво гледаш да си тзрпима, ама й направи няколко пъти ъабележка все пак, че тя може да няма усещане че прави лошо  newsm78
и Емката не говори_ еййй най после адашка да има в темата  Wink Grinning_

Болните... ама къде ги намирате тези вируси посред лято  ooooh! Crazy бзръо оздравявайте  bouquet

Янче,
честито за сесията  bouquet ти си нашата гордост май този семестр Wink и стискаме палци за останалото Peace Party

Вчера бил ли е някой на среща newsm78 давайте рапорт и документи  Mr. Green

Валент,
голяма сладурка си имаш  Wink

Райка
как е Саничка  newsm78

Магс
много се радвам да те видя, макар и виртуално  Wink Laughing много пораснало това момиче в аватара ти  Flutter Wink Grinning

Marci честита ви година и половина  bouquet  bouquet  bouquet

Ние се прибрахме днес, петък отидохме с тати на едно от неговите състезания в Братислава, бяхме на палатка  newsm41, и Емката се побърка от кеф нон стоп навън, няма прибиране ви казвам  Whistling Joy Свалям ципа и е навън - дива и щастлива  . Езерото - на две крачки. Какво по-хубаво от това   grinning039. Страшна жега беше, страхотно си изкарахме  Party
http://elicz.multiply.com/photos/album/4    eto foto Wink

# 243
  • Мнения: 224
Хей, стига спахте  Grinning

Ели, прекрасни снимки! Ема е голяма сладуранка, както и вие с татито  Wink
А какъв спорт тренира вашия тати?

# 244
  • Мнения: 772
Алекс, поразрови се назад - Криси предлагаше нещо много ефикасно с лук и захар за нос (лукът пуска сок, който май се и капе, и пие), мисля, че Ели и други наши мами го пробваха и потвърдиха ефикасноастта му, но аз не помня технологията...

Ели, дааа, много готини снимки, искам и аз на палатка, а мисля, че и Ежко ще е навит (сега си правим палатка от завивките Wink), дори да не е край Братислава!

хубава седмица на всички!

# 245
  • Мнения: 166
Здрасти, здрасти, момиченца! newsm19 Нали не сте ми писали отсътствия през уикенда?! Embarassed
Да се похваля - и аз видях морето. Обаче само го видях, наистина. Mr. Green В събота оставих Диля на свекърва ми и отидох да помагам на моето мами. Скапах се от работа цял ден. newsm28 Понеже имаме вила между Албена и Балчик, а пък тя не е само за удоволствие, де. Naughty Две години не се бях вясвала да почиствам и сега се чувствах абсолютно длъжна да отида и за гадната част. Вечерта се прибрах при шуши, а в неделя - айде същото за вкъщи. Много гот! coolcool
Еминка, дръж здраво юздите, че тия животни като ти влязат в къщата са като конски мухи - нахални, досадни и на всичкото отгоре ти ядат храната! Sneaky Аз имам нещастието да съм в къщата на една свекървещица и направо ще се отида млада и зелена. smile3514 На френдките тука съм им показвала ласкавото си отношение към нея. #2gunfire Бъди строга, защото тя детето си го е отгледала. Ако иска да си гледа друго, да си роди. И ако прецени да го държи гладно до 5 годинки! #Sniper
Еййй, Янче, ти си била голяма работа! smile3521 Айде скоро да гледаме една голяма работа в кола! Joy
За черните капки съм "за".  newsm10Слагат се едни прозрачни преди това /май натриев хлорид - хм! newsm78/, за да прочистят нослето, издухва се секрета и след това се слага коралгол.
Ели, тати в какво се състезава?  Wink
Направо ме изумявате с каква смелост ги водите тия хлапенца тук-там! smile3555 Ние с моята на разходка едва се оправяме. Дивото зове в нея и крещи по улицата с разтворени ръце! nuts Е, аз го отчитам като грешка, че не я извеждам по-често и твърде много я покровителствам /доколкото тя позволи!/ cry

# 246
  • Мнения: 4 195
Маймунка лук и захар ама за гърло коте, а иначе само сока от лук бъхам в носа, гадно е но помага и то много,
Алекс щом е за теб ето ти още илачи, омешвай равни части брашно мая и вода, да стане като боза гъсто, лепиш на лентичка от вестник колкото два пръста дебела и широка на челото докато засъхне, след няколко часа пак - така 10 дена - забравяш за нос след това Wink

# 247
  • Мнения: 6 390
забравила съм снимка от състеъанието поне една да сложа  ooooh! Joy
Драгон Кану се казва на бг.
Това е за вече бивши кануисти като Мартин  Wink който са стари за нормално кану Joy

# 248
  • Мнения: 166
Елии, аз сега зацепих за снимките! smile3555 Много сте хубави всичките, бреййй!  remybussi

Вие как ги постригвате малките.  smile3553 Моята е отгледала едни коси, не мога да и пусна бретона. af Вече и стига до брадата и като й махна вечер опашчиците, ела да гледаш.  Joy Почва да си върти главата и да се роши. Всичко това, съпътствано със съответния звук, естествено! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 249
  • Мнения: 166
Хапва ми се тортичка! Кой ще черпи днес?
Я да видим сега!

Честито мини рожден ден на сладките дечица Викторчо, Маичка И Борисчето!
Честито и на мами Вики_1, Янче и Раичка! Живички и здравички, да растата безгрижни и веселки покрай щастливи родителки!

 smile3510

# 250
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Доста са тези, които тябва да почерпят, ама нещо се скътават.
Честит Рожден ден на Вики на Криси,  Мая на Янче и Борко на Раичка!!! Даса живи и здрави малчуганите и много целувки от нас с Вики!  bouquet
Ели снимките наистина са много хубави, и на мен ми се приходи на палатка.
Алекс1 на мен на хремата много добре ми се отразява смяната на климатта, така че стягай куфарите и заминавай на някъде. Joy
Valent и на сас прическите са ни голям проблем. Таткото и дума не дава да се продума за подстригване, а и да даваше това малкото не би позволило. Най много да си ходим като Марио на Дани_I наполовината подстригани. Иначе аз се спициализирах вече в правенето на "охлювчета", та тази прическа държи много и я правя през един-два дни.
Аз да ви се похваля че Вики е станала голяма ллюбовчийка. Има едно съседче 1годинка по голямо от нас, с което сме непрекъснато заедно  и като я питаш "какъв ти е на теб Стилянката" нашата отговаря "ГАДЖЕ" и се залива от смях. А ако знаете само как се целуват, а бе изобщо голяма любов, тези дни ще ги издебна да ги снимам и ще ви кача снимки.

# 251
  • Мнения: 166
Марси, какви са тия "охлювчета"? newsm78 Аз моята сладка я дърпам всеки ден с различни прически. В началото й беше интересно, защото като направя прическата, я вдигах на огледалото да се види и одобри. А тя милата, толкова много се харесва и обича! Heart Eyes Обаче сега бързам да й хвана косата някак, докато не е избягала. newsm77 Нашият тати и той не дава косата, а пък "моята" баба не дава бретона. Като си помисля, аз също искам да сме си с дълга косичка, но много го тормози детенцето, понеже е дълга, гъста и на масурчета, та много й топли.  Nature Sunny Не знам дали ви споделих, че тя затова не спи, защото й обиват ролките! hahaha

# 252
  • София
  • Мнения: 3 666
Писах, писах, и всичко се изтри  Twisted Evil

Искам да честитя мини рождения ден на Мая, Борко и адаша Вики   bouquet

Добре дошли и на Еминка и Вики /колко много адаши Grinning/

Ели,  супер сте си изкарали, а най-доволна изглежда Емката Бадемката  Grinning.

Като гледам малките дами на снимките, ако ми се наложи да направя избор за снаха, честно казано няма да мога да избера  Grinning. Всички са толкова сладки, чак ми се прииска да имам момиченце и да връзвам панделки и да правя прически  Grinning.

Ванилийка, твоя Дани направо ме убива  Grinning. Как отглеждате тези бузки, на Виктор му спаднаха, нещо отслабна детето  Laughing.

Алекс, спокойно края на хремата наближава, нали знаеш хрема се лекува 7 дни с лекарства и една седмица без лекарства  Laughing, ти си вече на финала  Wink.

За подстригването, аз сама си подстригвам Виктор, давам му нещо забранено - лаптопа и имам половин час да си го оформям. Тази процедура вече за 4 път действа  Grinning.

Ами май е това  newsm78

Хайде, със здраве  Grinning


# 253
  • Мнения: 5 790
Честит мини-рожден ден на порастналите бебоци!

За хремата - ще паднете от смях, ако ви кажа, какво се оказа! Ама на мен хич не ми беше смешно. Купих си преди 3-4 дни нов дезодорант Рексона, дет мирише на сапунче, с талк. И се пръскам аз и кихам... Докато се усетя да прочета, че вътре има алое, което леко не понасям... разказа ми се играта. Дадоха ми в аптеката някакъв антихистаминов препарат Клариназе и ми спря хремата от раз. Чудо на чудесата, но такова нещо не ми се беше случвало. Добре, че мина.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте!
Снощи децата ми почерпиха клавиатурата с Фанта и сега се мъча с една виртуална  Rolling Eyes
Май ще пиша чак след заплата, дотогава само ще ви се л=бувам...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт