Какво направих днес за себе си? - 3

  • 66 096
  • 751
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 24 349
Направих резервация за почивка

# 121
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Направих си маска на лицето.

# 122
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Направих си така любимото ми сладко от чушки,само аз си го хапвам,но от миналата година си правя по две бурканчета егоистично и само за мен.Blush Успях да поседя и с маска на косата.

# 123
  • Мнения: 1 652
Планирам да си взема отпуск утре , имам малко работа сутринта и след това смятам да се моткам из малките Софийски улички. Много обичам да го правя ,а толкова рядко ми се случва. Откривам всевъзможни интересни местенца.

# 124
  • Мнения: 24 349
Запазих час за маникюр

# 125
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Наспах се,а след това плажче.......Heart Eyes

# 126
  • Мнения: 581


Дъълго си анализирах късметчето към кафето 😀

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Направих си маникюр ! И бисквитена торта .....Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

# 128
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Дъъъълъг обяд и след това кафе разходка.

# 129
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Спах повече от 10 часа. Натъпках се порядъчно със шоколад и бонбони. Имам медени сърца за унищожаване. Слушам любимата ми музика.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 373
Палачинки. Само за мен. С домашно сладко от ягоди Kissing Heart
А сега отивам да правя неща за банята Joy

# 131
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Купих си страхотни обувки от любим магазин.

# 132
  • Мнения: 1 387
Сутринта си правих маска на лицето и маска на косата.Купих си две блузки.Вечерях рано и сега ще чета книга.

# 133
  • София
  • Мнения: 493
Все по-често си припомням да не се критикувам и да не се втелясвам за разни глупости.

Иначе имам намерение да си купя една малка шарена кожена чанта, която съм си набелязала от доста време.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 373
Днес не се чувствам виновна, че къщата ми не е идеално чиста и имам дрехи за пране... За сметка на това си направих хубава разходка в парка!
Направих си домашно spa и сега ще се отдам на книжка и релакс Grinning Щото - нали знаете - заслужавам! Joy

Общи условия

Активация на акаунт