Какво направих днес за себе си? - 3

  • 66 114
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 917
Направих хубав шопинг. С детето си прихотвихме домашни вкусотии, после четохме книжки. Сега с половинката гледаме MasterChef и пием чудно вино Simple Smile

# 721
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Запазих час за контролен преглед срещу рак на гърдата за мен и две мои приятелки за другия месец. Направете го и вие за себе си.
ами моята гинеколожка ми каза, че тук такъв преглед е след 50 г. или ако не дай Боже , има някакви съмнения. Иначе, и аз искам... на последния преглед тя ме погледна само с палпация...

Скрит текст:
Казваш, че майка ти е починала от рак на гърдата и ти правят преглед веднага.  Смени гинеколога ако трябва, всеки има право на такъв преглед.

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 23:47 от OnDiNe_

# 722
  • Мнения: 24 372
И на мен ми отказаха мамолог по здравна каса, защото съм била млада! А момичета на 20 и на 25 са с карценоми. Плащам си прегледите.
Днес направих изненада на любим човек и си изпълних всички задачи. Накрая се наградих с филм и бира

# 723
  • Мнения: 581
Запазих час за контролен преглед срещу рак на гърдата за мен и две мои приятелки за другия месец. Направете го и вие за себе си.
ами моята гинеколожка ми каза, че тук такъв преглед е след 50 г. или ако не дай Боже , има някакви съмнения. Иначе, и аз искам... на последния преглед тя ме погледна само с палпация...

Скрит текст:
Казваш, че майка ти е починала от рак на гърдата и ти правят преглед веднага.  Смени гинеколога ако трябва, всеки има право на такъв преглед.

Какво ще рече "и ти правят преглед веднага"? Ехография, мамография или стандартен преглед на гърдите?

# 724
  • Мнения: 7 927
Днес ще си купя нещо. Не знам какво, но ще се поглезя.

# 725
  • Мнения: 72
Още не съм се поглезила днес, но определено се разочаровах от радостта, която си позволих преди два -три дни.
Пазарувах и докато избирах зеленчуци в Кауфланд....  си купих  пролетни цветя в саксийка,  за да зарадвам февруарската измръзнала душа....  Ооооо, каква голяма грешка!!!  гнилоч в корените!. Днес реших да ги присадя в красива саксийка... но уви.... в  траур съм .

# 726
  • Мнения: 1 653
Запазих Спа weekend с приятели,с които не сме се виждали от година , а са ни много близки. Хотелът е хубав и нов жалко, че няма да мога да се възползвам от Спа центъра.

# 727
  • Мнения: 581
Запазих Спа weekend с приятели,с които не сме се виждали от година , а са ни много близки. Хотелът е хубав и нов жалко, че няма да мога да се възползвам от Спа центъра.
Кой е този нов и хубав спа хотел?

# 728
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Запазих час за контролен преглед срещу рак на гърдата за мен и две мои приятелки за другия месец. Направете го и вие за себе си.
ами моята гинеколожка ми каза, че тук такъв преглед е след 50 г. или ако не дай Боже , има някакви съмнения. Иначе, и аз искам... на последния преглед тя ме погледна само с палпация...

Скрит текст:
Казваш, че майка ти е починала от рак на гърдата и ти правят преглед веднага.  Смени гинеколога ако трябва, всеки има право на такъв преглед.

Какво ще рече "и ти правят преглед веднага"? Ехография, мамография или стандартен преглед на гърдите?


Правили са ми и трите. "Веднага" ще рече, че не се обясняват повече на колко си и имаш ли право. Ние с Катерица говорим за Германия. Редактирах, защото е специфична информация, а и лична. Ако ти трябва инфо за Германия, кажи.

# 729
  • Мнения: 7 927
Разкарах едно ужасно перде, което много мразех, както и старите алуминиеви щори и от днес вече съм със щори "ден и нощ" в спалнята. Малко голо стои, но стаята изглежда по-просторна. Ще свикна.

# 730
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 183
Ходих час и половина на танци

# 731
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Подстригах се, тонирах си косата в синьо. Винаги съм мечтала за синя коса, реших, че няма за кога да отлагам. Букнах си екскурзия до Термите в Букурещ - подарък за РД и 8 март от мен за мен.

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 10:16 от Делфина фон Ю.

# 732
  • Мнения: 1 387
Ходих да ми направят маникюр!

# 733
  • Мнения: 5 347
Аз ли не разбрах? Как така в Германия няма  мамологични прегледи преди 50 г.? Изумена съм! Аз живея  в провинциален български  град и в болницата правят на частно   снимка на мамограф за 50 лв. С направление е безплатно.

# 734
  • Мнения: 2 419
След великото готвене,разпуснах с една вана и чаша розе.

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 17:27 от bobsi81

Общи условия

Активация на акаунт