На море в България 2018! - 3

  • 65 663
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 014
Тази Русалка от линка е до "Магнолията", горе на баира(спирка Писател). Посещават я основно лагери с деца от Русия. Шумно е през деня почти постоянно, а и често вечер до късно. До миналата година работех през 2 хотела и пак се чуваха.
Благодаря. Ние ще ходим в края на август, предполагам ще е по-спокойно. А и аз съм с две деца, които не са от тихите, та детски шум не ми пречи. А русначетата може да са бонус - детето учи руски и тъкмо ще има стимул да проговори.

# 31
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема !
Аз още си чакам почивката в Цезар Палас , но съм разочарована от мненията тази година

# 32
  • Мнения: 2 687
За саут бийч нищо конректно не съм прочела, а само, че е ужас. Ако някой може да е по-конкретен,моля,ще се радвам!!

А за цени имах предвид - ако те местят в Приморско дел Сол,напр, на същата цена на твоята почивка ли е или доплащаш?

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря ти, Evа! Grinning
И аз две години ги умувах.За миналото лято ми излизаше с отстъпките 760лв, за тази година 530лв.Най-накрая тази година им дойде реда.В темата за ММЦ го бяхме коментирали за разликата в цената, все още не ми се вярва.Преди да резервирам три пъти питах в различни агенции и все тази цена ми даваха за 3+1.Като отидох да капарирам в офиса на Съни Турс пак питах.

# 34
  • Мнения: 2 847
Аз пък установих ,че ММЦ от Приморско ,на практика е вече в Китен -Грийн парк!Щерката е там на лагер.Много е интересно .Персонал руснаци и нашите англо говорящи деца нищо им не разбират Smile Голяма част почиващи са руски лагерници.На басейна има тих час от 14 до 16 ч никой не се къпе,до него на сцена тонколоните "дънят яко музика" - цитирам детето.Спасителят видимо в пенсионна възраст е почти сигурно подпийнал и от време на време профилактично крещи и псува по децата .На входа на територията на така наречения хотел има пазач ,който проверява багажа и не допуска внасяне на вода ,кафе и други напитки.Да си ги купуват трябвало почиващите от хотела! Скъсано и лекьосано спално бельо.Не се чистят стаите ,кошчето за отпадъци е колкото малка саксия на големина.Храната е еднообразна и тестива и понякога  понакиселява.....Този хотел на ВипОфертите продава ваучери за по 38 лв пълно изхранване в пик сезона!Имали нещастието да попаднат там единични семейства са в шах и мат ! Руските лагерници са супер нагли,държат се нахално на моменти агресивно .Сигурно не съм открила "топлата вода " обаче много се впечатлих и реших да споделя !Дано за някой е полезно.Иначе ,децата не се впечатляват ,при тях условията са без значение ,важна е компанията и плажа!  Blush

# 35
  • Мнения: 2 524
За саут бийч нищо конректно не съм прочела, а само, че е ужас. Ако някой може да е по-конкретен,моля,ще се радвам!!

А за цени имах предвид - ако те местят в Приморско дел Сол,напр, на същата цена на твоята почивка ли е или доплащаш?
Хайде бе, всички прочетохме , само Вие - не.
Ако не вярвате на прочетеното тук, копирам предпоследно мнение от тези във Визит  "Мястото определено върви към западане. Комплексът е хубав, но с малко повече поддръжка би изглеждал по-добре, а не гардеробите в стаите и баните да миришат на мухъл. Тоалетната в бара до басейна беше под всякаква критика, миришеше ужасно и почти никога нямаше тоалетна хартия. Последния ден минералната вода в диспенсъра свърши и дори след като попитахме дали ще я сменят, никой не си направи труда. Лед в бара край басейна също почти никога нямаше. В ресторанта на няколко пъти се случи хляба да свърши и да трябва доста да почакаме, за да изнесат нов."
Да ми мирише на мухъл, да не е чисто  (дори и в общи части), да има проблеми с ресторантската част за мен не е ок. За вас не знам - никой не ви дърпа да ходите в този хотел.

Това, че на някой са предложили като вариант преместване в Приморско дел Сол, не означава, че и на вас ще предложат. Зависи и от това колко сте настоятелна и какви точно са ви оплакванията и как ги предявявате.

П.П. Лично аз преди да резервирам питам тук, отправям и въпросите си към ТА и тогава решавам, а не обратно и после да мрънкам по форума.

# 36
  • Мнения: X
Записвам се и аз с резервация за ммц Приморско.

До година, предвид треперенето относно на какво време ще случим тая година , вероятно ще направим кратко и евтино море отново в някакви бунгала през юли и края на септември ще пробваме в Турция примерно.


Сега майка ми иска да ходим другата седмица някъде, но на море ли ще е, на планина ли ще е..... Още не сме решили, а се чувствам супер притисната от време и транспорт. Не знам какво ще измислим в крайна сметка.

# 37
  • Мнения: 6 298
За саут бийч нищо конректно не съм прочела, а само, че е ужас. Ако някой може да е по-конкретен,моля,ще се радвам!!

А за цени имах предвид - ако те местят в Приморско дел Сол,напр, на същата цена на твоята почивка ли е или доплащаш?
Писах ти на ЛС. Не рискувай с този хотел. Опитай да го смениш още сега.

# 38
  • Мнения: 1 401
Благодаря за новата тема! В очакване съм на второто за сезона, по-бюджетно, море. В Поморие - хотел Релакс.

# 39
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
За саут бийч нищо конректно не съм прочела, а само, че е ужас. Ако някой може да е по-конкретен,моля,ще се радвам!!
Може би трябва и да четете, в предната тема бе споменат 2-3 пъти. Освен това, въпросният хотел има катастрофално нисък рейтинг в Букинг - 5.4. Там също има отзиви.

# 40
  • Мнения: 2 687
За саут бийч нищо конректно не съм прочела, а само, че е ужас. Ако някой може да е по-конкретен,моля,ще се радвам!!

А за цени имах предвид - ако те местят в Приморско дел Сол,напр, на същата цена на твоята почивка ли е или доплащаш?
Хайде бе, всички прочетохме , само Вие - не.
Ако не вярвате на прочетеното тук, копирам предпоследно мнение от тези във Визит  "Мястото определено върви към западане. Комплексът е хубав, но с малко повече поддръжка би изглеждал по-добре, а не гардеробите в стаите и баните да миришат на мухъл. Тоалетната в бара до басейна беше под всякаква критика, миришеше ужасно и почти никога нямаше тоалетна хартия. Последния ден минералната вода в диспенсъра свърши и дори след като попитахме дали ще я сменят, никой не си направи труда. Лед в бара край басейна също почти никога нямаше. В ресторанта на няколко пъти се случи хляба да свърши и да трябва доста да почакаме, за да изнесат нов."
Да ми мирише на мухъл, да не е чисто  (дори и в общи части), да има проблеми с ресторантската част за мен не е ок. За вас не знам - никой не ви дърпа да ходите в този хотел.

Това, че на някой са предложили като вариант преместване в Приморско дел Сол, не означава, че и на вас ще предложат. Зависи и от това колко сте настоятелна и какви точно са ви оплакванията и как ги предявявате.

П.П. Лично аз преди да резервирам питам тук, отправям и въпросите си към ТА и тогава решавам, а не обратно и после да мрънкам по форума.

Не знам къде мрънкам,ако е за мен изобщо?! Питам с думата „моля” при това. Знам обаче кой е груб. Ей такива втричват дъвката на готиния ни бг мамма. Ако нямаш какво да кажеш,по-добре недей. Все пак - цитатът ми е полезен донякъде.

# 41
  • Мнения: 9 436
На кой викаш е полезен цитатът ти? Satisfied

# 42
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Русалка не е ли в Св.Константин и Елена, или за друг хотел става въпрос?
Моя позната се върна от Фичоза, и е очарована от плажа,  за по-бюджетен вариант.
Къщичките, плажа и местоположението на Фичоза изглеждат вълшебни! Дали може малко повече инфо, дали снимките на сайта са реални и как стои положението с храната ако не искаш да хапваш в тяхното Бистро? Има ли магазини и други ресторанти в близост до комплекса или трябва с кола да се отскача до други места?  bouquet

Търся и препоръки за Св.Константин и Елена. Praynig

# 43
  • Мнения: 4
Ние живот и здраве август сме в Райска градина Св.Влас.  предубедена съм към бг хотелите,дано всичко е наред. В предната тема питах,явно никой не почива там. И за хубав ресторант в Св.Влас с музичка за празнуване на ЧРД никой не даде идея. Та вместо запис-въпросчета Simple Smile
Ние тази седмица бяхме там и останахме доволни. С дете на 1 година сме и искахме тихо и хубаво място за почивка и комплексът ни задоволи в това отношение. Подразни ме, че всичко е насочено към руските туристи и навсякъде пише на руски или английски. Плажът е тесен, водата беше чиста, чадърите и шезлонгите на плажа струват 8 лева. За ресторант не мога да дам мнение понеже с малката ни е трудно да излизаме и основно хапвахме в ресторанта на комплекса или аз готвех.

# 44
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Благодаря. Последните отзиви в Booking са доста добри също. А на този плаж има ли свободна зона?

Общи условия

Активация на акаунт