На море в България 2018! - 3

  • 65 748
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 156
Две години сме на Дюни и за 2019 г. отново резервирахме. В хотел Белвил сме. Плажът и морето са страхотни-само за децаМного е чисто и подредено. Децата имааат къде да играят -според мен е най-доброто място за семейства с деца в България

# 721
  • Мнения: 9 464
Две години сме на Дюни и за 2019 г. отново резервирахме. В хотел Белвил сме. Плажът и морето са страхотни-само за децаМного е чисто и подредено. Децата имааат къде да играят -според мен е най-доброто място за семейства с деца в България

За кой период резервира и каква сума плати

# 722
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
А какъв е плажът на Дюни и конкретно за Белвил? 3 години ходим на Златна рибка на 85% заради плажа- плитко, бистро и винаги спокойно море, пускаме детето само и го наблюдаваме от 1 ред само , конкретно друг такъв плаж търся.
Не е чак толкова плитко, колкото е на Златна рибка, но в никакъв случай не е дълбоко. Освен това, плажът е много чист и поддържан.

# 723
  • Сф
  • Мнения: 10 720
Брей, визит нямат за Блу ориндж за нормални дати..Това за първа година ми се случва.Почвам с другите агенции.В хотела не вдигат.Там не вдигат и нямат и никаква отстъпка.Голяма заигравка с цените,голямо чудо!
Ако някой знае повече за резервациите,да ме светне.Аз мисля,че всяка агенция,която го предлага с ранни,има някакъв контингент стаи и затова пробвам и през други.Да не се окаже,че си губя времето...При Ник травел съм сега,още не са ме отрязали,изчакваме хотела. Потребителката успя ли през планеттравел май бяха ,да резервира вече?Ако и тя не е..точно за още една агенция се сещам и дотам.Накрая през хотела евентуално.Ще трябва да намалям периода Sad пу да му се не види!

# 724
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Може да опитате и през amigos travel. Там ми допада, че платформата калкулира и цени.

# 725
  • Мнения: 2 529
Аз пък искам да попитам как хотелите или ТА проверяват детето точно на колко години е?

# 726
  • Мнения: 534
Никак. На доверие

# 727
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Да, по принцип на доверие, но днес видях, че Ескада Бийч искат да се представи акт за раждане.

# 728
  • Мнения: 156
Две години сме на Дюни и за 2019 г. отново резервирахме. В хотел Белвил сме. Плажът и морето са страхотни-само за децаМного е чисто и подредено. Децата имааат къде да играят -според мен е най-доброто място за семейства с деца в България

За кой период резервира и каква сума плати
От 20.07 сме. Тъй като децата са по-големи ни предложиха апартамент. С ранните записвания и някаква отстъъпка от Съни турс на ден ни излиза 380 лв. Цената е висока, но в Дюни не сме давали пари за нищо друго

# 729
  • Мнения: 2 086
Аз пък искам да попитам как хотелите или ТА проверяват детето точно на колко години е?


Има хотели , които искат копие от акта за раждане , на други им стига само да му напишете ЕГН-то.

# 730
  • при моите любими
  • Мнения: 2 549
Винаги са ми искали ЕГН на детето. Казвали са ми, че системата разпознава, ако ЕГНето не е коректно. въведено, Не бих рискувала да излъжа за това.

# 731
  • Мнения: 156
Аз винаги нося копие от актовете за раждане на децата. Стоят в колата. Показвам ги при настаняването-някъде ги гледат другаде -не. Само искат датата на раждане

# 732
  • Мнения: 1 454
Добре е децата да имат международни паспорти, и да се носят естествено, дори в България.

# 733
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Да побутна малко темата - днес докато преглеждах ранните записвания във Визит, попаднах на 2 нови хотела в Кранево. Поне аз не съм ги чувала до сега.

Верамар Бийч:

https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-veramar-biych-kranevo-24386/

И Алгара Бийч:

https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-algara-b … ch-kranevo-24376/

# 734
  • Мнения: 2 393
Алгара бийч изглежда страхотно. Скъпичък е хотелът, но с ранни записвания е поносимо, а и не държат поне на 7 нощувки.

А плажът същият ли е като в Албена? Знам, че ивицата е продължение, но все пак..дали е същото морето Sadдъното:) и пясъкът.

Общи условия

Активация на акаунт