Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 966
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 449
Мдаааа, представихме се подобаващо, както цветущо тук много уважаемий Експрес го е описал. Както обикновено след него няма какво да се прибави, но аз пак да кажа:
Благодаря на всички, които дойдоха(най-паче Херче и работещите Хапка и Експрес 10х ). На всички други-те си знаят-бичкаме.
 На тези, които не дойдоха, но са били мислено с нас(Щерева, Уоманитка, Таничка)  ще кажем благодаримза хубавите пожелания и другия път да не пропускат. На всички ще пожелаем да им се връща (на Херче и на Злати догодина да дърпаме и техния кравай например).  И така, още веднъж много ви благодаря за обичта, и разбира се, за хубавите подаръци(таткото направо се прехласна по ризката и дънките, а аз с огормно удоволствие бих се намъкнала в лодката, ама сватята ми е подложила динена кора, пише до 11 кг)  Mr. Green
Аааааа, и да не забравя, днешният ден е знаменателен с прорязването на резец номер 7- след 4 месечно прекъсване 

# 271
  • Мнения: 1 149
Здравейте Старозагорски мами.Много ми е приятно да се запознаем.Я чакайте да ви прасна един въпрос още в началото.Да знаете добър хомеопат в града ?Благодаря ви предварително  bouquet

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Здравей, Victori... Добре дошла при нас...
Въпроса ти е малко "неправилно" зададен... Не е важно имаме или нямаме добър хомеопат в града... Важно е дали изобщо имаме някакъв хомеопат... Хи-хи-хи-хи-хи... Шегувам се...
Обаче това, което ти казвам с насмешка, е самата истина... Класически хомеопат има само един... Това е д-р Райчева, кабинета й се намира в Дома на строителя... Ето това е сайта й...
Има и други разни лекари, които комбинират класическа медицина с боаронска хомеопатия... Такива, които комбинират ирисодиагностика с НЯКАКВА класическа хомеопатия... И всякакви комбинации от, според тях, добър род...
За съжаление нямаш избор... Питай директно Jade или Sladka Hapka... Те могат да ти кажат повече за хомеопатията...

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте. Аз най-после се появих и то изкъпана в собствена баня. Най-после се разкараха всички майстори и снощи завършихме главния обект.
Avgusta, съжалявам, че не можах да дойда, да ти е жив и здрав малкия пешеходец. А на мама здрав кръст.  Mr. Green. И да знаеш, че вчера и аз бях мислено с вас, ама трябваше някой да наблюдава слагането на тавана.

# 274
  • Мнения: 449
Благодаря, Лалчо за хубавите пожелания (да ти се връща) Mr. Green
Ай честито баня и на тебе, а за прохождането на мъника май ще трябва да направим повторна сбирка, да дадем шанс и на недошлите. На мен лично идеята много ми харесва Laughing

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
... а за прохождането на мъника май ще трябва да направим повторна сбирка, да дадем шанс и на недошлите. На мен лично идеята много ми харесва Laughing

Може, одобрявам.  Mr. Green

Къде се затрихте всички? Тези жеги май не ни влияят добре. Няма ли някоя поетично настроена душа да измисли ново заглавие на тема, че гледам тази отива към края.?

# 276
  • Мнения: 9 108
чакай, идват след малко, сега приспиват бебоците (или татковците)  newsm78 newsm78

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Абе то хубаво, ама и аз ще заспя дотогава. Утре мъжО ще ме вдигне в 5.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А защо ще те вдига в 5...?

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На линия ли сте бре, къде се затрихте...?
Жегата ли ви изтормози...?

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз съм тук, ама съм толкова ядосана, че за нищо не ми се пише... МЪЖЕТЕ СА СВИНЕ!!!

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Брех, Jade, кво стана бре?
Аз кат лудите се опулих още в 4 и не ми се спи. Експрес, отивам в Търново с мъжо. Да си поразходя малко трътката.

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Напред към новата ни темаааааа& … 72;аа...

Общи условия

Активация на акаунт