Откраднат живот 53 - Нов Директор, нов късмет

  • 23 848
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 833
Ама то е направо обидно да ни мислят за толкова тъпи 😀
надявам се със сценария да не са се отнесли толкова подценяващо.

# 691
  • Мнения: 2 714
Ванилия, при положение, че все още има хора, които не знаят, че Карамазов, Вергов, Вл. Пенев и ко. ще участват и дори има такива, които не са чували, че ще има 6 сезон Joy става обяснима подобна тайнственост Grinning
Ние тук не сме представителна извадка за масовия потребител Joy

# 692
  • Мнения: 2 282
В сценария от първия ден, който дадоха нали пишеше Тасев тръгва да оперира, а Христо го прекъсва. Ще им дава акъл и доста щв се посръфат първоначално.

# 693
  • Мнения: 6 833
В сценария от първия ден, който дадоха нали пишеше Тасев тръгва да оперира, а Христо го прекъсва. Ще им дава акъл и доста щв се посръфат първоначално.

То този откъс го дадоха по новините снощи 😀

Карамазов нахлу в операционната и нещо каза нещо за изследванията на пациента май и Тасев го отряза: Христо, нещо си се объркал!

Little pearl, като се замисля, имаш право ✌

# 694
  • Мнения: X
Малко черно-бели снимки, попаднах във ФБ на тях. Васил Бинев явно снима, Милена Живкова е убийствена Heart









# 695
  • Мнения: 12 417
Много са хубави снимките Simple Smile
Наум сподели сутринта, че е отпрашил към морето Grinning Тази година сякаш по-лежерно го раздават, може би са почнали по-отрано и имат повече време и по-добра организация за снимки. Миналият сезон оставиха впечатление, че е страшен гърч, особено към края.

# 696
  • София
  • Мнения: 12 516
Много хубави снимки. Фотев и Романова Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 6 833
На третата снимка е Захриев, нали?
Много са хубави иначе.

# 698
  • Мнения: X
На третата снимка е Захриев, нали?
Много са хубави иначе.

Вергов/Банков 100%

# 699
  • Мнения: 12 417
Много хубави снимки. Фотев и Романова Heart Eyes
Тия двамата така и така са свободни, не могат ли да се вземат, и без това всеки трябва да си има другарче Grinning

Ванилия, Банков е това Simple Smile

# 700
  • Мнения: X
Ауууу, Моски!!! Ще бъде голям кеф, ако ги съберат!!! Адски ме ентусиазира дори само идеята за това

# 701
  • София
  • Мнения: 12 516
Ева ми харесва, има живот в нея. Дано не е луда, а само в депресия.

# 702
  • Мнения: 12 417
Няма да е луда. Ще бъде в депресия първо и след това ще стане гневна, за да е в стилистиката на основната идея на сезона. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 6 833
На третата снимка е Захриев, нали?
Много са хубави иначе.

Вергов/Банков 100%

Въйй, грам не ми прилича не него. И в брадичката, и двойната гуша .... пък и доста по-полен изглежда.
От къде са снимките да ги разгледам по-хубаво? 

# 704
  • Мнения: X
Въйй, грам не ми прилича не него. И в брадичката, и двойната гуша .... пък и доста по-полен изглежда.
От къде са снимките да ги разгледам по-хубаво?  
Едната фенска ФБ страница на сериала, шернати от профила  на някакъв човек - сигурно от екипа

Общи условия

Активация на акаунт