а Ахтопол харесва ли ви?

  • 8 808
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иначе бяхме в хотел Лола Гарден,много ни хареса а и ресторанта предлага доста голямо разнообразие на много добри цени.
И ние бяхме една вечер в Лола Гарден, но само защото собственикът ни е познат. Иначе имахме резервация в едни бунгала, но аз почти ревнах и мъжа ми отмени резервацията, та почивахме в Приморско (където е малко по-добре).
Наши приятели отиват там, като мислят да пътуват всеки ден до Силистар. Предложиха и на нас, ама- тц Naughty

# 16
  • Мнения: 1 546
На мен Ахтопол изобщо не ми харесва.
Много малък и скучен град, и
повече няма да отида там.
Плажът е меко казано отвратителен.
 
Peace Така си е, наистина!

# 17
За бунгалата"Сльнчев ден" на Ахтопол-цената от 24лв. е за активния сезон до края на август и за детето е безплатно Grinning

# 18
  • Мнения: 6 618
Била съм отдавна и не ми хареса ,едва ли се е променила много-сука

# 19
  • Мнения: 1 001
Тази година ще ходим сьс сина ни за пьрви пьт на море и си резервирахме бунгало на Ахтопол.Селището се казва"Сльнчев ден",намира се в началото на града,близо до плажа.Пьлният пансион е 24 лв. на човек(нощувка,закуска,обяд и вечеря)и всяко бунгало е сьс собствен санитарен вьзел.Познати ни го препорьчаха,които са били там миналата година и ни увериха,че е много хубаво и подходящо за малки деца.Може да се намери в тьрсачката,като се вьведе само Ахтопол. Laughing

Би ли дала линк. Аз не успях да го намеря чрез Google

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Супер ееееее!!!!!

# 21
  • Мнения: 5
AZ SAM XODILA NA AXTOPOL,NO KATO ERGENKA-VAOBSTE NE MI XARESA,MIZERIQ,SKUKA,OTVRAT.NO MOJE BI ZA SEMEINI S BEB4OVCI DA STAVA..   Grinning

# 22
В неделя се прибрах от Ахтопол. Оставих бабата и малката там. Времето е супер. Ако някой планира да ходи там - сега е момента. Градът се е променил доста, строят нов пазар, плажът е супер спокоен и чист в момента. Поогледах се и за цените - в рамките на нормалното са. Ако някой се интересува от бунгалата, направи ми впечатление 1е още ги стягат. Така че търпение Simple Smile Прескочих и до Синеморец - строителната площадка. Но плажът е ОК. Ако някой се сеща нещо питайте Simple Smile 

# 23
  • Мнения: 216
Миналата година ходих там и по миналата. Много ми харесва- цените са нормални, има много заведения / Сириус до пристанището е най- готината кръчма според мен/, има къде да се разходиш, обаче ако си без кола може да се наложи много време да вървиш до плажа и голяма част от него е с платени чадъри. Иначе плажовете наоколо са много добри - при устието на Велека е като в приказка, хубав е плажът на Силистар и Синеморец.

# 24
www.ahtopol-sunnyday.com/ Това е страничката за Ахтопол"Сльнчев ден"

# 25
  • Мнения: 1 001
www.ahtopol-sunnyday.com/ Това е страничката за Ахтопол"Сльнчев ден"
Благодаря

# 26
Тази година ще ходим сьс сина ни за пьрви пьт на море и си резервирахме бунгало на Ахтопол.Селището се казва"Сльнчев ден",намира се в началото на града,близо до плажа.Пьлният пансион е 24 лв. на човек(нощувка,закуска,обяд и вечеря)и всяко бунгало е сьс собствен санитарен вьзел.Познати ни го препорьчаха,които са били там миналата година и ни увериха,че е много хубаво и подходящо за малки деца.Може да се намери в тьрсачката,като се вьведе само Ахтопол. Laughing

Би ли дала линк. Аз не успях да го намеря чрез Google
http://www.ahtopol-sunnyday.com
Три години подред почиваме на тези бунгала. Зависи кой как си представя почивката си, най-вече финансово. Всичко е чудесно в тези бунгала. Направиха и стъпала до плажа, така че вече се стига доста по-лесно. Единственото, което ме накара тази година да се откажа да ходя там е, че храната влиза в цената. Всяка година готвачката е различна, т.е. и храната също. Миналата година беше меко казано ужасна. Ако случайно хапнех, не се разминавах с "мезин форте". Е, жива съм още!

# 27
  • Мнения: 1 001
Тази година ще ходим сьс сина ни за пьрви пьт на море и си резервирахме бунгало на Ахтопол.Селището се казва"Сльнчев ден",намира се в началото на града,близо до плажа.Пьлният пансион е 24 лв. на човек(нощувка,закуска,обяд и вечеря)и всяко бунгало е сьс собствен санитарен вьзел.Познати ни го препорьчаха,които са били там миналата година и ни увериха,че е много хубаво и подходящо за малки деца.Може да се намери в тьрсачката,като се вьведе само Ахтопол. Laughing

Би ли дала линк. Аз не успях да го намеря чрез Google
http://www.ahtopol-sunnyday.com
Три години подред почиваме на тези бунгала. Зависи кой как си представя почивката си, най-вече финансово. Всичко е чудесно в тези бунгала. Направиха и стъпала до плажа, така че вече се стига доста по-лесно. Единственото, което ме накара тази година да се откажа да ходя там е, че храната влиза в цената. Всяка година готвачката е различна, т.е. и храната също. Миналата година беше меко казано ужасна. Ако случайно хапнех, не се разминавах с "мезин форте". Е, жива съм още!

Благодаря. От контакти се свързах със Слънчев ден, но не разбрах колко са стъпалата? Малкия ще може ли да ги качва сам, или ще трябва да го нося?

# 28
  • Мнения: 980
Ще заминаваме за Ахтопол в четвъртък.  Grinning
За тези, които са били, дайте инфо къде може да се забавлява едногодишно дете, кои ресторанта са добри....
За Сириус, разбрах.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт