Звездни компромати - 374

  • 71 014
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 409
Бионсето със смешно ансамбълче:sweat_smile:
Скрит текст:

# 16
  • София
  • Мнения: 6 062
Радика,  bouquet

Фърги със сина си на костенурки Нинджа парти.

Скрит текст:








# 17
  • DE
  • Мнения: 9 068
Май и Фърги се е пластифицирала  ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 435
Благодаря за темата! Много хубави Фърги и син!  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 4 328
РадикаSimple Smile*

Джъд Лоу
Скрит текст:





хубав е тук.
и Пиърс Броснан, и Владо Пенев.
добре започва темата  Kissing Heart

забелязала съм, че хората, които са оперирани от мозък, обикновено са оперирани и от чувства в реален смисъл. това относно срока на годност на връзките.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 15:00 от виж ти

# 20
  • Мнения: 9 571
А като се сетя Ганито и мъж как добре си обзаведоха просторния наследствен апартамент и сърцето ми се къса 😂😂😂 Един образцов дом е разбит сега!!!
Един образцов дом обзаведен с вкус Joy

# 21
  • Мнения: 15 030
Марая май повече на татко си прилича.
Благодаря за темата.

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Оф, пред време, позната се оплака, че въпросната Гани пазарувала от магазина за мебели, в който работи. Била хипер мега ужасно възмутена, че не я познали. Даже не помня какво е купила, но не било нещо уау като вид и цена.

# 23
  • Мнения: 5 215
Владо Пенев на италианския чичо ли се опитва да заприлича? Open Mouth

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Май и Фърги се е пластифицирала  ooooh!
Не ми изглежда добре за годините си.

# 25
  • Мнения: 12 665
Марая май повече на татко си прилича.
Благодаря за темата.

Мож ли разбра, след всички подобрения на майка й.

# 26
  • Мнения: 11 747
Стара сника на Кейт Мос, не я бях виждала.
https://www.instagram.com/p/Bl2uiTzljgH/?hl=bg&taken-by=90sperspective

# 27
  • Мнения: 5 903


Да ви кажа колко се възмутих от Джулиана Гани. Постнала си на стената статия, че се развежда, била длъжна да го каже, дрън, дрън.. И отдолу и пишат, че били чудесна двойка с мъжа и, как, защо... И тя написала, че той сам си го бил заслужил, много я бил разочаровал и го заменяла за друг, много по-стойностен.😡
Скролвам надолу и виждам как само допреди десет дена е качвала влюбени снимки с него и е била най-щастлива, сега изведнъж ще го сменяла с много по-стойностен. Ми домъчня ми за момчето. Личи си, че я обича тая парцалана.
Боже мой, как ще живея с тази болка от случката, не знам. Но болката в предните ми гърди е голяма.

# 28
  • Мнения: 18 462
Благодаря за темата!

Мария е постнала в инстаграма си малоумни клипчета с щерка ѝ, с акцент раница. Качила е пак и снимката с раницата от първия учебен ден, да си припомним недоразумението.

Не се сещам с какво да се запиша по същество, затова припомням единствения истински компромат на Кейт Мидълтън от време оно.

# 29
  • Мнения: 1 162
Вместо запис ще кажа, че не виждам нищо компрометиращо в снимката на Кейт. Качил се на кънки и паднала, дай сега да осмеем всички деца пред блок, които се учат да карат Wink

Общи условия

Активация на акаунт