Къде почивахте миналото лято?

  • 7 123
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Някой да препоръча някое спокойно местенце - дали останаха такива?
Освен Иракли, но май и там ще строят ...  Sad

# 16
  • Мнения: 1 937
Миналата година в "Долфин" - Св. Константин, аll inclusive.
Със сигурност няма да отидем пак!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
В началото на Юли миналата година- Синеморец, вила Филаделфия.  Беше на приемлива цена доколкото помня, чисто и спокойно. Само че собственичката на вилата, в старанието си да ни угоди и да е любезна, беше много досадна, постоянно ни говореше нещо  Rolling Eyes Заведенията са малко, но много приятни, евтинийка.  Плажовете също са хубави. Единственият голям минус беше, че в Синеморец нямаше банкомат, даже и в страхотния хотел Бела Виста. Наложи се по средата на почивката да ходим до Царево да теглим пари. Дано вече да са поправили този пропуск.
В началото на Септември- Обзор, хотел Нанев. Хотелчето беше много приятно, но като цяло атмосферата в Обзор не ми хареса. На плажа, въпреки, че е доста голям, бяха хавлия до хавлия, чадър до чадър и чалга до небето  Close Не смятам да повтарям там...
За това лято съм си намислила да е Ахтопол или Бяла  Rolling Eyes От Бяла имам много хубави спомени като хлапе, а в Ахтопол никога не съм била.

# 18
  • Мнения: 765
 Ривиера - и пак там бих отишла тази година , ако имам възможност .  Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Една седмица бяхме с малкия на вилната зона на Албена в едно тъй наречено хотелче...Малко пътя е убийствен, иначе плажа е страхотен и няма много хора.
После само с мъжа ми интимно  Mr. Green ходихме в Равда на хотел, като аз там обичам да се пека на Олимпийски надежди на плажа...На мен там ми харесва, защото е близо и до Несебър и до Слънчев бряг, заведения и удоволстия бол..
И накрая като за капак ходих с една приятелка на Созопол, на квартира в стария град, много ми хареса, тихо през нощта, всички готини кафененца бяха близо, както и централния плаж...

# 20
  • Мнения: 7 474
Несебър! Peace

# 21
  • Мнения: 801
Някой да препоръча някое спокойно местенце - дали останаха такива?
Освен Иракли, но май и там ще строят ...  Sad

иракли от около две години също не е същото спокойно местенце както беше преди.....ние ходим дори по два пъти през сезона,но много хора разбраха за мястото и то хора,които не знаят да пазят,а само за купона и рушат навред...но както и да е...ние тази година няма да можем да се класираме заради бебока.... Sad много е малка за море,а камо ли за палатка

# 22
  • Мнения: 6 323
Само да кажа за тези, които още не са разбрали.
Иракли го няма вече!

Може би за палатки ще става (освен ако новите собственици не решат да ги гонят), но... лагерът го няма. Вода - също няма.

# 23
  • Мнения: 1 951
Албена.Тази година пак  Peace

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата година в "Долфин" - Св. Константин, аll inclusive.

Точно там и ние и със сигурност само там ще почиваме, що се касае за почивка на нашето черноморие  Peace

# 25
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ХОТЕЛ BELLA VISTA-СИНЕМОРЕЦ-ПЕРФЕКТНО МЯСТО ЗА СЕМЕИСТВА С МАЛКИ ДЕЦА newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • Мнения: 270
Фоча,намира се в Турция.Мястото,хотела,обслужване и всичко останало беше супер.С удоволствие бих се върнала отново на това място.

# 27
  • Мнения: 1 370
Почивахме си в България Wink Ходих за няколко дни до Турция и след това на Созопол. Беше много хубаво

# 28
  • Мнения: 1 001
Бяхме на Камчия на бунгала от 30.08. Много ни хареса, мястото е за почивка на спокойствие на семейни с деца, които искат да избягат от шумотевицата. Имаше и други семейни с които се сближихме. Но бунгалата са ведомствени. Не знам ако сте из къмпинга дали ще е толкова спокойно.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
Миналото лято ходихме първо на планина на Мала църква в едно чястно хотелче - не съм доволна, мисля че се казваше Горски кът.
На море бяхме при наште в Бургас и малко в Китен в хотел Единство - там беше хубаво, но аз съм пристрастна понеже леля ми работи там като гл. счетоводител Wink

Общи условия

Активация на акаунт