Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (77) - август'2018

  • 101 962
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 262
Благодаря за новата тема!Късмет през новия месец! Вече се пробвах в морени нулираха ми въведените кодове и написаха да опитам утре пак.

# 16
  • Мнения: 9 483
Благодарско за новата тема и късмет на всички! Hug

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 530
Благодаря за новата тема. Пробвах се в Морени със 7 кода, но засега без успех ☹️ Късмет на всички 🍀

# 18
  • Варна
  • Мнения: 383
Нов месец - нов късмет.Пожелавам много желани награди на всички през новият месец.

# 19
  • Мнения: 1 711
От форумната игра на Лакалут спечелих вода за уста и паста за зъби.
От играта на Каменица със скреч картите така и не открих обект, от който да си взема тениската.
Успех на всички в игрите!

# 20
  • Мнения: 2 682
Късметлийски месец и от мен!
Аз само чакам награди, в момента май никъде не участвам.
Чакам дюшека от Фанта, стекчето от Ариана, бутилка вино от игра на радио Енджой и плажни продукти от една игра на аптеки Субра във фейсбук.
В Морени не съм решила още дали ще се включа.

# 21
  • Мнения: 36 499
Благодаря за новата тема! Simple Smile Дано да е на късмет!

И аз имам имейл от Еконт - предполагам, че е за тениската от Сомърсби.
Регистрирах 7 кода в Морени, но не спечелих. Кой знае кога и дали ще опитам пак...

# 22
  • Мнения: 2 405
Късметлииски месец на всички. И клана* да изчезне на някъде Laughing
Благодаря за новата тема!Късмет през новия месец! Вече се пробвах в морени нулираха ми въведените кодове и написаха да опитам утре пак.
оф реших и аз да се пробвам рано рано, но уви.
Имам СМС - днес ще пристигнат наградите от Детелина

# 23
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Да ни е честита новата тема!

Смениха ми неработещата колонка на Орео. Даже бяха изпратили още една допълнителна, която я върнах. Централата им се намира в Англия и ми звъняха с английски номер. Коректни са, доволна съм.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 4 234
Запис в новата тема.От Кармела съм с продукти.И да не забравите за играта на Лидл ,в сайта им. Simple Smile

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Много късмет в новата тема!
5 кода на Морени, без успех. Няма да участвам активно в играта, имам и двете награди от други, колкото за спорта.
В играта на уискас ще се включа днес и за сега май е това.
И нищо не чакам вече, време е за нови награди

# 26
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Запис в новата тема.От Кармела съм с продукти.И да не забравите за играта на Лидл ,в сайта им. Simple Smile
Не знам защо, но никога не успявам да я намеря тази игра (ежемесечната)  Close ... Може ли линк ?

# 27
  • Мнения: 2 005
Благодаря за морската тема. По вода да ни върви.
Пробвах се в Морени, само защото имах промо опаковки, не са купувани за играта, няма да се напъвам, но сигурно ще се случи да играя още 1-2 пъти.

# 28
  • Мнения: 14 793
И аз в новата тема. Да питам за Морени как става с тези кодове,защото имам 4,но не искам да играя за колонка ,а за легло. Ще търся още 3,че вчера бяха без кодове вафлите,но тогава ли да регистрирам и тези 4,които сега имам,за да играя за легло?

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Mного съм разочарована за пореден път от Съмърсби. Взех си днес тениската, спечелена 2-рата седмица и беше изцапана Rage

Скрит текст:


За сефте ми се случва такова нещо, а не е като да не съм печелила дрехи...  Естествено пак им писах, да видим какво ще ми отговорят. Иначе не е лоша. Имаше малко кофти миризма. М размер е и моята.



Общи условия

Активация на акаунт