Искам да кажа ... (149) през август 2018

  • 251 028
  • 5 394
  •   1
Отговори
# 5 340
  • Мнения: 22 036
Е, как няма ефект, то нали това му е ефекта - да мирише, все пак е парфюм за коса Rolling Eyes Ако за подхранване искаш, други масла трябват мисля.

Не ща, миризмата му ми стига. Мани, ама сега трябва да поръчвам, че почти го омацах Simple Smile. За подхранване се намацах с кокосово олио, жълтък, малко лимонов сок и едно индийско нещо, замъкнато в момент на лудост от странния магазин. Исках и алкохол да сложа някакъв, но се оказа, че няма Sad.

# 5 341
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Всичко си изпила, а 😁

# 5 342
  • Мнения: 22 036
Всичко си изпила, а 😁

Де да беше Simple Smile

# 5 343
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Искала си да зяносваш алкохол за косата ли?
Нищо не ви разбрах от писанията с Белинда.

Домати - готови, даже едната тенджера са сварени. Остана още една тенджера с буркани. Уморих се.

# 5 344
  • Мнения: 22 036
Искала си да зяносваш алкохол за косата ли?
Нищо не ви разбрах от писанията с Белинда.

Домати - готови, даже едната тенджера са сварени. Остана още една тенджера с буркани. Уморих се.

Не ти и трябва Simple Smile Белинда ми подари едно олио за коса, което мирише невероятно. Направо е опиянявашо, но не подхранва особено, по този повод, реших и аз като мома да си направя маска, ама нямах лъжица алкохол да и сложа, а лошата Хай ме обвини, че съм го излочила Simple Smile

# 5 345
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 119
Днес, едно го мислихме, то друго излезе. Приготвихме се за плаж, но вместо това посетихме болница до плажа 🙄. Такава болка ме налегна в ухото, че си поревах доволно. Прегледаха ме, промиха го, капки и съм почти добре. Болка има, но не е постоянна, с тенденция да си замине. Беше ми изтръпнала едната половина на главата. Прибрахме се и легнах, та сега ставам. Уф, да минава. Ще ставам за кафе, че и тиквича ми се мота 😀. За първи път ползвах застраховка, доволна съм. Дано не се налага повече.
Сори за оплакването, ама много се сдухах с туй ушо.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 18:06 от etty775

# 5 346
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Ети, да минава по-бързо!
Дауне, че какво му е лошото да си го излочила Simple Smile

# 5 347
  • Мнения: 22 036
Ох бе Ели, дано ти мине. Много гадно е да те боли ухо.

# 5 348
  • Мнения: 15 476
Кажете за това парфюмно олио, плийз. Направо ме запалихте и се пуля като заек в люцерна, защото не знам за какво си говорите.

пп Ох, много е гадно да те боли ухо. Болката е ужасна. Дано отмине бързо.

# 5 349
  • Мнения: 14 406
Ети, бързо да минава 🤗

Разбих се аз, ама работата свършена. 250 кг. грозде обрано и смляно за ракия, райграс окосен и полят, аз доволно черна (да живее какаовото масло), изкъпана  и размазана на леглото с книга.

# 5 350
  • Мнения: 22 036
На Керастаз е ама внимавай, че е адиктивно
https://www.adorebeauty.com.au/kerastase/kerastase-le-parfum-en- … bKtAaAlfVEALw_wcB

# 5 351
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Аз съм се омазала с кокосово масло по косата, така мисля и да преспя! Ужасно суха ми е станала Confused
Уау, Али! 250кг. Много бе, браво!
Даунче, много е хубав този парфюмен спрей Sparkling Heart
Ети, да се оправиш бързо, ужасно е ухо да боли Hug

# 5 352
  • Мнения: 39 781
Писна ми от жеги, наистина ми писна. Не се диша тук, ега ти, всеки ден се пържим на 30 градуса, нощес не се спи, по-топло е отколкото същинското лято.
Мани, мани, и от секс на затворени врати се потя допълнително...

Гледам давате отчети, та да се отчета и аз- вечерям.
Ети, важното е, че минава!

# 5 353
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 119
А бе, Даунче, гледам го, че е мъничко и скъпичко. То сигурно и тук толкова ще струва. Ма, Ако мирише хубаво....
Сега ще го диря.
А бе не мога да ползвам букинг от Турция. Исках да резервирам нощувка на връщане - йок!

# 5 354
  • Мнения: 3 663
Писна ми от жеги, наистина ми писна. Не се диша тук, ега ти, всеки ден се пържим на 30 градуса, нощес не се спи, по-топло е отколкото същинското лято. Искам си есента вече.

Хай и аз съм в твоята партия, така ми писна да ми е все топло и да се потя че няма накъде повече. А уж обещаваха да се захлади.

Общи условия

Активация на акаунт