Китен 2018 - 2019 г.

  • 48 945
  • 609
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 68 741
На хубаво място е хотела. Отсреща е стола на БНТ...може да обядвате и вечеряте там някои дни. Плажът - южния също ще ви е близо. Имам спомен за малки стаи...но не помня всичките ли бяха такива.

# 136
  • Мнения: 6 193
Ние бяхме в хотел Континентал миналата година  Laughing .Стаите не са лоши -ама леглата са ужасно неудобни и спалните малки .Ние бяхме с тераса към морето .Интернета е бърз,плажа е близо.Но,изхранването не ни хареса .Мухлясал и стар,твърд хляб -аз затова и се скарах с управителката  Naughty.Бавно сервиране от една украинска девойка ,направо прегладнях докато ни обслужи.Еднообразна и нискокачесвена храна .Не бих повторила там ,щото съм претенциозен клиент  Mr. Green Поне вечер леко се наслаждавахме на песните на Саранди Тета Whistling

# 137
  • Мнения: 3
Здравейте! Изчетох доста в темите за Китен. Единият вариант на ,който съм се спряла е частен апартамент в сграда на няколко метра от Континентал и ползване за обяд стола на БНТ(за вечеря съм се спряла на Верандата и Кума Лиса)  . Другият вариант е  Елит настаняване и изхранване. Моля за мнение.Интересувам се и от басейн в някой от хотелите срещу заплащане .Благодаря предварително!

# 138
  • Мнения: 754
Ние бяхме в хотел Континентал миналата година  Laughing .Стаите не са лоши -ама леглата са ужасно неудобни и спалните малки .Ние бяхме с тераса към морето .Интернета е бърз,плажа е близо.Но,изхранването не ни хареса .Мухлясал и стар,твърд хляб -аз затова и се скарах с управителката  Naughty.Бавно сервиране от една украинска девойка ,направо прегладнях докато ни обслужи.Еднообразна и нискокачесвена храна .Не бих повторила там ,щото съм претенциозен клиент  Mr. Green Поне вечер леко се наслаждавахме на песните на Саранди Тета Whistling

Ужас,това е напълно противоположно на това което,четох за храната.Ние също сме резервирали с изглед към морето.Но на нас ни е по важно да сме близко до плажа предвид факта,че сме с малко дете.Хубавото е ,че имам право на безплатно анулиране та ако се появи нещо с по добри отзиви ще се възползвам.

# 139
  • Мнения: 68 741
Отсреща има закуски. Излизаш от хотела и нагоре по ул. Урдовиза на няколко метра са баничките и тутманиците. След тях е и единия лекарски кабинет с педиатър...споменавам го заради дечко. Обяд също имате в стола на БНТ. Ако има вариант без храна да резервирате ?

# 140
  • София
  • Мнения: 9 567
И мен ме вълнува как стои въпроса със заплащането за ползване на басеин към хотел, в който НЕ сме отседнали. Възможно ли е изобщо и в кои хотели? Ако имате представа за цените, също ще се радвам да споделите.

# 141
  • Мнения: 68 741
Аз басейн съм виждала в скъпия хотел точно до Континентал - Додо май се казваше...ако се не лъжа.
Друг басейн май има в големия  хотел срещу лунапарка ...не му помня името и на него. По картата може да се види как се води...
Нямам идея как стои въпроса с посещение на външни лица...може да се пита по телефон обаче.

# 142
  • Мнения: 147
Аз басейн съм виждала в скъпия хотел точно до Континентал - Додо май се казваше...ако се не лъжа.
Друг басейн май има в големия  хотел срещу лунапарка ...не му помня името и на него. По картата може да се види как се води...
Нямам идея как стои въпроса с посещение на външни лица...може да се пита по телефон обаче.

Китен бийч е срещу лунапарка

# 143
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Може ли да кажете къде точно е педиатрични я кабинет?

# 144
  • Мнения: 6 159
Асарел е до луна-парка /точно на завоя на ул."Странджа" , има басейн и хубав заграден двор с открито кафе .
В самия хотел не бих си причинила пак да  "почивам" , но басейнът си е басейн .

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 16:53 от Ели-ТАЛ

# 145
  • Мнения: 68 741
Може ли да кажете къде точно е педиатрични я кабинет?

Единият, който видях на тръгване, е на ул."Урдовиза" срещу хотел Додо..
От стола на БНТ тръгваш нагоре, пресичаш ул.Странджа и веднага в ляво се пада.

# 146
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Може ли да кажете къде точно е педиатрични я кабинет?

Единият, който видях на тръгване, е на ул."Урдовиза" срещу хотел Додо..
От стола на БНТ тръгваш нагоре, пресичаш ул.Странджа и веднага в ляво се пада.
Благодаря много! Simple Smile

# 147
  • Мнения: 96
Здравейте! Някой с отзив за хотел Ахинора? Лека вечер на всички.

# 148
  • Мнения: 628
Nerd Аз пък не мога да го разбера това - отиваш на море, а търсиш басейн Wink Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 149
  • Мнения: 6 159
Миналото лято  се прибирахме към 14-15 ч. от  морето и после беше супер прекарване с другите деца в басейна на хотела . Някои се прибираха за обяд и после не им се излизаше втори път и децата цял след обяд шляпаха в басейна .

Общи условия

Активация на акаунт